Naslovna strana www.mrkonjic-grad.com Login Login
Weather Forecast
 ta ima novo?
Aktuelnosti
Iz grada
Privreda
Poljoprivreda
Saobraaj
Turizam
Zdravstvo
Iz Optine
Crna hronika
Ostalo iz grada
Sport
Kultura
Zanimljivosti
Biseri
 Mrkonji-Grad
O gradu
Priroda
Istorija
Mrkonji na Wikipediji
Foto-galerije
Vaniji telefoni
Karta grada
 Cyber MG
Poruke
Ljudi
Cyber kuhinja
Sjeanja
Zaboravljena vremena
Chat
Linkovi
 Usluge
Web dizajn
Reklamiranje
Sponzori
RSS 2.0

www.mrkonjic-grad.com
Na mrei od 2000.god.

www.kreativnije.com
Iz grada -
 

 


Postavljena turistika signalizacija

24.12.2023..

Projektom „Postavljanje turistike signalizacije na podruju opštine Mrkonji Grad“, koji je finansiran sredstvima Ministarstva trgovine i turizma Republike Srpske nabavljene su i  postavljene etiri turistike mape grada i jedna oznaka za „Najljepše selo u BiH“.

Turistike mape su postavljene na sljedeim lokacijama  na podruju opštine Mrkonji Grad:
-Pored magistralnog puta (M-5) na ulazu u grad iz pravca Jezera,  
-Pored magistralnog puta (M5) na Balkani,  
-Pored regionalnog puta (R412)  na ulazu u grad iz pravca Crne Rijeke.
-Pored magistralnog puta (M-15) na skretanju za selo Pecku je postavljena oznaka „Najljepše selo u BiH“, obzirom da je selo Pecka proglašeno kao jedno od najljepših sela u Bosni i Hercegovini.

Signalizacija nabavljena ovim projektom je namjenjena motorizovanim korisnicima, koji dolaze ili tranzitiraju kroz opštinu Mrkonji Grad. Turistike mape upuuju prema kulturnim, prirodnim i turistikim znamenitostima grada.

Izvor: www.mrkonjic-grad.rs.ba


 

Podijeli na Facebook-u

Va komentar na tekst

Da biste poslali poruku morate biti registrovani na ovom sajtu.
Niste se jo registrovali?
Korisniko ime:
ifra:
Komentar:

Maksimalan broj slova po komentaru je 300.
Preostalo je jo slova.

 
Urednici sajta www.mrkonjic-grad.com ne odgovaraju za sadraj komentara posjetioca ovog sajta.
Urednici zadravaju pravo da komentare sa uvrijedljivim, vulgarnim i neprimjerenim sadrajem briu ili mijenjaju.
Ukoliko mislite da je neki od objavljenih komentara po bilo kom osnovu uvrijedljiv za vas, molimo da nas kontaktirate na adresu kontaktmrkonjic-grad.com sa zahtjevom da uklonimo neprimjereni komentar.
Donirajte novac u humanitarne svrhe!
Proitajte jo i...
Formirana jedinica Civilne zatite 18.3.2024.
Otvorena obnovljena zgrada Osnovnog suda 1.2.2024.
Postavljena turistika signalizacija 24.12.2023.
Odrano Vee privrednika 24.11.2023.
Odrano predavanje za proizvoae voa 14.11.2023.
Parastos za ubijene Srbe u zapadnoj Krajini 10.10.2023.
Realizovani projekti omladinske banke Mrkonji Grad 2023. godine 5.10.2023.
Poar na Zelekovcu 25.9.2023.
Troje povrijeenih u nezgodama u Ribniku i Mrkonji Gradu 16.9.2023.
Potpisani ugovori o dodjeli 20 plastenika poljoprivrednicima 13.9.2023.
 Copyright © 2000-2018.  Kreativnije.com