Naslovna strana www.mrkonjic-grad.com Login Login
Weather Forecast
 ta ima novo?
Aktuelnosti
Iz grada
Privreda
Poljoprivreda
Saobraaj
Turizam
Zdravstvo
Iz Optine
Crna hronika
Ostalo iz grada
Sport
Kultura
Zanimljivosti
Biseri
 Mrkonji-Grad
O gradu
Priroda
Istorija
Mrkonji na Wikipediji
Foto-galerije
Vaniji telefoni
Karta grada
 Cyber MG
Poruke
Ljudi
Cyber kuhinja
Sjeanja
Zaboravljena vremena
Chat
Linkovi
 Usluge
Web dizajn
Reklamiranje
Sponzori
RSS 2.0

www.mrkonjic-grad.com
Na mrei od 2000.god.

www.kreativnije.com
Iz grada -
 
Tinejder se utopio na Balkani

15.7.2015..

Sedamnaestogodišnji Mrkonjianin utopio se danas u jezeru Balkana, kod Mrkonji Grada, potvrdili su "Nezavisnim" oevici ove tragedije.

Iz policije su takoe potvrdili da im je prijavljeno utapanje maloljetnika, ali detalje ne mogu da saopšte, pošto je u toku uviaj.

"To se dogodilo oko 17 asova. Vidio sam kako prisutni tre prema vodi i uskau, te iznose tog tinejdera, a zatim su pokušali da ga reanimiraju, ali nisu uspjeli. Scena je bila stravina. Još se sav tresem", ispriao je "Nezavisnim" oevidac ovog nesrenog dogaaja.

Više detalja sutra bi trebalo da saopšti policija.

Dragan Sladojevi ("Nezavisne novine", www.nezavisne.com)


 

Podijeli na Facebook-u

Va komentar na tekst

Da biste poslali poruku morate biti registrovani na ovom sajtu.
Niste se jo registrovali?
Korisniko ime:
ifra:
Komentar:

Maksimalan broj slova po komentaru je 300.
Preostalo je jo slova.

 
Urednici sajta www.mrkonjic-grad.com ne odgovaraju za sadraj komentara posjetioca ovog sajta.
Urednici zadravaju pravo da komentare sa uvrijedljivim, vulgarnim i neprimjerenim sadrajem briu ili mijenjaju.
Ukoliko mislite da je neki od objavljenih komentara po bilo kom osnovu uvrijedljiv za vas, molimo da nas kontaktirate na adresu kontaktmrkonjic-grad.com sa zahtjevom da uklonimo neprimjereni komentar.
Donirajte novac u humanitarne svrhe!
Na istu temu: Balkana
Utopio se mladi iz Ribnika 25.7.2017.
Utopio se mladi iz Ribnika 24.7.2017.
Obavjetenje: Javna rasprava u vezi Zoning plana podruja posebne namjene TRC 'Balkana' 14.2.2017.
Balkana pod opsadom policije: Inspekcija rui objekte Turistikog centra 27.5.2016.
Odrana ponovna javna rasprava o nacrtu PPPPN TRC 'Balkana' 10.12.2015.
Odrana konferencija za tampu u vezi sa utvrivanjem prava vlasnitva nad jezerima na Balkani 10.11.2015.
Potpisan ugovor o izvoenju radova na izgradnji trim staze na Balkani 7.10.2015.
Raspisan javni poziv za izbor najpovoljnijeg ponuaa za izgradnju trim staze na Balkani 4.8.2015.
Tinejder se utopio, Hitnu ekali skoro sat?! 16.7.2015.
Balkana prepuna kupaa 7.7.2015.
Nesavjesnim isputanjem vode iz jezera na Balkani mjetanima priinjena materijalna teta 11.12.2013.
Voda u jezerima Balkana neispravna za kupanje 15.8.2013.
Izrada Prostornog plana za Balkanu - Javni poziv za prijedloge i sugestije 3.7.2013.
Manifestacija 'Dani kosidbe Balkana 2013' 7.6.2013.
ienje i ureenje Malog jezera na Balkani 29.5.2013.
Podmornica za vjenanja pod vodom! 25.10.2012.
Poela djeija kola glume ''Balakana 2012'' 25.7.2012.
Jezera mnogima zamijenila more 11.7.2012.
Balkana kao klizalite 16.2.2012.
Tragedija na Balkani: Krenuo da spasava utopljenika, pa se utopio i on 15.7.2011.
Dani kosidbe na Balkani 29.6.2011.
Prodaje se www.visitbalkana.com 10.5.2011.
Gdje je restoran? 2.11.2010.
Lokal u Banjaluci za cijelu Balkanu 15.3.2010.
Vidovi mijenjao imovinu prije odobrenja 5.12.2009.
Nemaju dozvolu, a hoe da grade stazu 9.10.2009.
Prirodne ljepote ekaju svjetske goste 25.8.2009.
Korporativna nekultura 31.7.2009.
Jovanu Vidoviu prijete tubom 28.7.2009.
Dani kosidbe Balkana 2008 - Foto-galerija 8.7.2008.
Januar na Balkani 10.1.2007.
Zatvorena Likovna kolonija Balkana 2006 1.8.2006.
Tee voda 'ladna 22.9.2005.
Proitajte jo i...
Potukla se etvorica Mrkonjiana, dvojica povrijeena 22.1.2018.
Utopio se mladi iz Ribnika 25.7.2017.
Utopio se mladi iz Ribnika 24.7.2017.
Tragedija kod Mrkonji Grada: Poginuo mladi 28.4.2016.
U rijeci Vrbas nestao voza Fijata 17.4.2016.
Osamdesetrogodinju enu usmrtio kombi 11.1.2016.
Horor kod Mrkonji Grada: Opljakani, oteti, pa isprebijani! 8.8.2015.
Tinejder se utopio, Hitnu ekali skoro sat?! 16.7.2015.
Teka nesrea kod Mrkonji Grada, jedan mladi poginuo, dvojica povrijeena 17.6.2015.
 Copyright © 2000-2018.  Kreativnije.com