Naslovna strana www.mrkonjic-grad.com Login Login
Weather Forecast
 ta ima novo?
Aktuelnosti
Iz grada
Privreda
Poljoprivreda
Saobraaj
Turizam
Zdravstvo
Iz Optine
Crna hronika
Ostalo iz grada
Sport
Kultura
Zanimljivosti
Biseri
 Mrkonji-Grad
O gradu
Priroda
Istorija
Mrkonji na Wikipediji
Foto-galerije
Vaniji telefoni
Karta grada
 Cyber MG
Poruke
Ljudi
Cyber kuhinja
Sjeanja
Zaboravljena vremena
Chat
Linkovi
 Usluge
Web dizajn
Reklamiranje
Sponzori
RSS 2.0

www.mrkonjic-grad.com
Na mrei od 2000.god.

www.kreativnije.com
Aktuelnosti -
 

 


ienje i ureenje Malog jezera na Balkani

29.5.2013..

U Turistikom centru "Balkana" nedaleko od Mrkonji Grada u toku je išenje i ureenje Malog jezera, a vrijednost projekta je oko 70.000KM.

Jezero nije išeno više godina, pa je došlo do nakupljanja velikih koliina mulja. Sredstva potrebna da se oisti kompletno korito Malog jezera obezbijedila je opština, a izvoa radova je firma "Mrkonjiputevi".

Naelnik odjeljenja za izgradnju grada i upravljanje imovinom  Damir Sladojevi rekao je da bi svi radovi trebalo da budu završeni do poetka juna kada i poinje sezona kupanja na Balkani.

"Prvo je ispuštena voda iz korita jezera, isti se mulj i odvozi na deponiju. Sada se na dnu jezera gradi kanal od betona i betonskih cijevi radi sakupljanja mulja i lakšeg išenja jezera u narednim godinama“, rekao je Sladojevi i dodao da e na kraju biti poloen rijeni kamen po dnu korita.

Završetkom radova kupai u Malom jezeru na Balkani e moi da se kupaju u istoj i bakteriološki ispravnoj vodi.

Izvor: www.mrkonjic-grad.rs.ba


 

Podijeli na Facebook-u

Komentari na tekst

1. Pozdravljam ljude od akcije i pameti.
GRAANIN, Srbija ili Crna Gora31.5.2013. 14:17:53 
Va komentar na tekst

Da biste poslali poruku morate biti registrovani na ovom sajtu.
Niste se jo registrovali?
Korisniko ime:
ifra:
Komentar:

Maksimalan broj slova po komentaru je 300.
Preostalo je jo slova.

 
Urednici sajta www.mrkonjic-grad.com ne odgovaraju za sadraj komentara posjetioca ovog sajta.
Urednici zadravaju pravo da komentare sa uvrijedljivim, vulgarnim i neprimjerenim sadrajem briu ili mijenjaju.
Ukoliko mislite da je neki od objavljenih komentara po bilo kom osnovu uvrijedljiv za vas, molimo da nas kontaktirate na adresu kontaktmrkonjic-grad.com sa zahtjevom da uklonimo neprimjereni komentar.
Donirajte novac u humanitarne svrhe!
Na istu temu: Balkana
Utopio se mladi iz Ribnika 25.7.2017.
Utopio se mladi iz Ribnika 24.7.2017.
Obavjetenje: Javna rasprava u vezi Zoning plana podruja posebne namjene TRC 'Balkana' 14.2.2017.
Balkana pod opsadom policije: Inspekcija rui objekte Turistikog centra 27.5.2016.
Odrana ponovna javna rasprava o nacrtu PPPPN TRC 'Balkana' 10.12.2015.
Odrana konferencija za tampu u vezi sa utvrivanjem prava vlasnitva nad jezerima na Balkani 10.11.2015.
Potpisan ugovor o izvoenju radova na izgradnji trim staze na Balkani 7.10.2015.
Raspisan javni poziv za izbor najpovoljnijeg ponuaa za izgradnju trim staze na Balkani 4.8.2015.
Tinejder se utopio, Hitnu ekali skoro sat?! 16.7.2015.
Tinejder se utopio na Balkani 15.7.2015.
Balkana prepuna kupaa 7.7.2015.
Nesavjesnim isputanjem vode iz jezera na Balkani mjetanima priinjena materijalna teta 11.12.2013.
Voda u jezerima Balkana neispravna za kupanje 15.8.2013.
Izrada Prostornog plana za Balkanu - Javni poziv za prijedloge i sugestije 3.7.2013.
Manifestacija 'Dani kosidbe Balkana 2013' 7.6.2013.
Podmornica za vjenanja pod vodom! 25.10.2012.
Poela djeija kola glume ''Balakana 2012'' 25.7.2012.
Jezera mnogima zamijenila more 11.7.2012.
Balkana kao klizalite 16.2.2012.
Tragedija na Balkani: Krenuo da spasava utopljenika, pa se utopio i on 15.7.2011.
Dani kosidbe na Balkani 29.6.2011.
Prodaje se www.visitbalkana.com 10.5.2011.
Gdje je restoran? 2.11.2010.
Lokal u Banjaluci za cijelu Balkanu 15.3.2010.
Vidovi mijenjao imovinu prije odobrenja 5.12.2009.
Nemaju dozvolu, a hoe da grade stazu 9.10.2009.
Prirodne ljepote ekaju svjetske goste 25.8.2009.
Korporativna nekultura 31.7.2009.
Jovanu Vidoviu prijete tubom 28.7.2009.
Dani kosidbe Balkana 2008 - Foto-galerija 8.7.2008.
Januar na Balkani 10.1.2007.
Zatvorena Likovna kolonija Balkana 2006 1.8.2006.
Tee voda 'ladna 22.9.2005.
Proitajte jo i...
Poelo ienje i ureenje dijela korita Crne rijeke 11.6.2018.
U Mrkonji Gradu padao grad veliine ljenika 4.6.2018.
Dan za aktivnu porodicu u Peckoj 28.5.2018.
Obiljeen Dan pobjede nad faizmom 10.5.2018.
Zavrena akcija Sakupljajmo PET ambalau 4.5.2018.
Mladi Crvenog krsta obiljeili Svjetski dan zdravlja 12.4.2018.
Pomen za borce i civile ubijene prije 22 godine 1.4.2018.
Prevencija i zatita zdravlja ena-predavanje i besplatni mamografski pregledi za 110 ena u Podranici 28.3.2018.
Boro Zelenkovac: iv sam, nikad ivlji! 15.3.2018.
Poljoprivrednici zadovoljni planiranim Programom za podsticaj 14.3.2018.
 Copyright © 2000-2018.  Kreativnije.com