Naslovna strana www.mrkonjic-grad.com Login Login
Weather Forecast
 ta ima novo?
Aktuelnosti
Iz grada
Privreda
Poljoprivreda
Saobraaj
Turizam
Zdravstvo
Iz Optine
Crna hronika
Ostalo iz grada
Sport
Kultura
Zanimljivosti
Biseri
 Mrkonji-Grad
O gradu
Priroda
Istorija
Mrkonji na Wikipediji
Foto-galerije
Vaniji telefoni
Karta grada
 Cyber MG
Poruke
Ljudi
Cyber kuhinja
Sjeanja
Zaboravljena vremena
Chat
Linkovi
 Usluge
Web dizajn
Reklamiranje
Sponzori
RSS 2.0

www.mrkonjic-grad.com
Na mrei od 2000.god.

www.kreativnije.com
Iz grada -
 

 


Skup dimnjaara u Mrkonji Gradu

12.8.2023..

U opštini Mrkonji Grad danas se odrao skup dimnjaara iz Republike Srpske, Federacije BiH, Srbije i Hrvatske.

U ovoj lokalnoj zajednici nedavno je registrovan i prvi dimnjaar, kojeg je opština Mrkonji Grad podrala kroz projekat samozapošljavanja.

Takoe, opština Mrkonji Grad je i finansijski podrala današnji skup.

Naelnik opštine Mrkonji Grad Dragan Voevi rekao je kako mu je izuzetno drago što se jedan ovakav skup odrava u ovom gradu, te što su dimnjaari odluili da se okupe baš tu.

Dodaje da zna koliko je ovaj posao odgovoran i cijenjen.

"Nadam se da ovo nije posljednji put da se oni ovdje okupljaju", rekao je Voevi.

Jedan od uenika bio je i Darko Fabrij, prvi registrovani dimnjaar u Mrkonji Gradu.

"Veoma sam ponosan što smo uspjeli jedan ovakav skup da odrimo u našem gradu, da smo se okupili u ovolikom broju. Na ovaj nain smo eljeli da naši graani blie upoznaju našu profesiju. Nadam se da e naši gosti uivati, te da im se dopada Mrkonji Grad", kae Fabrij.

Dragan Eremija, Nezavisne novine, www.nezavisne.com


 

Podijeli na Facebook-u

Va komentar na tekst

Da biste poslali poruku morate biti registrovani na ovom sajtu.
Niste se jo registrovali?
Korisniko ime:
ifra:
Komentar:

Maksimalan broj slova po komentaru je 300.
Preostalo je jo slova.

 
Urednici sajta www.mrkonjic-grad.com ne odgovaraju za sadraj komentara posjetioca ovog sajta.
Urednici zadravaju pravo da komentare sa uvrijedljivim, vulgarnim i neprimjerenim sadrajem briu ili mijenjaju.
Ukoliko mislite da je neki od objavljenih komentara po bilo kom osnovu uvrijedljiv za vas, molimo da nas kontaktirate na adresu kontaktmrkonjic-grad.com sa zahtjevom da uklonimo neprimjereni komentar.
Donirajte novac u humanitarne svrhe!
Proitajte jo i...
Realizovana majska akcija dobrovoljnog davanja krvi 16.5.2024.
Predstavljen projekat 'Zdrave zajednice u BiH' 1.5.2024.
Otvoren poziv za projekte i mikrobiznise Omladinske banke 20.4.2024.
Formirana jedinica Civilne zatite 18.3.2024.
Otvorena obnovljena zgrada Osnovnog suda 1.2.2024.
Postavljena turistika signalizacija 24.12.2023.
Odrano Vee privrednika 24.11.2023.
Odrano predavanje za proizvoae voa 14.11.2023.
Parastos za ubijene Srbe u zapadnoj Krajini 10.10.2023.
Realizovani projekti omladinske banke Mrkonji Grad 2023. godine 5.10.2023.
 Copyright © 2000-2018.  Kreativnije.com