Naslovna strana www.mrkonjic-grad.com Login Login
Weather Forecast
 ta ima novo?
Aktuelnosti
Iz grada
Sport
Fudbal
Koarka
Odbojka
Ostali sportovi
Kultura
Zanimljivosti
Biseri
 Mrkonji-Grad
O gradu
Priroda
Istorija
Mrkonji na Wikipediji
Foto-galerije
Vaniji telefoni
Karta grada
 Cyber MG
Poruke
Ljudi
Cyber kuhinja
Sjeanja
Zaboravljena vremena
Chat
Linkovi
 Usluge
Web dizajn
Reklamiranje
Sponzori
RSS 2.0

www.mrkonjic-grad.com
Na mrei od 2000.god.

www.kreativnije.com
Sport -
 

 


Odbojkaice 'Balkane MP' u borbi za prvaka

10.4.2007..

Na osnovu konanog rasporeda prvaci drugih liga su ekipe OK "Famos", grupa istok i OK "Balkana MP", grupa zapad.

Prvak Druge lige dobie se nakon odigravanja utakmica kvalifikacija za prvaka. U kvalifikacijama za prvaka igraju se dvije utakmice. Prvak e postati ona ekipa koja u dvije utakmice bude bolja u pobjedama, set ili poen koliniku (lan 2. Propozicija takmienja u OS RS).

Nakon obavljenog rijeba domain u prvoj utamici je ekipa OK "Famos" dok je u revanu domain ekipa OK "Balkana MP".

Robert Vuli 


 

Podijeli na Facebook-u

Va komentar na tekst

Da biste poslali poruku morate biti registrovani na ovom sajtu.
Niste se jo registrovali?
Korisniko ime:
ifra:
Komentar:

Maksimalan broj slova po komentaru je 300.
Preostalo je jo slova.

 
Urednici sajta www.mrkonjic-grad.com ne odgovaraju za sadraj komentara posjetioca ovog sajta.
Urednici zadravaju pravo da komentare sa uvrijedljivim, vulgarnim i neprimjerenim sadrajem briu ili mijenjaju.
Ukoliko mislite da je neki od objavljenih komentara po bilo kom osnovu uvrijedljiv za vas, molimo da nas kontaktirate na adresu kontaktmrkonjic-grad.com sa zahtjevom da uklonimo neprimjereni komentar.
Donirajte novac u humanitarne svrhe!
Na istu temu: OK Balkana
OK 'Balkana MP' - OK 'Ukrina' 3:1 1.4.2007.
Pobjeda odbojkaica i poraz odbojkaa 12.3.2007.
Sjajne odbojkaice 30.3.2006.
Smanjile zaostatak za liderom 22.2.2006.
Sportski vikend 18.2.2006.
Nova pobjeda odbojkaica 8.2.2006.
Pobjeda bez igre 7.12.2005.
Balkana MP maksimalno 10.11.2005.
Odbojkake novosti 29.10.2005.
Odbojkaice pobjeuju 22.10.2003.
Odbojkaice i odbojkai 16.4.2003.
Odbojkaice poraene 15.3.2003.
Vijesti iz odbojke 11.3.2003.
Odbojkaice poele pobjedom 19.2.2003.
Odbojkaice pobjeduju 16.11.2002.
Odbojkaice poraene 12.2.2002.
Odbojkaka utakmica 4.12.2001.
Pobjeda odbojkaica 20.11.2001.
Pobjeda Mrkonjianki 22.5.2001.
Odbojkako prvenstvo 20.5.2001.
'Balkana MP' opet u prvoj ligi ! 9.4.2001.
Odbojka u Mrkonjiu 25.10.2000.
Proitajte jo i...
Zavren turnir u koarci 'Da se ne zaboravi' 30.9.2021.
Maran odveo Mladost do trofeja 22.9.2021.
Sloboda ne posustaje 22.9.2021.
Mrkonjiani poeli pripreme za novu sezonu 2.9.2021.
U srijedu 21.07. kola stonog tenisa 20.7.2021.
Uruene nagrade najboljim polaznicima kole aha 12.7.2021.
Mladost angaovala biveg igraa Partizana, Zvezde i Mege 12.7.2021.
Mladost dovela jednog od najboljih igraa Borca 24.6.2021.
Od 01. jula besplatna kola tenisa 22.6.2021.
Nikola Teanovi, mladi sa Downovim sindromom, dobio posao u Mladosti iz Mrkonji Grada 31.5.2021.
 Copyright © 2000-2018.  Kreativnije.com