Naslovna strana www.mrkonjic-grad.com Login Login
Weather Forecast
 ta ima novo?
Aktuelnosti
Iz grada
Privreda
Poljoprivreda
Saobraaj
Turizam
Zdravstvo
Iz Optine
Crna hronika
Ostalo iz grada
Sport
Kultura
Zanimljivosti
Biseri
 Mrkonji-Grad
O gradu
Priroda
Istorija
Mrkonji na Wikipediji
Foto-galerije
Vaniji telefoni
Karta grada
 Cyber MG
Poruke
Ljudi
Cyber kuhinja
Sjeanja
Zaboravljena vremena
Chat
Linkovi
 Usluge
Web dizajn
Reklamiranje
Sponzori
RSS 2.0

www.mrkonjic-grad.com
Na mrei od 2000.god.

www.kreativnije.com
Aktuelnosti -
 
Voljeti i ljubiti svoj zaviaj

19.9.2007..
U petak 21.septembra 2007.godine e se u naoj Mednoj odrati Sabor Medljanaca. Ovo su divni susreti kada proslavljamo Presvetu Bogorodicu zatitnicu nae Medne i naeg svetog hrama.

Ovo je lep primer okupljanja ljudi koji vole i ljube svoj zaviaj, svoju Republiku Srpsku.

Ovo je primer za ugledanje, glas svih naih Medljanaca, koji su uvek imali ivotnu irinu i toplinu, znajui voleti svoj zaviaj, ali i sve druge ljude.

Uz tu ljubav, ono to je u najee tekim ivotnim prilikama davalo ivotni optimizam ovim ljudima bila je vera. Nju su Medljanci uvali ne samo kao zalog svoga ivota i odsjaj svoje kulture nego i kao nain saradnje i suivota s drugima. Tako je Medna postala stjecite mnogih ljudi, mjesto zajednikoga hodoaa i susreta pravoslavnih Srba, to pokazuje karakter ovoga kraja.

Zato pozivamo sve ljude dobre volje, sve nae Medljance i posetioce ovog Sajta da dou na Sabor Medljanaca na praznik Male Gospojine koji e se odrati kod svete Crkve nae Medljanske gde nas moti Svetih novoprojavljenih muenika medljanskih ekaju da nas oboe,sloe i umnoe.AMIN Boe daj.!

Va Medljanac : Prota AZAP
 

Podijeli na Facebook-u

Slanje komentara na ovu vijest nije omogueno.
 
Urednici sajta www.mrkonjic-grad.com ne odgovaraju za sadraj komentara posjetioca ovog sajta.
Urednici zadravaju pravo da komentare sa uvrijedljivim, vulgarnim i neprimjerenim sadrajem briu ili mijenjaju.
Ukoliko mislite da je neki od objavljenih komentara po bilo kom osnovu uvrijedljiv za vas, molimo da nas kontaktirate na adresu kontaktmrkonjic-grad.com sa zahtjevom da uklonimo neprimjereni komentar.
Donirajte novac u humanitarne svrhe!
Na istu temu: Medna
Bolji uslovi ivota, a mjetana sve manje 22.9.2010.
Bolji uslovi ivota, a mjetana sve manje 23.9.2009.
Peti Sabor Medljanaca 25.9.2007.
Antropoloka i paleopatoloka analiza motiju 17.8.2007.
Hodnikom do riznice 14.5.2007.
Skeleti u stijeni 10.5.2007.
Poelo iskopavanje u Mednoj 27.4.2007.
etrdesetodnevna liturgija 27.11.2006.
Liturgije svakog dana 8.11.2006.
Pronalazak motiju u Mednoj (2) 19.10.2006.
Pronalazak motiju u Mednoj 18.10.2006.
Lijepa rije vanija od para 21.9.2005.
Asfalt u Mednoj 8.6.2005.
Medna on-line 28.8.2004.
Proitajte jo i...
Promovisan film 'Zvuci ekia jednog kovaa' 22.9.2021.
Besplatan prevoz za sve osnovce i srednjokolce 2.9.2021.
Odrana kosidba na Rajcu 20.7.2021.
Prijem za lanove UG Srce Pegaza Banja Luka 24.6.2021.
Obiljeen Svjetski dan dobrovoljnih davalaca krvi 16.6.2021.
Naelniku optine uruen Projekat turistike signalizacije za podruje optine Mrkonji Grad 7.6.2021.
Prikupljeno 35 doza krvi 17.5.2021.
Otvorena rekonstruisana gradska pijaca 4.5.2021.
Instaliran sistem protivgradne zatite 27.4.2021.
Obiljeeno 25 godina od eshumacije najvee masovne grobnice u Srpskoj 1.4.2021.
 Copyright © 2000-2018.  Kreativnije.com