Naslovna strana www.mrkonjic-grad.com Login Login
Weather Forecast
 ta ima novo?
Aktuelnosti
Iz grada
Sport
Fudbal
Koarka
Odbojka
Ostali sportovi
Kultura
Zanimljivosti
Biseri
 Mrkonji-Grad
O gradu
Priroda
Istorija
Mrkonji na Wikipediji
Foto-galerije
Vaniji telefoni
Karta grada
 Cyber MG
Poruke
Ljudi
Cyber kuhinja
Sjeanja
Zaboravljena vremena
Chat
Linkovi
 Usluge
Web dizajn
Reklamiranje
Sponzori
RSS 2.0

www.mrkonjic-grad.com
Na mrei od 2000.god.

www.kreativnije.com
Sport -
 

 


Vijesti iz odbojke

11.3.2003..
U 10. kolu II odbojkake enske lige Zapad, odbojkaice "Balkane" su u Srpskom Brodu savladale domau ekipu OK "Mladost" rezultatom 3:0 po setovima. Utakmica je odigrana 1.3.2002. Po rijeima kapitena OK "Balkana" Ljiljane Jovanovi utakmica je dobijena bez veih problema, mada je u treem setu bilo napeto. Sve estitke igraicama i Upravi OK "Balkana".
U isto vrijeme direktni konkurent za 1. mjesto u II ligi Zapad OK "Modria" iz Modrie u gostima je savladao ekipu OK "Ukrine" iz Prnjavora rezultatom 3:0. Na osnovu ovih rezultata velika vjerovatnoa je da e o 1. mjestu odluiti direktan duel ove dvije ekipe koji je na programu ovog vikenda u Mrkonji-Gradu. Nezvanina informacija je da e ovaj i jo neke susrete suditi odbojkake sudije sa A liste, navodno zbog regularnosti, to je odluka Direktora takmienja.

Ljubaznou radnika i Uprave ZDP "HE na Vrbasu" iz Mrkonji-Grada u vidu donacije u iznosu od 500 KM Odbojkaki klub "MG" vraen u odbojkake tokove u RS. Naime, zbog neplaene lanarine (zbog nemogunosti plaanja iste) u iznosu od 350 KM za 2002. godinu prema Odbojkakom savezu RS bili smo privremeno suspendovani iz svih aktivnosti Saveza.
Ova donirana sredstva upotrebljena su za izmirenje duga prema OSRS, a ostatak na izmirenje dijela duga iz 2002., o emu e naravno biti dostavljena uredna dokumentacija i rauni Upravnom odboru ovog Preduzea.
U ime igraa OK "MG" i svih naih navijaa i iskrenih ljubitelja odbojke najsrdanije se zahvaljujem svim radnim ljudima i Upravi ZDP "HE na Vrbasu" iz Mrkonji-Grada. Ujedno se nadam da emo u narednom periodu nastaviti sa uspjenom sportskom saradnjom.
Robert Vuli


 

Podijeli na Facebook-u

Va komentar na tekst

Da biste poslali poruku morate biti registrovani na ovom sajtu.
Niste se jo registrovali?
Korisniko ime:
ifra:
Komentar:

Maksimalan broj slova po komentaru je 300.
Preostalo je jo slova.

 
Urednici sajta www.mrkonjic-grad.com ne odgovaraju za sadraj komentara posjetioca ovog sajta.
Urednici zadravaju pravo da komentare sa uvrijedljivim, vulgarnim i neprimjerenim sadrajem briu ili mijenjaju.
Ukoliko mislite da je neki od objavljenih komentara po bilo kom osnovu uvrijedljiv za vas, molimo da nas kontaktirate na adresu kontaktmrkonjic-grad.com sa zahtjevom da uklonimo neprimjereni komentar.
Donirajte novac u humanitarne svrhe!
Na istu temu: Muka odbojka
Odbojkaice i odbojkai 16.4.2003.
Odbojkako polufinale kupa RS 7.9.2002.
Odbojkai u polufinalu 30.4.2002.
Odbojkai konano u akciji 21.4.2002.
Prvi roendan odbojkaa 19.3.2002.
Muki odbojkaki klub 15.8.2001.
Promocija novog odbojkakog kluba 7.5.2001.
Novosti iz odbojke 28.4.2001.
Na istu temu: OK Balkana
Odbojkaice 'Balkane MP' u borbi za prvaka 10.4.2007.
OK 'Balkana MP' - OK 'Ukrina' 3:1 1.4.2007.
Pobjeda odbojkaica i poraz odbojkaa 12.3.2007.
Sjajne odbojkaice 30.3.2006.
Smanjile zaostatak za liderom 22.2.2006.
Sportski vikend 18.2.2006.
Nova pobjeda odbojkaica 8.2.2006.
Pobjeda bez igre 7.12.2005.
Balkana MP maksimalno 10.11.2005.
Odbojkake novosti 29.10.2005.
Odbojkaice pobjeuju 22.10.2003.
Odbojkaice i odbojkai 16.4.2003.
Odbojkaice poraene 15.3.2003.
Odbojkaice poele pobjedom 19.2.2003.
Odbojkaice pobjeduju 16.11.2002.
Odbojkaice poraene 12.2.2002.
Odbojkaka utakmica 4.12.2001.
Pobjeda odbojkaica 20.11.2001.
Pobjeda Mrkonjianki 22.5.2001.
Odbojkako prvenstvo 20.5.2001.
'Balkana MP' opet u prvoj ligi ! 9.4.2001.
Odbojka u Mrkonjiu 25.10.2000.
Proitajte jo i...
Student nakon produetka porazio Mladost 18.11.2018.
Mladost porazila Kakanj: Double-double Gojka Suduma 5.11.2018.
Mladost sruila ampiona 24.10.2018.
Gradina poraena u Srebreniku od Mladosti 16.10.2018.
Sutra 'Gospojinska ulina trka' 19.9.2018.
Memorijalni koarkaki turnir Da se ne zaboravi, 28. i 29. septembra 15.9.2018.
Mladost upalila motore: Sladojevi izvrio prozivku 1.9.2018.
Gavri u Mladosti iz Mrkonji Grada 19.8.2018.
Besplatna kola tenisa 16.8.2018.
Mladost iz Mrkonji Grada sa Stankoviem kompletirala tim 12.8.2018.
 Copyright © 2000-2018.  Kreativnije.com