Naslovna strana www.mrkonjic-grad.com Login Login
Weather Forecast
 ta ima novo?
Aktuelnosti
Iz grada
Sport
Fudbal
Koarka
Odbojka
Ostali sportovi
Kultura
Zanimljivosti
Biseri
 Mrkonji-Grad
O gradu
Priroda
Istorija
Mrkonji na Wikipediji
Foto-galerije
Vaniji telefoni
Karta grada
 Cyber MG
Poruke
Ljudi
Cyber kuhinja
Sjeanja
Zaboravljena vremena
Chat
Linkovi
 Usluge
Web dizajn
Reklamiranje
Sponzori
RSS 2.0

www.mrkonjic-grad.com
Na mrei od 2000.god.

www.kreativnije.com
Sport -
 

 


uro trei u Rijeci

2.5.2005..

Pobjednik 4. Rijekog polumaratona bio je Slovenac Roman Kejar, koji je stigavi iz Lovrana za sat vremena, pet minuta, 23 sekunde i etiri stotinke oborio dosadanji rekord ove utrke. S obzirom na to da je sve prve tri godine Rijekog polumaratona pobjedniku medalju osvajao uro Kodo iz BIH, mnogi su oekivali jo jedan njegov trijumf, no Kodo se ovaj put plasirao tek na tree mjesto, s vremenom od 01:06:16.6.
Ovo mi je ve 10. utrka u ovoj godini, tako da sam ipak malo umoran, izustio je simpatini Kodo kada smo ga presreli na cilju.

preneseno sa www.novilist.hr, izdanje 25.4.2005.


 

Podijeli na Facebook-u

Va komentar na tekst

Da biste poslali poruku morate biti registrovani na ovom sajtu.
Niste se jo registrovali?
Korisniko ime:
ifra:
Komentar:

Maksimalan broj slova po komentaru je 300.
Preostalo je jo slova.

 
Urednici sajta www.mrkonjic-grad.com ne odgovaraju za sadraj komentara posjetioca ovog sajta.
Urednici zadravaju pravo da komentare sa uvrijedljivim, vulgarnim i neprimjerenim sadrajem briu ili mijenjaju.
Ukoliko mislite da je neki od objavljenih komentara po bilo kom osnovu uvrijedljiv za vas, molimo da nas kontaktirate na adresu kontaktmrkonjic-grad.com sa zahtjevom da uklonimo neprimjereni komentar.
Donirajte novac u humanitarne svrhe!
Na istu temu: uro Kodo
uro Kodo: Kobna povreda pete 24.7.2011.
Zavrena sezona za uru Kodu 3.11.2010.
uro Kodo bez treninga 30 dana 23.7.2010.
'Mostar 2010': uro Kodo i Ana Suboti pobjednici meunarodne uline utrke 24.5.2010.
Loinjski polumaraton: Pobjednici Kodo i Kimani 5.5.2010.
uro Kodo najbolji u Sarajevu 13.4.2010.
uro najbolji i u Zadru! 25.11.2009.
Kodo treu u Zagrebu 15.10.2009.
uro Kodo najbolji na polumaratonu u Sarajevu 30.9.2009.
uro Kodo najbolji u Sarajevu! 28.9.2009.
V Gospojinska ulina trka 22.9.2009.
Gospojinska ulina trka u Mrkonji Gradu 16.9.2009.
uro Kodo: Matijevi glavni krivac 4.8.2009.
Kodo po deseti put 9.2.2009.
Prijem za uru Kodu 15.10.2008.
uro drugi u Sarajevu 12.10.2008.
Kodi pobjeda u Zagrebu i novi rekord! 6.10.2008.
Najbri u Mrkonji Gradu i Sarajevu 23.9.2008.
Balkanski prvaci najbri 10.5.2008.
Dominacija Kenijaca u BG - uro peti! 19.4.2008.
uro drugi u Sarajevu 14.4.2008.
uro Kodo na maratonu u Ferari 9.3.2008.
uro Kodo na Wikipediji 16.1.2008.
urin rekord u Zagrebu! 15.10.2007.
Kodo prvi u Sarajevu 23.9.2007.
Gospojinska ulina trka 20.9.2007.
Kodo pobjednik 'Maratona mira'! 20.5.2007.
Kodo pobjednik polumaratona u Beogradu! 21.4.2007.
Kodo, ko drugi 5.2.2007.
Kodo najbri na Cerskom maratonu 1.6.2006.
Kodo etvrti u Brkom 29.6.2005.
Kodo drugi na Plitvicama 7.6.2005.
Ispunio normu za paniju 16.5.2005.
Kodo drugi u Sinju 18.4.2005.
Ninkovi ispred Kode 15.4.2005.
uro ponovo pobjeuje 1.3.2005.
uro drugi na Plitvicama! 6.6.2004.
uro drugi u Beogradu! 29.4.2004.
Sve blie Atini 18.3.2004.
uro nie uspjehe 4.7.2003.
Kodo drugi 10.4.2003.
uro u Prijedoru 28.4.2002.
uro broj 1 8.1.2002.
Bravo, majstore ! 6.8.2001.
uro na odmoru 22.7.2001.
uro na Svjetskom prvenstvu 22.7.2001.
Izbor najboljeg sportiste 19.1.2001.
uro Kodo u Sidneju 25.10.2000.
Proitajte jo i...
Student nakon produetka porazio Mladost 18.11.2018.
Mladost porazila Kakanj: Double-double Gojka Suduma 5.11.2018.
Mladost sruila ampiona 24.10.2018.
Gradina poraena u Srebreniku od Mladosti 16.10.2018.
Sutra 'Gospojinska ulina trka' 19.9.2018.
Memorijalni koarkaki turnir Da se ne zaboravi, 28. i 29. septembra 15.9.2018.
Mladost upalila motore: Sladojevi izvrio prozivku 1.9.2018.
Gavri u Mladosti iz Mrkonji Grada 19.8.2018.
Besplatna kola tenisa 16.8.2018.
Mladost iz Mrkonji Grada sa Stankoviem kompletirala tim 12.8.2018.
 Copyright © 2000-2018.  Kreativnije.com