Naslovna strana www.mrkonjic-grad.com Login Login
Weather Forecast
 ta ima novo?
Aktuelnosti
Iz grada
Sport
Fudbal
Koarka
Odbojka
Ostali sportovi
Kultura
Zanimljivosti
Biseri
 Mrkonji-Grad
O gradu
Priroda
Istorija
Mrkonji na Wikipediji
Foto-galerije
Vaniji telefoni
Karta grada
 Cyber MG
Poruke
Ljudi
Cyber kuhinja
Sjeanja
Zaboravljena vremena
Chat
Linkovi
 Usluge
Web dizajn
Reklamiranje
Sponzori
RSS 2.0

www.mrkonjic-grad.com
Na mrei od 2000.god.

www.kreativnije.com
Sport -
 

 



Odbojkako polufinale kupa RS

7.9.2002..
Odbojkaki klub "MG" je domain polufinala Kupa RS koje se igra 15.9.2002. u sali Gimnazije, sa poetkom u 10 asova. Na ovaj nain OK "MG" po prvi put e se predstaviti domaoj publici.
Pored OK "MG" na turniru uestvuju jo i OK "Modria-Optima" iz Modrie i OK "Borac" iz Banjaluke, inae dva prvoligaa.
Na irem spisku OK "MG" nalaze se: Marko Zeljkovi, Rajko Bijeli, Goran Malida, Draenko Tomi, Boko Mari, Mlaen uli, Zdravko Jari, Velibor Stani, Saa Banjac, Mile Dragosavljevi, Mirko Suboti, Goran vraka, Predrag Zekanovi i Robert Vuli.
Zbog novih tehnikih normativa za odigravanje odbojkakih utakmica (a zbog dimenzija sale Gimnazije), broj mjesta bie ogranien. Ukoliko imate elja za ulaznicama - pozivnicama, javite se na okmg@blic.net
Robert Vuli
 

Podijeli na Facebook-u

Va komentar na tekst

Da biste poslali poruku morate biti registrovani na ovom sajtu.
Niste se jo registrovali?
Korisniko ime:
ifra:
Komentar:

Maksimalan broj slova po komentaru je 300.
Preostalo je jo slova.

 
Urednici sajta www.mrkonjic-grad.com ne odgovaraju za sadraj komentara posjetioca ovog sajta.
Urednici zadravaju pravo da komentare sa uvrijedljivim, vulgarnim i neprimjerenim sadrajem briu ili mijenjaju.
Ukoliko mislite da je neki od objavljenih komentara po bilo kom osnovu uvrijedljiv za vas, molimo da nas kontaktirate na adresu kontaktmrkonjic-grad.com sa zahtjevom da uklonimo neprimjereni komentar.
Donirajte novac u humanitarne svrhe!
Na istu temu: Muka odbojka
Odbojkaice i odbojkai 16.4.2003.
Vijesti iz odbojke 11.3.2003.
Odbojkai u polufinalu 30.4.2002.
Odbojkai konano u akciji 21.4.2002.
Prvi roendan odbojkaa 19.3.2002.
Muki odbojkaki klub 15.8.2001.
Promocija novog odbojkakog kluba 7.5.2001.
Novosti iz odbojke 28.4.2001.
Proitajte jo i...
Maran odveo Mladost do trofeja 22.9.2021.
Sloboda ne posustaje 22.9.2021.
Mrkonjiani poeli pripreme za novu sezonu 2.9.2021.
U srijedu 21.07. kola stonog tenisa 20.7.2021.
Uruene nagrade najboljim polaznicima kole aha 12.7.2021.
Mladost angaovala biveg igraa Partizana, Zvezde i Mege 12.7.2021.
Mladost dovela jednog od najboljih igraa Borca 24.6.2021.
Od 01. jula besplatna kola tenisa 22.6.2021.
Nikola Teanovi, mladi sa Downovim sindromom, dobio posao u Mladosti iz Mrkonji Grada 31.5.2021.
Potpisan ugovor o rekonstrukciji stadiona 'Luke' 27.4.2021.
 Copyright © 2000-2018.  Kreativnije.com