Naslovna strana www.mrkonjic-grad.com Login Login
Weather Forecast
 ta ima novo?
Aktuelnosti
Iz grada
Privreda
Poljoprivreda
Saobraaj
Turizam
Zdravstvo
Iz Optine
Crna hronika
Ostalo iz grada
Sport
Kultura
Zanimljivosti
Biseri
 Mrkonji-Grad
O gradu
Priroda
Istorija
Mrkonji na Wikipediji
Foto-galerije
Vaniji telefoni
Karta grada
 Cyber MG
Poruke
Ljudi
Cyber kuhinja
Sjeanja
Zaboravljena vremena
Chat
Linkovi
 Usluge
Web dizajn
Reklamiranje
Sponzori
RSS 2.0

www.mrkonjic-grad.com
Na mrei od 2000.god.

www.kreativnije.com
Iz grada -
 

 


Otvorena obnovljena zgrada Osnovnog suda

1.2.2024..

Naelnik opštine Dragan Voevi razgovarao je danas sa šefom Delegacije Evropske Unike u BiH Johanom Satlerom, a koji je u Mrkonji Gradu povodom otvaranja obnovljene zgrade Osnovnog suda.

On je rekao da je EU u proteklih 15 godina u pravosue u brojnim gradovima i opštinama u BiH uloila više od 50 miliona evra.

"Drago mi je da otvaramo novo poglavlje koje e omoguiti osoblju adekvatan rad", naveo je Staler.

On je istakao da e modernizacijom infrastrukture svi imati pristup zgradi suda u Mrkonji Gradu.

U Mrkonji Gradu danas je sveano otvorena rekonstruisana zgrada Osnovnog suda iju obnovu je finansirala Delegacija EU, a opremanje omoguila Vlada Republike Srpske.

Zgradu u iju je obnovu uloeno ukupno 540.000 KM predali su na upotrebu šef Delegacije EU u BiH Johan Satler i predsjednik Osnovnog suda u Mrkonji Gradu Draen Vulin.

Izvor: www.mrkonjic-grad.rs.ba


 

Podijeli na Facebook-u

Va komentar na tekst

Da biste poslali poruku morate biti registrovani na ovom sajtu.
Niste se jo registrovali?
Korisniko ime:
ifra:
Komentar:

Maksimalan broj slova po komentaru je 300.
Preostalo je jo slova.

 
Urednici sajta www.mrkonjic-grad.com ne odgovaraju za sadraj komentara posjetioca ovog sajta.
Urednici zadravaju pravo da komentare sa uvrijedljivim, vulgarnim i neprimjerenim sadrajem briu ili mijenjaju.
Ukoliko mislite da je neki od objavljenih komentara po bilo kom osnovu uvrijedljiv za vas, molimo da nas kontaktirate na adresu kontaktmrkonjic-grad.com sa zahtjevom da uklonimo neprimjereni komentar.
Donirajte novac u humanitarne svrhe!
Proitajte jo i...
Formirana jedinica Civilne zatite 18.3.2024.
Otvorena obnovljena zgrada Osnovnog suda 1.2.2024.
Postavljena turistika signalizacija 24.12.2023.
Odrano Vee privrednika 24.11.2023.
Odrano predavanje za proizvoae voa 14.11.2023.
Parastos za ubijene Srbe u zapadnoj Krajini 10.10.2023.
Realizovani projekti omladinske banke Mrkonji Grad 2023. godine 5.10.2023.
Poar na Zelekovcu 25.9.2023.
Troje povrijeenih u nezgodama u Ribniku i Mrkonji Gradu 16.9.2023.
Potpisani ugovori o dodjeli 20 plastenika poljoprivrednicima 13.9.2023.
 Copyright © 2000-2018.  Kreativnije.com