Naslovna strana www.mrkonjic-grad.com Login Login
Weather Forecast
 ta ima novo?
Aktuelnosti
Deavanja u gradu
Sa Balkane
Obavjetenja
Praznici
mrkonjic-grad.com
Iz grada
Sport
Kultura
Zanimljivosti
Biseri
 Mrkonji-Grad
O gradu
Priroda
Istorija
Mrkonji na Wikipediji
Foto-galerije
Vaniji telefoni
Karta grada
 Cyber MG
Poruke
Ljudi
Cyber kuhinja
Sjeanja
Zaboravljena vremena
Chat
Linkovi
 Usluge
Web dizajn
Reklamiranje
Sponzori
RSS 2.0

www.mrkonjic-grad.com
Na mrei od 2000.god.

www.kreativnije.com
 Aktuelnosti/Obavjetenje
Obavjetenje graanima
30.12.2020..
Opštinski štab Civilne zaštite obavještava graane da na podruju opštine Mrkonji Grad u 12:20 asova zabiljeen zemljotres jaeg intenziteta, te da nisu zabiljeene vee materijalne štete. Rukovodstvo opštine prati razvoj situacije i u skladu s tim e blagovremeno preduzeti odgovarajue mjere.
Produene mjere za zatitu od virusa korona u RS - Zabrane ostaju na snazi do 17.8.
6.8.2020..
Štab za vanredne situacije opštine Mrkonji Grad donio je naredbu da sve mjere, u cilju prevencije širenja virusa korona, ostaju na snazi do 17. avgusta što je u skladu sa najnovijim zakljukom Republikog kriznog štaba.
Akcija dobrovoljnog davanja krvi
18.5.2020..
Opštinska organizacija Crvenog krsta Mrkonji Grad, u saradnji Aktivom dobrovoljnih davalaca krvi „Hidroelektrane na Vrbasu“ organizuje akciju dobrovoljnog davanja krvi, u prostorijama Sindikalne organizacije „Hidroelektrane na Vrbasu“ , u petak 22. maja od 10.00 asova.
Od ponedjeljka poinje rad Djeijeg vrtia
11.5.2020..
Poslije pauze, zbog epidemije korona virusa, od ponedjeljka, 11. maja mališani, njih oko 57, vraaju se u vrti "Milja ukanovi" (centar i podruno odjeljenje Podrašnica).
Direktorica vrtia Aleksandra Rolji, rekla je da e djeca biti rasporeena u  manje grupe od po najviše desetoro mališana.
Ogranienja kretanja za prvomajske praznike
1.5.2020..
Republiki štab za vanredne situacije donio je danas zakljuak kojim se zabranjuje kretanje od petka – 1. maja od 12.00 asova do subote u 05.00 i subote od 12.00 do nedjelje u 05.00, te od nedjelje u 12.00 do ponedjeljka u 05.00 asova.
Restrikcije produene do 27. aprila
15.4.2020..
Trajanje restriktivnih mjera koje se odnose na rad trgovinskih, ugostiteljskih, zanatskih, uslunih i drugih objekata na teritoriji opštine Mrkonji Grad, na prijedlog Opštinskog štaba za vanredne situacije, produeno je do 27.04.2020. godine.
Od sutra potpuna obustava saobraaja na regionalnom putu R-412 Crna Rijeka-Bjelajce
8.4.2020..
Od sutra 09.04.2020. godine u 07:00 asova na regionalnom putu R-412 Crna Rijeka-Bjelajce,  doi e do potpune obustave saobraaja koja e trajati do 09.05.2020. godine.
Zabranjuje se okupljanje graana na Balkani i Zelenkovcu, te zatvaraju djeija i sportska igralita
2.4.2020..
Opštinski Štab za vanredne situacije opštine Mrkonji Grad donio je danas naredbu kojom se zabranjuje kretanje i zadravanja svim fizikim licima na šetalištima  i izletištima TC "Balkana" i Eko zone "Zelenkovac", te zatvaraju djeija i sportska igrališta na gradskom podruju.
Poziv studentima volonterima
27.3.2020..
Pozivamo sve studente volontere sa podruja opštine Mrkonji Grad da se jave na besplatnu info-liniju broj 080050101, radi podjele zaštitnih maski i rukavica po domainstvima.
Donirajte novac u humanitarne svrhe!
Ostali naslovi
Preventivne mjere protiv irenja korona virusa14.3.2020.
Potpuna obustava saobraaja na magistralnom putu M-1627.2.2019.
U ponedjeljak promocija Monografije O Petar Koi23.6.2018.
Mrkonji Grad dobija novo mjesto za zabavu, Meridian stie u tvoj komiluk23.3.2018.
Vee Mrkonjiana u Beogradu - obavjetenje14.3.2018.
Obavjetenje: Obuka za odrivo sakupljanje gljiva10.1.2018.
Poinje ljetna kola tenisa4.6.2017.
Akcija dobrovoljnog davanja krvi4.5.2017.
'Naa deca' u Mrkonji Gradu14.2.2017.
Poziv za uee 20. Susreti mladih RS20.7.2016.
Dani kosidbe na Balkani 2016.14.6.2016.
Obavjetenje: Vee Mrkonjiana u Beogradu15.3.2016.
Obavjetenje: Vee Mrkonjiana u Beogradu10.3.2016.
Danas poinje meunarodni moto skup u Banja Luci14.8.2015.
Prvi meunarodni moto skup - MK Istok Banja Luka 2015.7.8.2015.
Obavjetenje: Vee Mrkonjiana u Beogradu17.3.2015.
Otvoren humanitarni broj za pomo Borislavu uriu19.1.2015.
'U subotu emo naim umama vratiti milion sadnica'23.10.2014.
Rekonstrukcija prostorija Omladinske organizacije Centar16.10.2014.
Obavjetenje Vee Mrkonjiana u Beogradu25.3.2014.
: Arhiva
2015.
2014.
2013.
2012.
2011.
2010.
2009.
2008.
2007.
2006.
2005.
2004.
2003.
2002.
2001.
2000.
 Copyright © 2000-2018.  Kreativnije.com