Na mrei od 2000.god.

Sport - Arhiva 2009
Polufinale Kupa RS: Mrkonjiani se osvetili
28.12.2009..
Košarkaši mrkonjike Mladosti plasirali su se u finale Kupa Republike Srpske pošto su u polufinalnoj utakmici pobijedili Sutjesku iz Foe rezultatom 76:57.
Pitanje pobjednika u ovom meu nijednog trenutka nije bilo pod upitnikom i pored injenice da su domai košarkaši nastupili bez povrijeenog Danila Palalia i kanjenih Srana Blanuše, Igora Cigala i Bojana Milinovia zbog incidenta na etvrtfinalnoj utakmici sa prnjavorskom Mladosti.
Drama u dva produetka
27.12.2009..
Košarkaši Sutjeske pobijedili su Mladost u Mrkonji Gradu, u odgoenom meu desetog kola Premijer lige BiH. Pobjednik je odluen poslije velike drame i nakon dva produetka. Obje ekipe imale su nekoliko prilika za trijumf, a na kraju je presudila srea i bolja snalaljivost koja je bila na strani gostiju iz Foe, koji su opet slavili s minimalnom prednošu.
Igokea - Mladost 88:81
21.12.2009..
Košarkaši Igokee pobijedili su Mladost sa 88:81 i prvi dio ligaške sezone završili na elnoj poziciji. U Aleksandrovcu su rivali odigrali dosta ujednaenu utakmicu, da bi domai tek u treoj etvrtini sa nekoliko kontri uspjeli da se odlijepe na "plus devet" (70:61).
Slavija - Mladost 82:71
7.12.2009..
Srpski derbi devetog kola prvenstva BiH za košarkaše pripao je Slaviji, koja je na svom terenu savladala Mladost rezultatom 82:71.
Tim iz Istonog Sarajeva je ve do etvrtog minuta došao do devet poena viška (11:2), da bi tri minuta kasnije rezultat glasio 18:6.
Liga BiH: Koarkai Slavije doekuju Mladost
5.12.2009..
Košarkaši Slavije u srpskom derbiju devetog kola prvenstva BiH ugostie Mladost (subota, 19 asova).
Timu iz Istonog Sarajeva ne cvjetaju rue u dosadašnjem toku sezone, ali iz kluba poruuju da ele da poprave utisak pred svojim navijaima.
S druge strane, i Mrkonjiani prieljkuju trijumf kojim bi krenuli ka gornjem dijelu tabele.
Mladost - Sloboda Dita 76:70
30.11.2009..
Košarkaši Mladosti su zaslueno pobijedili Sloboda Ditu (76:70). Pitanje pobjednika riješeno je u treoj etvrtini koju su domai riješili u svoju korist rezultatom 27:16. U tome periodu Mrkonjiani su agresivnom i dobrom igrom pod košem uspjeli da preokrenu tok utakmice, ponajviše zahvaljujui trojkama Ranka Velimirovia i Srana Blanuše.
Sve se zna, ali svi ute
27.11.2009..
I prije nego što zapone nastavak sezone na drugoligaškom Zapadu, iako je 15 kola na programu, i vrapci na grani znaju da za ulazak u viši rang takmienja konkurišu samo dvije ekipe, Sloboda iz Mrkonji Grada i Crvena zemlja iz Nove Vesi.
Da li Sloboda i Crvena zemlja imaju kvalitet koji odskae od ostatka društva, ili su u pitanju zakulisane radnje koje su ove ekipe promovisale u favorite broj jedan.
uro najbolji i u Zadru!
25.11.2009..
U povodu Dana grada Zadra odran je tradicionalni XXVII mali maraton "Nin - Zadar" u organizaciji AŠK „Zadar".
Pretravši sedamnaest kilometara dug maraton prvi je kroz cilj na Narodnom trgu oko podne stigao uro Kodo iz Mrkonji Grada i to u vremenu od 55 minuta i 42 sekunde.
Mladost poraena od apljine
24.11.2009..
Košarkaši Mladosti doivjeli su poraz na gostovanju kod apljine rezultatom 71:81, u posljednjoj utakmici sedmog kola Lige BiH.
Domai igrai su vodili od samog poetka utakmice i pitanje pobjednika u ovom susretu nije se uopšte postavljalo.