Naslovna strana www.mrkonjic-grad.com Login Login
Weather Forecast
 ta ima novo?
Aktuelnosti
Iz grada
Sport
Fudbal
Koarka
Odbojka
Ostali sportovi
Kultura
Zanimljivosti
Biseri
 Mrkonji-Grad
O gradu
Priroda
Istorija
Mrkonji na Wikipediji
Foto-galerije
Vaniji telefoni
Karta grada
 Cyber MG
Poruke
Ljudi
Cyber kuhinja
Sjeanja
Zaboravljena vremena
Chat
Linkovi
 Usluge
Web dizajn
Reklamiranje
Sponzori
RSS 2.0

www.mrkonjic-grad.com
Na mrei od 2000.god.

www.kreativnije.com
Sport -
 

 


Pobjeda odbojkaica i poraz odbojkaa

12.3.2007..

U prvenstvenim utakmicama odigranim ovog vikenda, odbojkai mrkonjikog kluba "MG" izgubili su me protiv ekipe "Gradike", dok su odbojkaice "Balkane MP" slavile protiv ekipe "Kozare".

Slubeni izvjetaji sa utakmica:

OK "GRADIKA" - OK "MG" 3:0
(25:17, 25:16, 25:10) 75:43


Gradika, 10.03.2007. godine

I sudija: Ignjati Nina
II sudija: Pecikoza Predrag
Delegat: Pejki Slobdan

OK "KOZARA" - OK "BALKANA MP" 0:3
(25:27, 11:25, 20:25) 56:77


Gradika, 10.03.2007. godine

I sudija: Mari Milenko
II sudija: Jei Zoran

uti karton dobila je igraica OK "Balkana MP" broj 9 Milanovi Sonja.

Robert Vuli


 

Podijeli na Facebook-u

Slanje komentara na ovu vijest nije omogueno.
 
Urednici sajta www.mrkonjic-grad.com ne odgovaraju za sadraj komentara posjetioca ovog sajta.
Urednici zadravaju pravo da komentare sa uvrijedljivim, vulgarnim i neprimjerenim sadrajem briu ili mijenjaju.
Ukoliko mislite da je neki od objavljenih komentara po bilo kom osnovu uvrijedljiv za vas, molimo da nas kontaktirate na adresu kontaktmrkonjic-grad.com sa zahtjevom da uklonimo neprimjereni komentar.
Donirajte novac u humanitarne svrhe!
Na istu temu: OK Balkana
Odbojkaice 'Balkane MP' u borbi za prvaka 10.4.2007.
OK 'Balkana MP' - OK 'Ukrina' 3:1 1.4.2007.
Sjajne odbojkaice 30.3.2006.
Smanjile zaostatak za liderom 22.2.2006.
Sportski vikend 18.2.2006.
Nova pobjeda odbojkaica 8.2.2006.
Pobjeda bez igre 7.12.2005.
Balkana MP maksimalno 10.11.2005.
Odbojkake novosti 29.10.2005.
Odbojkaice pobjeuju 22.10.2003.
Odbojkaice i odbojkai 16.4.2003.
Odbojkaice poraene 15.3.2003.
Vijesti iz odbojke 11.3.2003.
Odbojkaice poele pobjedom 19.2.2003.
Odbojkaice pobjeduju 16.11.2002.
Odbojkaice poraene 12.2.2002.
Odbojkaka utakmica 4.12.2001.
Pobjeda odbojkaica 20.11.2001.
Pobjeda Mrkonjianki 22.5.2001.
Odbojkako prvenstvo 20.5.2001.
'Balkana MP' opet u prvoj ligi ! 9.4.2001.
Odbojka u Mrkonjiu 25.10.2000.
Proitajte jo i...
KK Mladost uskoro poinje sa sklapanjem tima: Bez dugova u novu sezonu 9.6.2020.
KSC 'Petar Koi' - Obavjetenje 14.3.2020.
Odrano Prvenstvo RS u dudou za seniore i poletarce 15.2.2020.
Izabrani najbolji sportisti Mrkonji Grada 6.2.2020.
XIV Gradski turnir 7.1.2020.
Sparsi na -17 ostavili Mladost 9.12.2019.
Mijovieva no za pamenje 3.12.2019.
Mladost preokrenula -19 u pobjedu nad Zrinjskim 1.11.2019.
Mladost - Sloboda 98:90 15.10.2019.
'Memorijalni turnir 2019' u koarci 20. i 21. septembra 19.9.2019.
 Copyright © 2000-2018.  Kreativnije.com