Naslovna strana www.mrkonjic-grad.com Login Login
Weather Forecast
 ta ima novo?
Aktuelnosti
Deavanja u gradu
Sa Balkane
Obavjetenja
Praznici
mrkonjic-grad.com
Iz grada
Sport
Kultura
Zanimljivosti
Biseri
 Mrkonji-Grad
O gradu
Priroda
Istorija
Mrkonji na Wikipediji
Foto-galerije
Vaniji telefoni
Karta grada
 Cyber MG
Poruke
Ljudi
Cyber kuhinja
Sjeanja
Zaboravljena vremena
Chat
Linkovi
 Usluge
Web dizajn
Reklamiranje
Sponzori
RSS 2.0

www.mrkonjic-grad.com
Na mrei od 2000.god.

www.kreativnije.com
Iz grada -
 

 


Optini Mrkonji Grad dodijeljen Srebrni znak Crvenog krsta

14.11.2017..

Na prijedlog Opštinske organizacije Crvenog krsta Mrkonji Grad, Crveni krst Republike Srpske je opštini Mrkonji Grad, dodijelio Srebrni znak Crvenog krsta, jedno od najveih priznanja koje dodjenjuje Crveni krst Republike Srpske.

Navedeno priznanje dodijenjeno je  za dugogodišnju saradnju koja unapreuje rad Opštinske organizacije Crvenog krsta Mrkonji Grad, jaa humanizam i meusobne tolerancije, podstie omasovljavanje lanstva i njegovo ukljuivanje u ostvarivanje programskih zadataka, podizanje i jaanje ugleda i afirmacije Opštinske organizacije Crvenog krsta Mrkonji Grad.

Izvor: www.mrkonjic-grad.rs.ba


 

Podijeli na Facebook-u

Va komentar na tekst

Da biste poslali poruku morate biti registrovani na ovom sajtu.
Niste se jo registrovali?
Korisniko ime:
ifra:
Komentar:

Maksimalan broj slova po komentaru je 300.
Preostalo je jo slova.

 
Urednici sajta www.mrkonjic-grad.com ne odgovaraju za sadraj komentara posjetioca ovog sajta.
Urednici zadravaju pravo da komentare sa uvrijedljivim, vulgarnim i neprimjerenim sadrajem briu ili mijenjaju.
Ukoliko mislite da je neki od objavljenih komentara po bilo kom osnovu uvrijedljiv za vas, molimo da nas kontaktirate na adresu kontaktmrkonjic-grad.com sa zahtjevom da uklonimo neprimjereni komentar.
Donirajte novac u humanitarne svrhe!
Na istu temu: Crveni krst
Mladi Crvenog krsta obiljeili Svjetski dan zdravlja 12.4.2018.
Akcija dobrovoljnog davanja krvi 4.12.2017.
Prikupljeno 37 doza krvi 21.12.2016.
Obiljeavanje nedjelje solidarnosti 27.10.2015.
Akcija dobrovoljnog davanja krvi 23.5.2014.
Drue se, pjevaju i spaavaju ugroene 8.8.2012.
S osmijehom u kolu 28.9.2011.
Akcija dobrovoljnog davanja krvi 6.5.2011.
Otvoren kamp Crvenog krsta 22.7.2010.
Paketi za ljepi osmijeh 25.1.2010.
Osvojile televizor i poklonile koli 9.1.2009.
Crveni krst nagradio uenike 17.12.2008.
Ljetnji kamp omladine 24.7.2007.
Zavren kamp Crvenog krsta na Balkani 31.7.2006.
Kamp Crvenog krsta 28.7.2005.
Diplome za znanje 28.7.2004.
Kamp Crvenog krsta 28.11.2001.
Proitajte jo i...
IX 'Festival djeijeg dramskog stvaralatva RS' 25.9.2018.
Otvorena izloba Zvijezde i meuzvjezdani prostor 11.9.2018.
9. Meunarodni festival djeije pjesme 'Raspjevane pahuljice' 1.9.2018.
estitka povodom Kurban-bajrama 21.8.2018.
U nedjelju na Zelenkovcu 'Rat gra'ova' 16.8.2018.
U ponedjeljak promocija Monografije O Petar Koi 23.6.2018.
Oslikan Mrkonji Grad 28.5.2018.
U ponedjeljak 'Djeca pjevaju gradu' 18.5.2018.
Maliani Djeijeg vrtia obiljeili dolazak proljea 10.5.2018.
Akcija proljetnog ureenja grada 24.4.2018.
 Copyright © 2000-2018.  Kreativnije.com