Naslovna strana www.mrkonjic-grad.com Login Login
Weather Forecast
 ta ima novo?
Aktuelnosti
Iz grada
Sport
Kultura
Zanimljivosti
Biseri
 Mrkonji-Grad
O gradu
Priroda
Istorija
Mrkonji na Wikipediji
Foto-galerije
Vaniji telefoni
Karta grada
 Cyber MG
Poruke
Ljudi
Cyber kuhinja
Sjeanja
Zaboravljena vremena
Chat
Linkovi
 Usluge
Web dizajn
Reklamiranje
Sponzori
RSS 2.0

www.mrkonjic-grad.com
Na mrei od 2000.god.

www.kreativnije.com
Sjeanja
 
Blic ljeto

29.8.2008..

aršija ko aršija. Naša!

Slike - likovi, prepoznatljivi. Jedan lik, jedno ime. Zarobljeni u objektiv, zapameni za prošlost, osloboeni i pušteni u budunost!

Svake godine samo jedno ljeto i traje koliko i blic na Libevom aparatu, ali bljesne - JAKO.

(Kliknite na sliku za itavu foto-galeriju)


Autor: Dina, Foto Libac

 

Podijeli na Facebook-u

Komentari na tekst

1. Konano je Lija dolijao sa Dinom,Mlaom...Pozdrav mojim kolskim i svaka ast za fotografije.
Zdravko, Bosna i Hercegovina29.8.2008. 10:46:23 
3. Bas tako likovi prepoznatljivi iako su godine ostavile traga,uglavnom u kosi.Slike su prelijepe,a jos ljespi skupovi u basti i na drugim mjestima.Blic ljeto ali sigorno je svima dalo dovoljno topline do sledeceg ljeta ili susreta.Pozdrav i svaka cast za Dinu i Foto Libac!
4i4A, DENMARK29.8.2008. 15:40:41 
4. Grad je grad ako ima gradsku kafanu-Mrkonji je vie nama ali je Grad zbog Dine i Libca(da ne postoje trebalo bi ih izmisliti)sa njihovim pisanijama i fotografijama doaravaju lepote Grada i Ljudi u njemu , kakvih nema na svijetu - te je zato Mrkonji Centar svijeta.U ime svih Nas hvala Vam.
lija, Srbija ili Crna Gora29.8.2008. 15:41:25 
5. Svaka cast, divno je vidjeti prijatelje koje nisi vidio Bog zna od kada.Neki kao da su balzamovani ostali, nista se nisu promijenili.Svaka cast, kako je lijepo vidjeti vas opet.......
Mladjo, UNITED STATES29.8.2008. 18:06:23 
6. Drage moje Dina, Neri i ostalo drustvo, svaka cast u pravom ste elementu.Pozdrav za g.Djemku, uvijek spremna za druzenje. Drage moje divne ste. Sledeci put cu vas naci sigurno, da ne bih isla sa prozora na prozor, i opet ne vidjeh nikog. Strcat cu niz Mecet, tuda mi je najblize.
AP, DENMARK29.8.2008. 22:07:14 
7. Draga Dino jako si me dirnula ocevom fotografijom!Hvala ti puno.
dada(cokolada), GERMANY29.8.2008. 22:45:20 
8. Vidi ti Andje sto se razigrala!
Madalena Olbrajt, SWEDEN30.8.2008. 9:38:27 
9. Starimo koliko moramo, podmladjujemo se koliko mozemo-pozdrav svim mereklijama, svaka cast, mladost ipak govori umjesto vas/nas.
Jaca, SWEDEN30.8.2008. 14:36:28 
10. Razgovaraju dvije djevojke: Prva: Daj cesalj eno Libca. Druga: Hoces li i ogledalce? Prva: Hi,hii,hiiiiiiiii... Druga: Samo se ti smij bice tebi pi,pii,piiiiiiiiii... Libac: Gdje ste cure, mogu li ja jednu? Prva: Samo ti opali! Libac (obraca se drugoj): A ti? Druga: Ajd i mene. (1.dio)
Happy End! HumorTeka, Bosna i Hercegovina30.8.2008. 17:48:27 
11. gde su slike iz diskoteke
makica, Srbija ili Crna Gora30.8.2008. 18:16:28 
12. Svaka slucajnost je nenamjerna! The End. (2.dio) P.S. Fotografije su odlicne. Iskrene cestitke Libcu i Dini.
Happy End! HumorTeka, Bosna i Hercegovina30.8.2008. 21:58:47 
13. 10 i 12 nemoj brukati Mrkonjicki humor.Da se primjetiti da je ovog ljeta u nasem kraju bilo veselo.Sastala se stara drustva da komuniciraju i bez interneta.
Gost, Bosna i Hercegovina30.8.2008. 23:33:33 
14. Ogovor na komentar 13.: "Valjas gluposti". Po tebi najbolje da nikako nema humora i slobode razmisljanja. Najopasnija je "lazna iskrenost" i "lazno dodvoravanje" koju bi ti zelio nametnuti svojim sablonima ponasanja. Ne boj se ti za humor on nije sablon da ga ti krojis po svojoj volji.
Happy End! HumorTeka, Bosna i Hercegovina31.8.2008. 16:04:11 
15. Sad si zahumorio.
Gost, Bosna i Hercegovina31.8.2008. 18:43:50 
16. U pravu si happy End ,vec postoje anegdote u vezi Libca i njegovih slika.Narod se boji izici u carsiju ako nije sredjen jer nikad ne naju kad ce Libac naici a on to odmah pusti na KTV M.Grad.Dado jedva skontah ko si ali sve fotografije je snimio Libac a mene je ubacio samo zbog ono malo teksta uvoda
Dina, SWEDEN31.8.2008. 19:02:04 
17. Vic godine dolazi iz M.Grada zbilja je ovaj humorista ima li jos koji evo libca sa mujom i hasom ......
vic godine iz M.Grada, UNITED STATES31.8.2008. 19:51:39 
18. Slike su odlicne,odlicne. Bravo Libac!!! Pozdravljam sve koje znam,a poseban pozdrav mojoj cimerki Biljani Djokinoj,uz svu srecu koju nosi sa sobom titula "mama". Vidim Emira mi je bila u svom fazonu,kao i Nerkic,koja kao i obicno ODLICNO izgleda. Bravo... :)
Carolija, FRANCE31.8.2008. 20:05:01 
19. Zaboravih pozdraviti sestru Miroslavku,i njenu ekipu; duboko se izvinjavam sele,i zelim ti odlican provod kad dodjes na godisnji ;). Ljuuuubiiii te sele.
Carolija, FRANCE31.8.2008. 20:08:40 
20. Dado gdje ti je oceva fotografija
Gost, DENMARK31.8.2008. 20:21:45 
21. Razgovaraju tri djevojke: Prve dvije (trecoj):"Vidjele smo te na kablovskoj MG". Treca:"Sa kim?" Prve dvije:"Sa dragim?" Treca:"Kojim?" Prve dvije:"Imas jos jednog?" Treca:"Pa da. A joooooj, sta cu ako vidiiii...Da se slikam i sa njim." Prve dvije:"Super, pa nek ih onda razvadja kablovska MG?".
Happy End! HumorTeka, Bosna i Hercegovina31.8.2008. 23:46:05 
22. Mahanjac Dini u turneji po Svedskoj, sljedeci put cemo malo na duze, a bome i na brojcano vise, nadam se, omaklo nam se ovaj put. Pa da i zapjevamo malo hehe. Sve nas nesto u trci prodje. Veliki pozdrav.
Gost, EUROPEAN UNION1.9.2008. 1:27:22 
23. Za Gosta:Slika 23.Pozz
dada(cokolada), GERMANY1.9.2008. 9:18:01 
24. Drage moje DJemko , Dino i Nerka kako ste mi divne ,a kako ste mi drage .Mnogo divnih uspomena me veze za tu prekrasnu avliju i ruze .
Pipicanka, DENMARK1.9.2008. 10:20:29 
25. Bravo za fotke!.... I veliki poljubac za malog Vukasina.
suni, Srbija ili Crna Gora1.9.2008. 10:42:16 
26. DRAGA DINO I LIBAC ...VIDILA SAM SESTRU MARIJU....PUNO VAM HVALA....
danica, UNITED STATES1.9.2008. 18:34:10 
28. Dino,koja si ti na ovim slikama,bas bih te voljela vidjeti. Pozdrav
Carolija, FRANCE1.9.2008. 19:45:35 
29. Kakvi su ovo glupi vicevi koje nemaju veze sa ovom pricom, zasto moramo citati gluposti sa pricom o nasim dragim mrkonjicanima.
Gost, UNITED STATES1.9.2008. 23:38:16 
30. Ogovor na komentar 29.: Kakve su ovo glupe price u vezi viceva koji imaju veze sa ovom pricom, zasto moramo citati gluposti sa pricom o nasim dragim mrkonjicanima.
Happy End! HumorTeka, Bosna i Hercegovina2.9.2008. 0:40:44 
31. Pozdrav Dini,lipo mi izgledas vesela po obicaju. Kako tise svida tamo javu se pozdrav germanija.
Djulijana, GERMANY2.9.2008. 0:41:21 
32. Dinci ;sretan boravak u Svedskoj ,ja juce dosla iz ljepe nase ;netrebaju vise naocale ni japankice,pozdravljam sve i nek nam je bog na pomoce sa ovim internetom valja se cjelu godinu bakljati ko je sta reko ili sta ce reci ,Volim vas sve
neri, NETHERLANDS2.9.2008. 8:58:11 
33. Carolijo ja sam ti ova crvenokosa sa Nerkom,samo smo se smijale doduse bilo je i suza,svaka pjesma nekako izmami i suze.Horski pjevaci su bili tu a Ljilja sa svojim operskim glasom izvuce za sve.Lija i Dulicka znaju svaku do poslednje rijeci,ma bilo je super,orila se mahala.Djuli tako je u mom MG!
Dina, SWEDEN2.9.2008. 9:56:25 
34. Nije ni cudo sto je bilo i pjesme i suza-drustvo super i to u nasoj carsiji!Sta covjeku vise treba?!Meni je trebao "tumac likova".Neke sam odmah prepoznala,a za neke jos uvijek ne mogu da vjerujem da su to oni!Ima li ko ideju za neki veci susret iduceg ljeta?Mozda Dina i Libac???
Jedna druga Dina, SWEDEN2.9.2008. 10:59:50 
35. Evo i ja se prijavljujem za susret iduceg ljeta ! Slike su me jako obradovale, fini ste svi ,Neri mi je jos uvijek kao djevojcica!Pozdrav svima, Dini posebno ! Buba
Dubravka, GERMANY2.9.2008. 13:59:47 
36. carli, dina ti je ova sa Chanel naocalama, ja predlazem da se nadjemo u djul basti sljedece godine ;ali sa poklonima za nasu Djemi,sad je ispalo spontano pa se zeni nismo ni zahvalili,valja zaljevati bastu dok mi nedodjemo,a to se naravno treba pohvaliti.
neri, NETHERLANDS2.9.2008. 16:02:35 
37. Dobro tako je u Mrgonjicu,kako je u Sweckoj,daj malo docaraj pozdrav. Duli Germanija.
Djulijana, GERMANY2.9.2008. 20:30:46 
38. Moze,moze,mama bi jedva docekala a ja pogotovo.Kaze da se nije ispjevala ovako i ne zna od kad.Pipicanko zar si se vratila kuci,spominjali smo te,e kad nas .... vidi!Sjecas se Neri?Imamo cijelu zimu pred sobom da napravimo plan za slijedeci susret.Ima mjesta za sve,sve.
Dina, SWEDEN2.9.2008. 20:40:24 
39. Djulijana,ja skupljam utiske,svaki dan mi je pun novih dozivljaja a to cu ti pricati,samo brate daleko.Da je samo blize da mogu cesce.
Dina, SWEDEN2.9.2008. 20:49:34 
40. Vidju naseg Miajla!Kad nije sa svojom 53 generacijom,onda da se uslika makar i sam! Lepi Miajlo,covek za svaku priliku!
TI-to, UNITED STATES2.9.2008. 21:09:03 
41. Ti-to zaboravio si da Dina pripada generaciji 53.Generacija 53 je ponosna sto ima takvu drugaricu u svojim redovima.
Zdravko, Bosna i Hercegovina2.9.2008. 21:46:12 
42. Ej, pa vi super izgledate draga Dino,svaka cast.Bilo bi mi drago da se upoznamo,ja dolazim u oktobru u Banjaluku,pa ako imate slobodnog vremena... Puno pozdrava vama i ekipi.
Carolija, FRANCE3.9.2008. 0:13:56 
43. Koristim priliku da pozdravim Neri(uh!ovo izgleda kao pismo Centralnom Komitetu Saveza Komunista...),ma vozdra Neri,jaranice,kako si?Sreli smo se ljetos u Konobi,ali bila je "smutna"situacija(ja,sestro,bio pijan),ali sjeam se kako ste vi cure divno pjevale!Pozdrav Dini!
Didro, Bosna i Hercegovina3.9.2008. 20:58:47 
44. Zdravkane znam ko je DINA a i tebe.Komentar je vezan za Mijajla!Tebi i Dini srdacne pozdrave. "Za koga! Za TI-TU!!!!
TI-to, UNITED STATES3.9.2008. 21:05:11 
45. e brate Didro i djevojke su bile popile,pozdravljam i ja tebe i centralni komitet
neri, NETHERLANDS3.9.2008. 22:23:12 
46. ja sam malo zavidna, na tom prelijepom danu u Djulbasti kod Djemke, Vidi majke ti Neri, Aco, Ljilja, Hipo Velicka, Dulic i Dulicka, naravno Djemka...i svi ostali, pa jos pjevali, ma dje me nadjoste...
azra, SWEDEN4.9.2008. 6:58:51 
47. ljubim ja moju Olgu i SAbinu jos da sam ja na slici bio bi legendarni trio
neri, NETHERLANDS4.9.2008. 10:07:45 
48. Libac ,mnogo ti hvala za ove slike, nisi ni svjestan koliko dusa si iskreno obradovao.Tako je fino vidjeti svu ovu raju nakon toliko godina pa makar i na ovaj nacin.Od sveg srca svima puno pozdrava.
siha, UNITED STATES4.9.2008. 18:17:32 
49. Prelijepe slike ,stvarno sam se prisjetila svojih stari dana puno pozdrava aci ljilji, emiri ,i svim ostali.
epa, Bosna i Hercegovina7.9.2008. 11:29:14 
50. Zna li ko , ko je covjek na slici stoji pored krsta, i covjek i zena sa djetetom u kolicima?
radoznali, DENMARK7.9.2008. 11:49:57 
51. Pozdrav dagoj prijateljici Sihi,nema mog sjecanja,a da nema barem tvoja sekundica! Hajde,pa cemo se cuti,i dopisivati. hajde
Didro, Bosna i Hercegovina7.9.2008. 20:17:51 
52. Covjek pored krsta je Mihajlo Lisica Lija,a covjek i zena sa kolicima su Biljana Djokina Sipraga i njen muz ne mogu se sjetiti imena.
Dina, SWEDEN7.9.2008. 21:14:16 
53. Muz je Tihomir Sipraga
Gost, DENMARK8.9.2008. 14:04:05 
56. otkud DIDRO,PA ZAR SI ZIV?
ja, Bosna i Hercegovina9.9.2008. 16:29:23 
58. DIDRO, SAMO PITAM.DRAGO MI JE DA SI ZIV I ZDRAV. DUGO NISMO CULI NISTA O TEBI, KAD EVO TE. sTO TE LIBAC NIJE USLIKO?
JA , Bosna i Hercegovina9.9.2008. 16:37:18 
60. Treba razlikovati sujeverje i obicaje. Ruzno je na ovaj nacin ( komentar br. 54) komentarisati neciju privatnost pogotovo sto je dete u pitanju.
Nikica, Srbija ili Crna Gora10.9.2008. 10:32:14 
61. Izvini Nikice,cini mi se da u nasim obicajima ima poprilicno primitivizma.A druga stvar ljudi koji ne zele da ih komentarisu ne bi se ovako javno izlagali.O tom ruzno bi cak i ti trebala razmisliti!
pozdrav, GERMANY10.9.2008. 11:09:39 
62. Komentar gos. Nikice je sasvim na mestu. Treba imati u vidu vreme, nain i odricanje branog para ipraga da bi stekli ono lepo edo. Po Vama sva lica sa "blic leta" su se javno izvloili, pa o njima moete da komentariete po svom nahodjenju. Gospodin JA trebao bi da zna da su i uvrede preko
Gost za al` sta ces, GERMANY I JA BiH, Srbija ili Crna Gora10.9.2008. 12:03:11 
63. interneta krivino delo i da nije nimalo zatien pseudonimom JA. To je dobro poznato i dobrom advokatu kakav je gos. ippraga. Nakraju da dodam. Libac je ove lepe fotografije darovao nam sa najboljim namerama, a ne da bi neko slao uvredljive i rune komentare na tudji raun.
Gost, Srbija ili Crna Gora10.9.2008. 12:11:55 
64. Za "pozdrav,GERMANY". Ne bih se slozila da je pomenuti obicaj primitivan. A o ruznom ja vrlo razmisljam; zato i posecujem ovaj sajt i pisem komentare.
Nikica, Srbija ili Crna Gora10.9.2008. 13:09:59 
66. Ti da razmisljas ne bi se nikada vise pojavila na ovom sajtu
Za Nikicu, DENMARK10.9.2008. 17:38:12 
67. Bolest kao i svaka druga bolest,moj Denmark.Ne cudi se!
sale, GERMANY10.9.2008. 19:54:19 
68. Ja se sad pitam zasto napadate Nikicu kada je njen komentar na mjestu?
Gost, AUSTRIA10.9.2008. 23:57:45 
69. Nerka nemoj da se smijes vide ti se bore a i Aco mi je cudan.Sta je s tobom?
Gost, AUSTRIA11.9.2008. 10:41:55 
70. Sta sve necete primijetiti!Ma gost Austrija bore i jesu nastale od smijanja a jos da nas Libac nije "retusirao"i da nije naocala,auuuu!!!Biljani i njenom muzu sretno roditeljstvo a bebi sretan dolazak na ovu nasu Planetu koja vapi za obnovom.
Dina, SWEDEN11.9.2008. 11:47:15 
71. Bogami prije od burnog zivota,ma salim se ja,nije Nerka losa.Nego da li je ovo s vama Emira Velic?Moram reci nikad nije bolje izgledala prija njoj u Svedskoj(mislim da je tamo)
Gost, AUSTRIA11.9.2008. 12:38:46 
72. Da to je Emira.A to da nikad nije bolje izgledala nije tacno,jer ona je bila jedan od najzgodnijih djevojaka u Mg.Bar po mom misljenju.A bogami ni sad lose ne izgleda:)
dada(cokolada), GERMANY11.9.2008. 13:27:54 
73. E pa sad ja na slikama vidim lice a ne tjelo,a u licu se zaista promjenila Cestitam
Gost, AUSTRIA11.9.2008. 13:41:07 
74. Osjetila sam salu gost Austrija,a Emira ne samo da dobro izgleda vec je postala "institucija".Mislim da ce se njeno ime vrlo brzo naci medju knjizevnicima.Kako me raduju uspjesi nasih ljudi ma gdje da su a ona ce sigurno uspjeti kao i do sad.Velika zena-"trospratnica"!!
Dina, SWEDEN11.9.2008. 17:13:47 
76. Hvala Dino upravo si napisala ono sto mislim.
dada(cokolada), GERMANY11.9.2008. 21:19:24 
77. Veliki pozdrav i bravo za Emiru. Ko je poznaje vrlo dobro zna da je Emira uvijek bila i ostala posebna- uvijek se znala lijepo izrazavati, bilo pjesmom ili rjecju. I sto je najvaznije od svega bila je i ostala "velika raja".
EB, DENMARK12.9.2008. 9:38:58 
78. Bome sam ja dobila zbirku pjesama koje su odstampane a roman koji je u pripremi za stampanje sam citala i odusevila se.Nisam ja neki strucnjak,ali mi se dopalo.Procitas u dahu i sve je tako blisko,prepoznatljivo,nase.
Dina, SWEDEN12.9.2008. 11:13:35 
79. Zao mi je sto na ovom sijelu nije bilo i "Dijete Italy",imamo mi jos kapaciteta,Dijete treba da doktorira Muzikologiju u Italiji,njeni radovi su objavljeni zajedno sa radovima Ruzdija i Gojera.Imamo mi tih DR u raznim oblastima,mladi Mrkonjicani samo naprijed.
Dina, SWEDEN12.9.2008. 11:24:45 
80. Ma Dino ne znam da li si gledala dramu "Papirasi" koju je ona napisala.To je nesto izvanredno.Puno humora.Suljo u glavnoj ulozi,kojeg Emira igra,ha ha ha
Gost, GERMANY12.9.2008. 13:03:27 
81. Stvarno?!Nisam znala;ali mi je milo cuti da je tako.Ja sam se osvrnula na njen fizicki izgled ali mi je drago za njen uspjeh.Pitanje je da li bi pokazala sta zna da je ostala u Mrkonjicu u tvornici obuce?Sve najbolje Emira!
Gost, AUSTRIA12.9.2008. 14:36:20 
82. Ja bi veoma rado volila da procitam njene radove .Da li neko zna gdje mogu to naci? Da li ima ona web stranicu ili mozda preko email-a da posalje sugradjanki nesto od njenih radova . Moju email mozes naci u email adresama. Djenana Darkulic-Husnic
Djana, UNITED STATES12.9.2008. 18:26:16 
83. Papirase sam citala tri puta a Emira ima planove,pa ko zna,mozda pozorisna predstava osvane u Mrkonjicu i onda bih imala priliku to i da vidim.
Dina, SWEDEN12.9.2008. 18:41:17 
84. Emira je od djetinjstva pokazivala svoju nadarenost i ja ni u jednom momentu nisam sumnjala da nece uspjeti.Njen talenat,upornost i zelja da se ispolji rjecju su konacno urodili plodom.Bravo Emira!Ponosni smo na tebe!!!
Jedna druga Dina, SWEDEN12.9.2008. 19:29:01 
85. Halo Dino kada ces kuci,ili sise predomislila,pa ostajes, pozdrav Duli Germanija.
Gost, GERMANY12.9.2008. 20:48:44 
86. Djano ja imam njene zbirke pjesama.Aeke isjecke sa papirasa mozete naci na njenoj web stranici www.123minsida.se/sedef11094957 Pogledaj,nasmijaces se od srca.ako zelis zbirku pjesama javi mi se.Snoopy_73@gmx.net.Pozz
dada(cokolada), GERMANY12.9.2008. 22:34:27 
87. Halo Djuli,nisam se predomislila vracam se kuci a kad stignem javicu se.Pozdravi sve.
Dina, SWEDEN13.9.2008. 8:37:43 
88. Nerka je uvijek bila macka....a i ostala
djanki, SWEDEN14.9.2008. 14:42:33 
89. Nerku znam kao djevojcicu i uvijek je bila posebna na jedan pozitivan nacin . Iznjegovana i draga . Sad i u zrelim godina bas izgleda profinjeno i lijepo .Svaka cast .
Pipicanka, DENMARK14.9.2008. 17:33:12 
92. Neka je legenda! Kad cemo u nas Mejdan na jednu s nogu?
Gost, UNITED STATES15.9.2008. 0:29:52 
93. Dado poslala sam ti email pa ako mozes posalji mi nesto od Emirnih radova. Ciao
Djana, UNITED STATES15.9.2008. 23:26:38 
94. Dini sretan Rodendan Duli Frankfurt.
Halo., GERMANY16.9.2008. 13:55:38 
95. sretan rdojendan i sve najbolje u zivotu od srca ti zele tvoja mama Djemka i ostala ekipa iz Baste
sara, Bosna i Hercegovina17.9.2008. 21:41:28 
96. Dino, sve najbolje za tvoj rodjendan eli ti tvoja kolska.
Cuca, Srbija ili Crna Gora17.9.2008. 23:48:33 
97. Dino jesi li spremna za povratak u Bosnu
Gost, DENMARK24.9.2008. 21:16:15 
98. Hvala dragi moji, dodue sa zakanjenjem ali bila sam u "tranzitu".Stigoh ja Gost Denmark u Bosnu.Pitaju da li mi je dosadilo-nije,da li sam se poeljela kue-jesam, e da je nekako bilo sastaviti to dvoje bilo bi kao u reklami.2 u 1,ali..... sve do vedske!A i Danska doduse samo usput,melem za oi.
Dina, Bosna i Hercegovina24.9.2008. 23:03:15 
99. Mojim dragim sestrama i ujni srdacni pozdravi od Ljilje,Brane,Nadje i Dusana
ljilja, Srbija ili Crna Gora3.11.2008. 19:57:54 
100. uf
nana, 21.5.2009. 22:21:07 
101. Srdaan pozdrav mojim bivim komijama sa fotografija,mojoj Bobi,Ljilji, Aci, Dini, Djemki... a takodje i Neki mojoj nekadanjoj frizrki
mirka,NS, Srbija14.9.2009. 19:04:19 
102. A,kad stize"Blic ljeto 2009"? vjerujem da bi bilo veoma zanimljivo,pozdrav.
grof Monte Kristo, SWEDEN15.9.2009. 9:04:57 
103. Bi grofe,bi,ali mnogi dodjose i prodjose a slika nigdje,nije valjda da niko nije ponio aparat!?
Dina, 15.9.2009. 11:09:23 
104. Bilo i ponovilo se!
Zdravko, Bosna i Hercegovina15.9.2009. 20:53:31 
Va komentar na tekst

Da biste poslali poruku morate biti registrovani na ovom sajtu.
Niste se jo registrovali?
Korisniko ime:
ifra:
Komentar:

Maksimalan broj slova po komentaru je 300.
Preostalo je jo slova.

 
Urednici sajta www.mrkonjic-grad.com ne odgovaraju za sadraj komentara posjetioca ovog sajta.
Urednici zadravaju pravo da komentare sa uvrijedljivim, vulgarnim i neprimjerenim sadrajem briu ili mijenjaju.
Ukoliko mislite da je neki od objavljenih komentara po bilo kom osnovu uvrijedljiv za vas, molimo da nas kontaktirate na adresu kontaktmrkonjic-grad.com sa zahtjevom da uklonimo neprimjereni komentar.
Donirajte novac u humanitarne svrhe!
Vai tekstovi
Znate neku dobru priu o nekadanjem Mrkonjiu?
Podijelite je sa ostalim posjetiocima...
Proitajte jo i...
Jedno davno skijako takmienje na Balkani 1.8.2016.
I ja sam, kanda vidjeo Djeda Mraza 21.12.2015.
Aneo uvar 28.7.2015.
Zbor u Bjelajcu 17.4.2015.
ale iz zaviaja 6.11.2014.
In memoriam: Anto Kotromanovi 24.10.2014.
Odlazak u zadrugu 24.11.2013.
GAO-X 18.3.2013.
Komuanje 22.2.2013.
Bogdanova jabuka 11.1.2013.
Orao i lisica 17.11.2012.
Stari mlin 25.9.2012.
Slatkarija 11.9.2012.
Pijaca u Baraima 27.8.2012.
Baba Semica 20.8.2012.
Jadikovanje 14.8.2012.
Mrkonjiki slastiari 25.7.2012.
Drug Tito 4.5.2012.
Pismo 16.4.2012.
Vridba 24.3.2012.
iro 1.3.2012.
Zimske arolije 6.2.2012.
ak prvak 18.1.2012.
Rakijada 16.12.2011.
usnjarev gaj 9.12.2011.
Kusija 5.12.2011.
Ujak Uro 18.11.2011.
Stigli 'banati'! 20.10.2011.
Mjesec na kapnici 29.8.2011.
Kosidba 6.6.2011.
Uskrs 19.4.2011.
Hrvin orkestar 23.1.2011.
Grlom u sjeanja (6) - Mlin 6.1.2011.
Zna li, bolan, e e? 28.12.2010.
Malji, malji! 13.11.2010.
Paraglajding 1.11.2010.
Humoristike pjesmice iz moje Velike avlije 15.10.2010.
Grlom u sjeanja (5) - Tikva 7.9.2010.
Novakovia vir 3.9.2010.
Evo kotla, evo garavoga 13.5.2010.
Prvi put u Mrkonjiu 22.4.2010.
David protiv Golijata 22.3.2010.
Brancilov televizor, II dio 3.3.2010.
Brancilov televizor 25.2.2010.
Baraki turnir 8.2.2010.
kola u Gerzovu 1.2.2010.
Veliki ampion iz malog grada 26.12.2009.
Branko opi: 'Varcar-Mrkonji' 14.12.2009.
Три слике из живота проте Дејана 10.12.2009.
Прота Дејан Дејановић 10.12.2009.
Hajduk i Dobrotvor 6.12.2009.
ta li smo mi sada: Mrkonjiani ili Varcarani? 16.11.2009.
Vatrogasci 8.9.2009.
Crna rijeka 18.8.2009.
Lipanj 16.6.2009.
Grlom u sjeanja (4) - Maioniar 2.6.2009.
Grlom u sjeanja (3) - tafeta 28.5.2009.
Grlom u sjeanja (2) - 'Kocka' 25.5.2009.
Grlom u sjeanja (1) - Balkana 22.5.2009.
Kako se zove ono...... 8.5.2009.
Istina je moja istinu govorim 7.5.2009.
Njemu 28.4.2009.
Stihovi iz due 19.4.2009.
Na prota Dejan Dejanovi 18.4.2009.
Jesu li stavljeni katanci na srca naa? 14.4.2009.
Majstor Nine Mounjac 12.4.2009.
Franjo Idoti - roditelj, trgovac, maestro 4.4.2009.
Raspjevani slavuj 1.4.2009.
Ti, ja i ostali 28.3.2009.
Dolazak u rodni kraj 26.3.2009.
Gost u rodnom kraju 24.3.2009.
Pod zvijezdama 22.3.2009.
Stari dobri Tanilo 20.3.2009.
Prvi razred 1981.god u Orahovljanima 5.3.2009.
Kad ptice polete 28.2.2009.
Druenja 25.2.2009.
Suza na kamenom obrazu 22.2.2009.
Krajina 9.2.2009.
Lijepa vremena 6.2.2009.
Simpatija 3.2.2009.
Ljubav (iz jednog spomenara) 31.1.2009.
Moja generacijo 20.1.2009.
Uz vruu lepinu nije tako ni hladno 20.1.2009.
Turizam na seoski nain 1.1.2009.
Jedna stara slika! 26.12.2008.
Na male golove 21.12.2008.
Zaimova kafana 16.12.2008.
Sluajni susret 15.12.2008.
Nebo iznad mrkonjike doline! 11.12.2008.
Riki most 2.12.2008.
Moj otac - kova kosa 27.11.2008.
Pismo V iz tople sobice 25.11.2008.
Kada su neije rue cvatale! 20.11.2008.
Stara gimnazija 20.11.2008.
Autobus FK Sloboda 11.11.2008.
Dobri stari trban 11.11.2008.
Mrkonji, (O)pisan grad (4) 29.10.2008.
Zar nije lijepo gledati sunce i kiu kako idu zajedno ulicom i smiju se 27.10.2008.
Mrkonji (O)pisan grad (3) 23.10.2008.
Slobodin fudbaler Mrljo 18.10.2008.
 Copyright © 2000-2018.  Kreativnije.com