Naslovna strana www.mrkonjic-grad.com Login Login
Weather Forecast
 ta ima novo?
Aktuelnosti
Iz grada
Sport
Kultura
Zanimljivosti
Biseri
 Mrkonji-Grad
O gradu
Priroda
Istorija
Mrkonji na Wikipediji
Foto-galerije
Vaniji telefoni
Karta grada
 Cyber MG
Poruke
Ljudi
Cyber kuhinja
Sjeanja
Zaboravljena vremena
Chat
Linkovi
 Usluge
Web dizajn
Reklamiranje
Sponzori
RSS 2.0

www.mrkonjic-grad.com
Na mrei od 2000.god.

www.kreativnije.com
Zanimljivosti
 

 


Podmornica za vjenanja pod vodom!

25.10.2012..

Banjaluki biznismen Jovo Vidovi kupio je rusku podmornicu koju e potopiti u jezero Balkana i u njoj ve poetkom godine organizovati prva podvodna venanja u Srpskoj.

Vidovi, koji na Balkani ve ima hotel i dvadesetak bungalova, na taj nain eli da obogati ponudu jezera na planini Lisini, koje se nalazi na 900 metara nadmorske visine.

Podmornica koju je Vidovi kupio od jednog Rusa ve je na putu ka svom novom odredištu kod Mrkonji Grada. Vidovi namerava da je spusti na dno jezera. Tako e zainteresovani parovi moi da kau sudbonosno „da" na dubini od devet metara.

Vidovi, koji u Srpskoj poseduje desetak preduzea, eli da mladenci koji e se venavati u njegovoj podmornici ne budu uskraeni ni za šta. Zbog toga e, kako kae, na drugom kraju jezera podii crkvu u kojoj e parovi posle venanja pod vodom moi da se venaju i pred Bogom. Do crkve bi bili prevezeni podmornicom.

- Crkvu u poeti da gradim kada dobijem blagoslov vladike Jefrema - najavljuje Vidovi, koji je shvatio da bi venanja pod vodom mogla da mu donesu profit budui da imuni parovi u svetu trenutno ne ale pare da sebi priušte baš takvo venanje.

(...)

Pavle arki ("Press", www.pressrs.ba)


 

Podijeli na Facebook-u

Komentari na tekst

1. A bilo bi cool kad bi tu crkvu sagradio pod vodom tako da uzitak bude potpun :)). Boze ima li te???
sonja, CANADA25.10.2012. 14:36:20 
2. Za nevjericu!!!! Do sada na Balkani nismo imali najosnovnije iz turisticke ponude, ski-lift i sl. a sada, ni manje ni vise, podmornica! Jos samo da imamo svestenike ronioce imali bismo potpun ugodjaj. Zalosno.
Tvist, 25.10.2012. 16:11:32 
3. Vjerovatno bi moja punana obnovila zavjet pod vodom xD
z3k4, 25.10.2012. 18:32:01 
4. Ovo je stvarno za smejati se ili plakati. Kakva budaletina. Sto ree G-din Tvist, nema ni osnovne ponude na Balkani a ovek dovlai podmornicu.
Igor Vuk, Srbija ili Crna Gora26.10.2012. 15:55:13 
5. O zete moj, svaka ti je ko u NJegosa :))E ako bude i crkva pod vodom, vjencavam se ponovo :)) Kod va su MG je sve moguce. Veliki poz za tebe!
sonja, CANADA26.10.2012. 16:05:21 
6. Ili ljudska glupost nema granica,ili covjek ide ispred svog vremena.Poznajuci nas kraj,i mentalitet,mozda bi bolje bilo da vjencanje organizuje u kakvoj nagradi,trapu,pritorku,armenu,kucarku...ali iizgleda da ce hit biti- dvadeset hiljada milja pod Balkanom.
Gerzovac, Srbija ili Crna Gora27.10.2012. 0:15:48 
7. Kakva budalastina! Covek ocekuje da ce imucni parovi pohrliti u njegovu podmornicu pa ce on profitirati?! Ko bi normalan rizikovao zivot da udje u podmornicu coveka koji evidentvo ima neki problem pa je pitanje da li je svestan svih bezbednosnih mera koje su neophodne.Ajnstajn je bio u pravu.
Nikica, Srbija ili Crna Gora5.11.2012. 12:43:19 
Va komentar na tekst

Da biste poslali poruku morate biti registrovani na ovom sajtu.
Niste se jo registrovali?
Korisniko ime:
ifra:
Komentar:

Maksimalan broj slova po komentaru je 300.
Preostalo je jo slova.

 
Urednici sajta www.mrkonjic-grad.com ne odgovaraju za sadraj komentara posjetioca ovog sajta.
Urednici zadravaju pravo da komentare sa uvrijedljivim, vulgarnim i neprimjerenim sadrajem briu ili mijenjaju.
Ukoliko mislite da je neki od objavljenih komentara po bilo kom osnovu uvrijedljiv za vas, molimo da nas kontaktirate na adresu kontaktmrkonjic-grad.com sa zahtjevom da uklonimo neprimjereni komentar.
Donirajte novac u humanitarne svrhe!
Na istu temu: Balkana
Utopio se mladi iz Ribnika 25.7.2017.
Utopio se mladi iz Ribnika 24.7.2017.
Obavjetenje: Javna rasprava u vezi Zoning plana podruja posebne namjene TRC 'Balkana' 14.2.2017.
Balkana pod opsadom policije: Inspekcija rui objekte Turistikog centra 27.5.2016.
Odrana ponovna javna rasprava o nacrtu PPPPN TRC 'Balkana' 10.12.2015.
Odrana konferencija za tampu u vezi sa utvrivanjem prava vlasnitva nad jezerima na Balkani 10.11.2015.
Potpisan ugovor o izvoenju radova na izgradnji trim staze na Balkani 7.10.2015.
Raspisan javni poziv za izbor najpovoljnijeg ponuaa za izgradnju trim staze na Balkani 4.8.2015.
Tinejder se utopio, Hitnu ekali skoro sat?! 16.7.2015.
Tinejder se utopio na Balkani 15.7.2015.
Balkana prepuna kupaa 7.7.2015.
Nesavjesnim isputanjem vode iz jezera na Balkani mjetanima priinjena materijalna teta 11.12.2013.
Voda u jezerima Balkana neispravna za kupanje 15.8.2013.
Izrada Prostornog plana za Balkanu - Javni poziv za prijedloge i sugestije 3.7.2013.
Manifestacija 'Dani kosidbe Balkana 2013' 7.6.2013.
ienje i ureenje Malog jezera na Balkani 29.5.2013.
Poela djeija kola glume ''Balakana 2012'' 25.7.2012.
Jezera mnogima zamijenila more 11.7.2012.
Balkana kao klizalite 16.2.2012.
Tragedija na Balkani: Krenuo da spasava utopljenika, pa se utopio i on 15.7.2011.
Dani kosidbe na Balkani 29.6.2011.
Prodaje se www.visitbalkana.com 10.5.2011.
Gdje je restoran? 2.11.2010.
Lokal u Banjaluci za cijelu Balkanu 15.3.2010.
Vidovi mijenjao imovinu prije odobrenja 5.12.2009.
Nemaju dozvolu, a hoe da grade stazu 9.10.2009.
Prirodne ljepote ekaju svjetske goste 25.8.2009.
Korporativna nekultura 31.7.2009.
Jovanu Vidoviu prijete tubom 28.7.2009.
Dani kosidbe Balkana 2008 - Foto-galerija 8.7.2008.
Januar na Balkani 10.1.2007.
Zatvorena Likovna kolonija Balkana 2006 1.8.2006.
Tee voda 'ladna 22.9.2005.
Proitajte jo i...
Dalja arheoloka istraivanja i stavljanje u upotrebu kulturno-arheoloke rute na Prizrenu 25.7.2017.
Nikad nije kasno - Emira Veli Sundkvist 24.2.2017.
Brvnara kod Mrkonji Grada za koju zna i Alice Cooper 3.4.2016.
Lani Norveanin vukao za nos pola Beograda 23.3.2016.
Pecka, mjesto gdje se domainski odnose prema prirodi i ljudima 21.11.2015.
Bitno je da se kopa i da se radi. Do tada 'Arrivederci!' 15.10.2015.
Kuna muzika produkcija (3) 19.3.2013.
Podmornica za vjenanja pod vodom! 25.10.2012.
Slovenci istrauju Manjau 4.7.2012.
Jovani Grahovac nagrada na izboru Mis BiH! 21.6.2012.
 Copyright © 2000-2018.  Kreativnije.com