Naslovna strana www.mrkonjic-grad.com Login Login
Weather Forecast
 ta ima novo?
Aktuelnosti
Iz grada
Sport
Fudbal
Koarka
Odbojka
Ostali sportovi
Kultura
Zanimljivosti
Biseri
 Mrkonji-Grad
O gradu
Priroda
Istorija
Mrkonji na Wikipediji
Foto-galerije
Vaniji telefoni
Karta grada
 Cyber MG
Poruke
Ljudi
Cyber kuhinja
Sjeanja
Zaboravljena vremena
Chat
Linkovi
 Usluge
Web dizajn
Reklamiranje
Sponzori
RSS 2.0

www.mrkonjic-grad.com
Na mrei od 2000.god.

www.kreativnije.com
Sport -
 

 


Pobjeda odbojkaica i poraz odbojkaa

12.3.2007..

U prvenstvenim utakmicama odigranim ovog vikenda, odbojkai mrkonjikog kluba "MG" izgubili su me protiv ekipe "Gradike", dok su odbojkaice "Balkane MP" slavile protiv ekipe "Kozare".

Slubeni izvjetaji sa utakmica:

OK "GRADIKA" - OK "MG" 3:0
(25:17, 25:16, 25:10) 75:43


Gradika, 10.03.2007. godine

I sudija: Ignjati Nina
II sudija: Pecikoza Predrag
Delegat: Pejki Slobdan

OK "KOZARA" - OK "BALKANA MP" 0:3
(25:27, 11:25, 20:25) 56:77


Gradika, 10.03.2007. godine

I sudija: Mari Milenko
II sudija: Jei Zoran

uti karton dobila je igraica OK "Balkana MP" broj 9 Milanovi Sonja.

Robert Vuli


 

Podijeli na Facebook-u

Slanje komentara na ovu vijest nije omogueno.
 
Urednici sajta www.mrkonjic-grad.com ne odgovaraju za sadraj komentara posjetioca ovog sajta.
Urednici zadravaju pravo da komentare sa uvrijedljivim, vulgarnim i neprimjerenim sadrajem briu ili mijenjaju.
Ukoliko mislite da je neki od objavljenih komentara po bilo kom osnovu uvrijedljiv za vas, molimo da nas kontaktirate na adresu kontaktmrkonjic-grad.com sa zahtjevom da uklonimo neprimjereni komentar.
Donirajte novac u humanitarne svrhe!
Na istu temu: OK Balkana
Odbojkaice 'Balkane MP' u borbi za prvaka 10.4.2007.
OK 'Balkana MP' - OK 'Ukrina' 3:1 1.4.2007.
Sjajne odbojkaice 30.3.2006.
Smanjile zaostatak za liderom 22.2.2006.
Sportski vikend 18.2.2006.
Nova pobjeda odbojkaica 8.2.2006.
Pobjeda bez igre 7.12.2005.
Balkana MP maksimalno 10.11.2005.
Odbojkake novosti 29.10.2005.
Odbojkaice pobjeuju 22.10.2003.
Odbojkaice i odbojkai 16.4.2003.
Odbojkaice poraene 15.3.2003.
Vijesti iz odbojke 11.3.2003.
Odbojkaice poele pobjedom 19.2.2003.
Odbojkaice pobjeduju 16.11.2002.
Odbojkaice poraene 12.2.2002.
Odbojkaka utakmica 4.12.2001.
Pobjeda odbojkaica 20.11.2001.
Pobjeda Mrkonjianki 22.5.2001.
Odbojkako prvenstvo 20.5.2001.
'Balkana MP' opet u prvoj ligi ! 9.4.2001.
Odbojka u Mrkonjiu 25.10.2000.
Proitajte jo i...
Zavren turnir u koarci 'Da se ne zaboravi' 30.9.2021.
Maran odveo Mladost do trofeja 22.9.2021.
Mrkonjiani poeli pripreme za novu sezonu 2.9.2021.
Mladost angaovala biveg igraa Partizana, Zvezde i Mege 12.7.2021.
Mladost dovela jednog od najboljih igraa Borca 24.6.2021.
Nikola Teanovi, mladi sa Downovim sindromom, dobio posao u Mladosti iz Mrkonji Grada 31.5.2021.
Pobjeda Mladosti za kraj sezone 20.4.2021.
Mladost porazila Promo u Mrkonji Gradu 29.3.2021.
Tihomir Mustapi je novi trener Mladosti 11.2.2021.
Drama u Trebinju u reiji Leotara: Mladost promaila ut za pobjedu 6.2.2021.
 Copyright © 2000-2018.  Kreativnije.com