Naslovna strana www.mrkonjic-grad.com Login Login
Weather Forecast
 ta ima novo?
Aktuelnosti
Iz grada
Sport
Fudbal
Koarka
Odbojka
Ostali sportovi
Kultura
Zanimljivosti
Biseri
 Mrkonji-Grad
O gradu
Priroda
Istorija
Mrkonji na Wikipediji
Foto-galerije
Vaniji telefoni
Karta grada
 Cyber MG
Poruke
Ljudi
Cyber kuhinja
Sjeanja
Zaboravljena vremena
Chat
Linkovi
 Usluge
Web dizajn
Reklamiranje
Sponzori
RSS 2.0

www.mrkonjic-grad.com
Na mrei od 2000.god.

www.kreativnije.com
Sport -
 

 


Pobjeda bez igre

7.12.2005..

Balkana MP-Gradika 3:0

U sedmom kolu Druge lige RS za odbojkaice, grupa Zapad, me izmeu ekipa Balkana MP i Gradika registrovan je slubenim rezultatom 3:0 za mrkonjike odbojkaice, poto se goe nisu pojavile na terenu.

Mrkonjika ekipa se trenutno nalazi na drugoj poziciji na tabeli, sa 16 osvojenih bodova i sa samo jednim bodom zaostatka za vodeom ekipom Crvene zvijezde.


 

Podijeli na Facebook-u

Va komentar na tekst

Da biste poslali poruku morate biti registrovani na ovom sajtu.
Niste se jo registrovali?
Korisniko ime:
ifra:
Komentar:

Maksimalan broj slova po komentaru je 300.
Preostalo je jo slova.

 
Urednici sajta www.mrkonjic-grad.com ne odgovaraju za sadraj komentara posjetioca ovog sajta.
Urednici zadravaju pravo da komentare sa uvrijedljivim, vulgarnim i neprimjerenim sadrajem briu ili mijenjaju.
Ukoliko mislite da je neki od objavljenih komentara po bilo kom osnovu uvrijedljiv za vas, molimo da nas kontaktirate na adresu kontaktmrkonjic-grad.com sa zahtjevom da uklonimo neprimjereni komentar.
Donirajte novac u humanitarne svrhe!
Na istu temu: OK Balkana
Odbojkaice 'Balkane MP' u borbi za prvaka 10.4.2007.
OK 'Balkana MP' - OK 'Ukrina' 3:1 1.4.2007.
Pobjeda odbojkaica i poraz odbojkaa 12.3.2007.
Sjajne odbojkaice 30.3.2006.
Smanjile zaostatak za liderom 22.2.2006.
Sportski vikend 18.2.2006.
Nova pobjeda odbojkaica 8.2.2006.
Balkana MP maksimalno 10.11.2005.
Odbojkake novosti 29.10.2005.
Odbojkaice pobjeuju 22.10.2003.
Odbojkaice i odbojkai 16.4.2003.
Odbojkaice poraene 15.3.2003.
Vijesti iz odbojke 11.3.2003.
Odbojkaice poele pobjedom 19.2.2003.
Odbojkaice pobjeduju 16.11.2002.
Odbojkaice poraene 12.2.2002.
Odbojkaka utakmica 4.12.2001.
Pobjeda odbojkaica 20.11.2001.
Pobjeda Mrkonjianki 22.5.2001.
Odbojkako prvenstvo 20.5.2001.
'Balkana MP' opet u prvoj ligi ! 9.4.2001.
Odbojka u Mrkonjiu 25.10.2000.
Proitajte jo i...
Student nakon produetka porazio Mladost 18.11.2018.
Mladost porazila Kakanj: Double-double Gojka Suduma 5.11.2018.
Mladost sruila ampiona 24.10.2018.
Gradina poraena u Srebreniku od Mladosti 16.10.2018.
Sutra 'Gospojinska ulina trka' 19.9.2018.
Memorijalni koarkaki turnir Da se ne zaboravi, 28. i 29. septembra 15.9.2018.
Mladost upalila motore: Sladojevi izvrio prozivku 1.9.2018.
Gavri u Mladosti iz Mrkonji Grada 19.8.2018.
Besplatna kola tenisa 16.8.2018.
Mladost iz Mrkonji Grada sa Stankoviem kompletirala tim 12.8.2018.
 Copyright © 2000-2018.  Kreativnije.com