Naslovna strana www.mrkonjic-grad.com Login Login
Weather Forecast
 ta ima novo?
Aktuelnosti
Iz grada
Privreda
Poljoprivreda
Saobraaj
Turizam
Zdravstvo
Iz Optine
Crna hronika
Ostalo iz grada
Sport
Kultura
Zanimljivosti
Biseri
 Mrkonji-Grad
O gradu
Priroda
Istorija
Mrkonji na Wikipediji
Foto-galerije
Vaniji telefoni
Karta grada
 Cyber MG
Poruke
Ljudi
Cyber kuhinja
Sjeanja
Zaboravljena vremena
Chat
Linkovi
 Usluge
Web dizajn
Reklamiranje
Sponzori
RSS 2.0

www.mrkonjic-grad.com
Na mrei od 2000.god.

www.kreativnije.com
Iz grada -
 

 


Balkana je mjesto gdje se trai spas od vruine

11.8.2019..

Turistiki centar "Balkana" kod Mrkonji Grada danas je, uslijed velike vruine, posjetilo nekoliko hiljada ljudi koji su uivali u kupanju, sunanju i šetnji.

U Turistikom centru navode da su svi smještajni kapaciteti stalno popunjeni i da ove godine imaju mnogo posjetilaca iz Srbije, a da vikendom uvijek bude guva.

Osim mještana, predah u ljetnjim danima u ovom centru pronalaze i kupai iz Banjaluke i okoline.

Gorana uza iz Mrkonji Grada rekla je Srni da su dva jezera na "Balkani" mnogima zamjena za more i spas od velikih vruina.

"Dolazimo stalno, kupamo se i uivamo, pogotovo kada su ovakve vruine. Inae, ovdje je prelijepo u bilo koje godišnje doba godine", istakla je uza.

Srna, "Nezavisne novine", www.nezavisne.com


 

Podijeli na Facebook-u

Va komentar na tekst

Da biste poslali poruku morate biti registrovani na ovom sajtu.
Niste se jo registrovali?
Korisniko ime:
ifra:
Komentar:

Maksimalan broj slova po komentaru je 300.
Preostalo je jo slova.

 
Urednici sajta www.mrkonjic-grad.com ne odgovaraju za sadraj komentara posjetioca ovog sajta.
Urednici zadravaju pravo da komentare sa uvrijedljivim, vulgarnim i neprimjerenim sadrajem briu ili mijenjaju.
Ukoliko mislite da je neki od objavljenih komentara po bilo kom osnovu uvrijedljiv za vas, molimo da nas kontaktirate na adresu kontaktmrkonjic-grad.com sa zahtjevom da uklonimo neprimjereni komentar.
Donirajte novac u humanitarne svrhe!
Na istu temu: Balkana
Neo Kerlec pobjednik manifestacije 'Kosidba na Balkani' 2.7.2019.
Mrkonji Grad trai investitore za nove sadraje na Balkani 23.11.2018.
Utopio se mladi iz Ribnika 25.7.2017.
Utopio se mladi iz Ribnika 24.7.2017.
Obavjetenje: Javna rasprava u vezi Zoning plana podruja posebne namjene TRC 'Balkana' 14.2.2017.
Balkana pod opsadom policije: Inspekcija rui objekte Turistikog centra 27.5.2016.
Odrana ponovna javna rasprava o nacrtu PPPPN TRC 'Balkana' 10.12.2015.
Odrana konferencija za tampu u vezi sa utvrivanjem prava vlasnitva nad jezerima na Balkani 10.11.2015.
Potpisan ugovor o izvoenju radova na izgradnji trim staze na Balkani 7.10.2015.
Raspisan javni poziv za izbor najpovoljnijeg ponuaa za izgradnju trim staze na Balkani 4.8.2015.
Tinejder se utopio, Hitnu ekali skoro sat?! 16.7.2015.
Tinejder se utopio na Balkani 15.7.2015.
Balkana prepuna kupaa 7.7.2015.
Nesavjesnim isputanjem vode iz jezera na Balkani mjetanima priinjena materijalna teta 11.12.2013.
Voda u jezerima Balkana neispravna za kupanje 15.8.2013.
Izrada Prostornog plana za Balkanu - Javni poziv za prijedloge i sugestije 3.7.2013.
Manifestacija 'Dani kosidbe Balkana 2013' 7.6.2013.
ienje i ureenje Malog jezera na Balkani 29.5.2013.
Podmornica za vjenanja pod vodom! 25.10.2012.
Poela djeija kola glume ''Balakana 2012'' 25.7.2012.
Jezera mnogima zamijenila more 11.7.2012.
Balkana kao klizalite 16.2.2012.
Tragedija na Balkani: Krenuo da spasava utopljenika, pa se utopio i on 15.7.2011.
Dani kosidbe na Balkani 29.6.2011.
Prodaje se www.visitbalkana.com 10.5.2011.
Gdje je restoran? 2.11.2010.
Lokal u Banjaluci za cijelu Balkanu 15.3.2010.
Vidovi mijenjao imovinu prije odobrenja 5.12.2009.
Nemaju dozvolu, a hoe da grade stazu 9.10.2009.
Prirodne ljepote ekaju svjetske goste 25.8.2009.
Korporativna nekultura 31.7.2009.
Jovanu Vidoviu prijete tubom 28.7.2009.
Dani kosidbe Balkana 2008 - Foto-galerija 8.7.2008.
Januar na Balkani 10.1.2007.
Zatvorena Likovna kolonija Balkana 2006 1.8.2006.
Tee voda 'ladna 22.9.2005.
Proitajte jo i...
Eko aktivisti razvijaju ruralni turizam i prave prvo 'solarno selo' u BiH 14.7.2019.
Mrkonji Grad trai investitore za nove sadraje na Balkani 23.11.2018.
Dan za aktivnu porodicu u Peckoj 28.5.2018.
Boro Zelenkovac: iv sam, nikad ivlji! 15.3.2018.
Promocija projekta Kua dobre sofre 21.11.2017.
Odrana prva regata na jezeru Vrbas 20.8.2017.
Kosidba na Balkani 2017. 29.6.2017.
Odran Aranelovdanski vaar 25.11.2016.
Nova etalina staza na Zelenkovcu 28.9.2016.
 Copyright © 2000-2018.  Kreativnije.com