Naslovna strana www.mrkonjic-grad.com Login Login
Weather Forecast
 ta ima novo?
Aktuelnosti
Iz grada
Privreda
Poljoprivreda
Saobraaj
Turizam
Zdravstvo
Iz Optine
Crna hronika
Ostalo iz grada
Sport
Kultura
Zanimljivosti
Biseri
 Mrkonji-Grad
O gradu
Priroda
Istorija
Mrkonji na Wikipediji
Foto-galerije
Vaniji telefoni
Karta grada
 Cyber MG
Poruke
Ljudi
Cyber kuhinja
Sjeanja
Zaboravljena vremena
Chat
Linkovi
 Usluge
Web dizajn
Reklamiranje
Sponzori
RSS 2.0

www.mrkonjic-grad.com
Na mrei od 2000.god.

www.kreativnije.com
Iz grada -
 

 


Troje povrijeenih u nezgodama u Ribniku i Mrkonji Gradu

16.9.2023..

U dvije saobraajne nezgode na podruju koje operativno pokriva PU Mrkonji Grad povrijeene su tri osobe.

Naime, sino oko 18,40 asova, A.M. iz Mrkonji Grada izgubila je kontrolu nad autom reno te sletila sa kolovoza na magistralnom putu Crna Rijeka-Karanovac, u mjestu Surjan.

"U ovoj saobraajnoj nezgodi tjelesne povrede je zadobila saputnica D.S. iz Mrkonji Grada kojoj je prva pomo ukazana u Domu zdravlja Mrkonji Grad, nakon ega je upuena na dalje lijeenje u Univerzitetsko kliniki centar Republike Srpske. Uviaj su izvršili policijski slubenici Policijske stanice za bezbjednost saobraaja Mrkonji Grad. Rad na dokumentovanju saobraajne nezgode je u toku", navode iz policije.

Takoe sino oko 22,45 u mjestu Gornje Ratkovo u  Ribniku dogodila se saobraajna nezgoda u kojoj je B.. iz Novog Sada, upravljajui automobilom seat izgubilo kontrolu te sletilo sa kolovoza.

"U ovoj saobraajnoj nezgodi tjelesne povrede je zadobio voza B.. i suvoza A.. iz Istonog Sarajeva kojima je prva pomo ukazana u Domu zdravlja Ribnik, nakon ega su upueni na dalje lijeenje u Univerzitetsko kliniki centar Republike Srpske", navode iz PU.

Izvršeno je alkotestiranje vozaa B.. kod koga je utvreno prisustvo alkohola u organizmu od 1,57 g/kg.

"Uviaj su izvršili policijski slubenici Policijske stanice Ribnik. Rad na dokumentovanju saobraajne nezgode je u toku", navode iz policije.

Ljiljana Radi ("Nezavisne novine", www.nezavisne.com)


 

Podijeli na Facebook-u

Va komentar na tekst

Da biste poslali poruku morate biti registrovani na ovom sajtu.
Niste se jo registrovali?
Korisniko ime:
ifra:
Komentar:

Maksimalan broj slova po komentaru je 300.
Preostalo je jo slova.

 
Urednici sajta www.mrkonjic-grad.com ne odgovaraju za sadraj komentara posjetioca ovog sajta.
Urednici zadravaju pravo da komentare sa uvrijedljivim, vulgarnim i neprimjerenim sadrajem briu ili mijenjaju.
Ukoliko mislite da je neki od objavljenih komentara po bilo kom osnovu uvrijedljiv za vas, molimo da nas kontaktirate na adresu kontaktmrkonjic-grad.com sa zahtjevom da uklonimo neprimjereni komentar.
Donirajte novac u humanitarne svrhe!
Proitajte jo i...
Realizovana majska akcija dobrovoljnog davanja krvi 16.5.2024.
Predstavljen projekat 'Zdrave zajednice u BiH' 1.5.2024.
Otvoren poziv za projekte i mikrobiznise Omladinske banke 20.4.2024.
Formirana jedinica Civilne zatite 18.3.2024.
Otvorena obnovljena zgrada Osnovnog suda 1.2.2024.
Postavljena turistika signalizacija 24.12.2023.
Odrano Vee privrednika 24.11.2023.
Odrano predavanje za proizvoae voa 14.11.2023.
Parastos za ubijene Srbe u zapadnoj Krajini 10.10.2023.
Realizovani projekti omladinske banke Mrkonji Grad 2023. godine 5.10.2023.
 Copyright © 2000-2018.  Kreativnije.com