Naslovna strana www.mrkonjic-grad.com Login Login
Weather Forecast
 ta ima novo?
Aktuelnosti
Iz grada
Sport
Fudbal
Koarka
Odbojka
Ostali sportovi
Kultura
Zanimljivosti
Biseri
 Mrkonji-Grad
O gradu
Priroda
Istorija
Mrkonji na Wikipediji
Foto-galerije
Vaniji telefoni
Karta grada
 Cyber MG
Poruke
Ljudi
Cyber kuhinja
Sjeanja
Zaboravljena vremena
Chat
Linkovi
 Usluge
Web dizajn
Reklamiranje
Sponzori
RSS 2.0

www.mrkonjic-grad.com
Na mrei od 2000.god.

www.kreativnije.com
Sport -
 

 


Sjajne odbojkaice

30.3.2006..

U derbi utakmici drugoligakog prvenstva RS, grupa Zapad, odbojkaice mrkonjike Balkane MP savladale su lidera na tabeli ekipu Crvene Zvijezde iz Obudovca rezultatom 3:0!

Velika borba vodila se samo u prva dva seta, nakon ega su Mrkonjianke lako dobile trei set.

Ovom pobjedom nae odbojkaice izjednaile su svoj bodovni saldo sa Crvenom Zvijezdom, tako da obe ekipe ulaze u nastavak prvenstva sa po 39 osvojenih bodova.


 

Podijeli na Facebook-u

Va komentar na tekst

Da biste poslali poruku morate biti registrovani na ovom sajtu.
Niste se jo registrovali?
Korisniko ime:
ifra:
Komentar:

Maksimalan broj slova po komentaru je 300.
Preostalo je jo slova.

 
Urednici sajta www.mrkonjic-grad.com ne odgovaraju za sadraj komentara posjetioca ovog sajta.
Urednici zadravaju pravo da komentare sa uvrijedljivim, vulgarnim i neprimjerenim sadrajem briu ili mijenjaju.
Ukoliko mislite da je neki od objavljenih komentara po bilo kom osnovu uvrijedljiv za vas, molimo da nas kontaktirate na adresu kontaktmrkonjic-grad.com sa zahtjevom da uklonimo neprimjereni komentar.
Donirajte novac u humanitarne svrhe!
Na istu temu: OK Balkana
Odbojkaice 'Balkane MP' u borbi za prvaka 10.4.2007.
OK 'Balkana MP' - OK 'Ukrina' 3:1 1.4.2007.
Pobjeda odbojkaica i poraz odbojkaa 12.3.2007.
Smanjile zaostatak za liderom 22.2.2006.
Sportski vikend 18.2.2006.
Nova pobjeda odbojkaica 8.2.2006.
Pobjeda bez igre 7.12.2005.
Balkana MP maksimalno 10.11.2005.
Odbojkake novosti 29.10.2005.
Odbojkaice pobjeuju 22.10.2003.
Odbojkaice i odbojkai 16.4.2003.
Odbojkaice poraene 15.3.2003.
Vijesti iz odbojke 11.3.2003.
Odbojkaice poele pobjedom 19.2.2003.
Odbojkaice pobjeduju 16.11.2002.
Odbojkaice poraene 12.2.2002.
Odbojkaka utakmica 4.12.2001.
Pobjeda odbojkaica 20.11.2001.
Pobjeda Mrkonjianki 22.5.2001.
Odbojkako prvenstvo 20.5.2001.
'Balkana MP' opet u prvoj ligi ! 9.4.2001.
Odbojka u Mrkonjiu 25.10.2000.
Proitajte jo i...
U ponedjeljak poinje Fitnes ljeto 2018 2.7.2018.
'Point' prvi na dravnom prvenstvu 23.6.2018.
Fudbaleri ''Montevidea'' osvojili zlato na ''FENIKS KUP-u'' 18.5.2018.
Plesna arolija u Mrkonji Gradu 4.5.2018.
Prijave za Malu kolu aha 'Gambit' 12.4.2018.
Mladost u finiu savladala Vogou 1.4.2018.
Mostarski Studenti nakon poraza od Mladost korak blie niem rangu 24.3.2018.
Mladost pobjedonosno kroz Hadie 19.3.2018.
Mladost se pojaava: Stigao iskusni centar u Mrkonji Grad 14.3.2018.
Triler u Mrkonjiu: Sloboda vodila cijelo vrijeme, ali Mladost slavila 5.3.2018.
 Copyright © 2000-2018.  Kreativnije.com