Naslovna strana www.mrkonjic-grad.com Login Login
Weather Forecast
 ta ima novo?
Aktuelnosti
Iz grada
Sport
Fudbal
Koarka
Odbojka
Ostali sportovi
Kultura
Zanimljivosti
Biseri
 Mrkonji-Grad
O gradu
Priroda
Istorija
Mrkonji na Wikipediji
Foto-galerije
Vaniji telefoni
Karta grada
 Cyber MG
Poruke
Ljudi
Cyber kuhinja
Sjeanja
Zaboravljena vremena
Chat
Linkovi
 Usluge
Web dizajn
Reklamiranje
Sponzori
RSS 2.0

www.mrkonjic-grad.com
Na mrei od 2000.god.

www.kreativnije.com
Sport -
 

 


Sloboda u reorganizovanoj drugoj ligi RS

9.6.2008..

Od naredne sezone u novoformiranoj drugoj ligi Republike Srpske, Grupa Istok, takmiie se 16 ekipa.

Za sada je jasno da e se u njoj nai Napredak, Mladost, Vele, Vlasenica, Romanija, Šekovii, Han Pijesak, Podrinje (Trši), koji su se u tek završenoj sezoni takmiili na Jugu, a iz Centra su ušli Mladost (S), Lokomotiva, Podrinje (Janja), Proleter, Gorica, te Rudar (Ugljevik), koji je ispao iz prvoligaškog društva, te Milii kao šampion Tree lige, Grupa Zvornik.

Posljednji uesnik bie poznat poslije baraa u kojem e snage odmjeriti Mladost (Velika Obarska) i Semberija iz Srednje aavice.

Kada je u pitanju budua Grupa Zapad izvjesno je da e u njoj od naredne jeseni igrati osam timova iz sadašnje lige, Sloga (T), Sloga (S), Mladost, Jedinstvo (), upa Milka, Sloboda (Mrkonji-Grad), Krajina, Ravan, dok e najvjerovatnije ovaj status izboriti Sloga DIPO, i to umjesto Jedinstva iz Crkvine, kluba kojem prijeti selidba u najnii rang takmienja, jer su neopravdano izostali s dvije prvenstvene utakmice u Prvoj ligi Srpske. Iz sadašnje Grupe Centar dolaze Tekstilac, eljezniar, Ozren, Polet i Vranjak, a za preostala dva mjesta odluivae pobjednici baraa u kojima igraju Gomionica (prvak Tree lige Banja Luka), Omarska (Pirjedor), Omladinac (Gradiška) i bolji iz duela dva dobojska sastava ovi Polje - Sloboda (Velika Soanica).

- Nema sumnje da e budue dvije druge lige biti dosta kvalitetnije. Ono što je zanimljivo jeste da se na Istoku nalaze Rudar iz Ugljevika i Milii (bivši Boksit), klubovi koji su svojevremeno vladali fudbalom Republike Srpske i koji su bili šampioni. ak su Ugljeviani bili lanovi i premijerligaškog društva BiH, a evo sada su ispali dva ranga nie - istakao je Mirko Miloševi, lan Izvršnog odbora Fudbalskog saveza Republike Srpske koji je bio idejni tvorac elaborata za novoformirane dvije druge lige


 

Podijeli na Facebook-u

Komentari na tekst

1. e nek i vi staviste nesto za slobodu svaka vam cast
jupi, Bosna i Hercegovina10.6.2008. 12:19:24 
2. Ako nedovedu jos igraca kakvi su onaj alesksic nema nista od opstanka sledece sezone i samo neka zadrze mladog todorovic jer je on perspektiva fudbal u RS ali i u BIH .....i ja se stvarno nadam da nije istina da uprava kluba nije dala da gore navedenom Tod. da igra za juniorsku reprez. BIH to fudbal
................., Bosna i Hercegovina11.6.2008. 15:57:04 
3. Bilo bi lijepo kada bi svi mi bili pismeni, pa kada neto napiemo da svi mogu proitati a ne kao ovaj gore bez imena. Toliko ne pismen da se ne zna ni potpisati. Niko Todorovia nije ni traio. Klasa za njega je mali Travar (a ni njega niko ne trai). Sloboda ima odlian tim i sjajnog trenera....
L.E.G.I.J.A., Bosna i Hercegovina12.6.2008. 11:57:31 
5. Cuo sam da je najbolji igrac Slobode ove sezone bio nacelnik Zoran Tegeltija.......Kazu donio im je 12 bodova...4 utakmice je kupio da nebi ispali.....Svaka cast nacelnice !
tri za tri, Bosna i Hercegovina12.6.2008. 17:35:18 
6. travar je dobar ali je star za juniorsku reprezentaciju i ko kaze da todorovica nisu zvali ...... (legija)sta ti znas . a ova liga je namjestena prije pocetka se znalo sve prvak ko ostaje a ko ispada
................., Bosna i Hercegovina13.6.2008. 19:06:28 
7. daa vam je najbolji
Silva, Hrvatska13.6.2008. 20:41:14 
8. MIZGA JE NAJBOLJI
AVRIL, 14.6.2008. 15:56:17 
9. MIzga je predobar za Slobodu, on od sledece sezone nastupa za Zvezdu...:D
Vlad, Bosna i Hercegovina15.6.2008. 23:12:49 
10. Cestitke Slododi. Da li se vec zna koji igraci ce napustiti Slobodu i koja ce to biti nova pojacanja? Opet se pokazao Balkanski mentalitet kada su upitanju komentari da pojedine sitne duse ne mogu nikom da oproste bilo kakav uspjeh.
Dadi, Bosna i Hercegovina15.6.2008. 23:57:31 
11. mizga je dobar igrac ali samo da malo vise trenira i vodi zdrav zivot a ne ovako kako on to radi ....
................., Bosna i Hercegovina16.6.2008. 16:05:30 
12. Mizgi je mesto na Severu Marakane(kao i meni:D) a ne na terenu...
Vlad, Bosna i Hercegovina24.6.2008. 21:22:02 
14. Jadni vi kada pisete o Mizgi,kakav on i njegov fudbal....A ne znam koji je to od silnih fudbalera iz Mrkonjica dobro dogurao????Vecina ih se poslije zavrsene srednje skole uputi za Sloveniju(Baustela) ili budu kelneri....Daj dosta provala braco,kakav ba fudbal....
Raul, Bosna i Hercegovina27.6.2008. 19:08:45 
15. NEMATE SANSE U DRUGOJ LIZI OMARSKA CE VAS SVE RASTURITI
omarska, UNITED KINGDOM28.6.2008. 14:07:10 
16. Raul odnosim ti se sa starom pa sta ti pricas???STa ti znas o Slobodi,nemoj da pricas!!!kakva Slovenija?ko je iz Slobode otisao u Sloveniju??TISINA!nemas pojma!!!
Shmrk, Bosna i Hercegovina15.7.2008. 12:12:29 
Va komentar na tekst

Da biste poslali poruku morate biti registrovani na ovom sajtu.
Niste se jo registrovali?
Korisniko ime:
ifra:
Komentar:

Maksimalan broj slova po komentaru je 300.
Preostalo je jo slova.

 
Urednici sajta www.mrkonjic-grad.com ne odgovaraju za sadraj komentara posjetioca ovog sajta.
Urednici zadravaju pravo da komentare sa uvrijedljivim, vulgarnim i neprimjerenim sadrajem briu ili mijenjaju.
Ukoliko mislite da je neki od objavljenih komentara po bilo kom osnovu uvrijedljiv za vas, molimo da nas kontaktirate na adresu kontaktmrkonjic-grad.com sa zahtjevom da uklonimo neprimjereni komentar.
Donirajte novac u humanitarne svrhe!
Na istu temu: FK Sloboda
Loptu na Lukama tjeraju uzbrdo-nizbrdo 13.7.2018.
Sloboda slomila Slogu iz Doboja 3.10.2017.
Sloboda zaustavljena u Doboju 6.6.2017.
Sloboda silovita u amcu 23.5.2017.
Sloboda deklasirala Borac 3.5.2017.
Remi Slobode i Podrinja u 18. kolu 20.3.2017.
Fudbaleri Slobode u treem kolo Prve lige RS savladali banjaluki Borac 1:0 23.8.2016.
Sutjeska i Sloboda (MG) igraju kljunu utakmicu u borbi za opstanak u ligi RS 31.5.2016.
Rekonstrukcija pomonog stadiona FK Sloboda 19.8.2015.
Prva fudbalska liga RS, prvo kolo: Osveta Krupe 11.8.2015.
Poinje fudbalski ampionat RS, ekipe u borbi za plej-of 7.8.2015.
Jubilej - 70 godina FK Sloboda iz Mrkonji Grada 4.8.2015.
Prva liga RS po novom sistemu 21.7.2015.
Skuptina FK Sloboda Mrkonji Grad 8.7.2015.
Disciplinska komisija FS RS: Klubovima oduzeto po 6 bodova 25.6.2015.
Rudar iz Prijedora ampion RS 8.6.2015.
Jefteni donio Slobodi tri boda 28.4.2015.
Patar presudio Slobodi 21.10.2014.
Prva fudbalska liga RS, 9. kolo 14.10.2014.
Kozara protutnjala Lukama 24.9.2014.
Juri na Premijer ligu 13.8.2014.
Ini nametnuo estok ritam fudbalerima Slobode 21.7.2014.
Tuli blizu klupe Slobode 7.7.2014.
Prijateljska humanitarna utakmica Sloboda - eljezniar 0:1 18.6.2014.
Prva fudbalska liga RS, 21. kolo: Sloboda vratila 2. poziciju 23.4.2014.
FK Sloboda i preduzee R-S Silikon potpisali ugovor o sponzorstvu 26.3.2014.
Prva liga RS: Pola timova ganja opstanak 7.3.2014.
Svilar vodio do pobjede 19.11.2013.
Vladimir Karali - Bombarder sa Luka 19.11.2013.
Sloboda pripao derbi sa Drinom 11.11.2013.
Prva fudbalska liga RS: Radoja vodio do slavlja 5.11.2013.
Sloboda bolja od Travnika 20.9.2013.
Tri gola za tri boda 9.4.2013.
Mrkonjika Sloboda silna u derbiju 26.3.2013.
Skuptina, plata pa pripreme 31.1.2013.
Zavretak jesenjeg dijela prvenstva RS za fudbalere 10.12.2012.
Pobjeda Slobode u posljdnjem kolu 6.11.2012.
Sloboda do pobjede sa igraem vie 29.10.2012.
Prva liga RS, 10. kolo 16.10.2012.
Malbai za slavlje Kozare 10.9.2012.
Sloboda prijeti istupanjem iz lige 28.8.2012.
Devui pogodio 'trojku' 21.8.2012.
Slobodi slaa polovina plijena 15.8.2012.
Sloga i Sloboda juriaju na Premijer ligu 6.8.2012.
Borac odbranio pehar 11.6.2012.
Za istoriju utakmica 5.6.2012.
Sloboda zaustavljena u pohodu ka tituli 21.5.2012.
Sloboda ne isputa tree mjesto 23.4.2012.
Sloboda u finalu Kupa RS 19.4.2012.
Treninzi u dvorani i teretani 16.2.2012.
Zalet za finale Kupa i vrh tabele 19.1.2012.
Stjepi ostaje do kraja sezone 15.12.2011.
Sloboda u plofilnau Kupa RS 11.11.2011.
Sloboda nokautirala lidera 10.10.2011.
Sloboda pokleknula u Novoj Vesi 26.9.2011.
Lijep pogled sa vrha 22.9.2011.
Sloboda - Laktai 7:2 20.9.2011.
Zoran Dragii - Igraemo napadaki 15.8.2011.
Prva liga RS, 25. kolo: Mrkonjiani ostali u eliti 3.6.2011.
Prva liga RS, 23. kolo 16.5.2011.
Sloboda (MG) - Proleter 1:0 3.5.2011.
Prva fudbalska liga RS, 18. kolo 11.4.2011.
Prva fudbalska liga RS, 14. kolo: Radnik - Sloboda (MG) 1:0 16.3.2011.
Prva liga RS, 13. kolo 10.11.2010.
Prva fudbalska liga RS, 12. kolo 31.10.2010.
Prva lfudbalska iga RS, 11. kolo 25.10.2010.
Prva liga RS, deseto kolo 17.10.2010.
Prva liga RS, deveto kolo 11.10.2010.
Drama na Lukama 27.9.2010.
Prva liga RS, esto kolo 20.9.2010.
Prva liga RS, etvrto kolo: Poraz Slobode 6.9.2010.
Prva liga RS, tree kolo: Radoja trasirao put ka pobjedi 31.8.2010.
Prva fudbalska liga RS, drugo kolo 23.8.2010.
Sloboda poraena, Vuka nije zabrinut 10.8.2010.
Pehar u rukama Mrkonjiana 3.8.2010.
Druga liga RS, grupa zapad, 30. kolo: Sloboda prvoliga? 1.6.2010.
Druga liga RS, grupa zapad, 29. kolo: Gai igrao pod suspenzijom 25.5.2010.
Druga liga RS, grupa zapad, 25. kolo: Vodei dvojac ne poputa 4.5.2010.
Druga liga RS, grupa zapad, 24. kolo: Sloboda stigla Crvenu zemlju 27.4.2010.
Druga liga RS, grupa zapad, 24. kolo: Sloboda stigla Crvenu zemlju 27.4.2010.
Druga liga RS, grupa zapad, 23. kolo: Crvena zvezda odmie 19.4.2010.
Druga liga RS, grupa zapad, 21. kolo: Smjena na vrhu 9.4.2010.
Druga liga RS, grupa zapad, 20. kolo: Vujii spasao lidera 6.4.2010.
Druga liga RS, grupa zapad, 21. kolo: Sloboda prola i Omarsku 30.3.2010.
Druga liga RS, grupa zapad, 18. kolo 26.3.2010.
Druga fudbalska liga RS, grupa zapad, 16. kolo 9.3.2010.
Ljubi - Sloboda 1 : 1 15.2.2010.
Sve se zna, ali svi ute 27.11.2009.
Druga fudbalska liga RS, grupa zapad, 15. kolo 11.11.2009.
FS RS: Suspendovana 24 kluba 6.11.2009.
Druga fudbalska liga RS, grupa zapad, 14. kolo 3.11.2009.
Druga fudbalska liga RS, grupa zapad, 13. kolo 28.10.2009.
Druga fudbalska liga RS, grupa zapad, 12. kolo 19.10.2009.
Druga fudbalska liga RS, grupa zapad, 11. kolo 13.10.2009.
Druga fudbalska liga RS, grupa zapad, 9. kolo 7.10.2009.
Druga fudbalska liga RS, grupa zapad, 8. kolo 30.9.2009.
Druga fudbalska liga RS, grupa zapad, 7. kolo 22.9.2009.
Druga fudbalska liga RS, grupa zapad, 6. kolo 15.9.2009.
Druga fudbalska liga RS, grupa zapad, 5. kolo 11.9.2009.
Druga fudbalska liga RS, grupa zapad, 4. kolo 8.9.2009.
Druga fudbalska liga RS, grupa zapad, 3. kolo 1.9.2009.
Druga fudbalska liga RS, grupa zapad, 30. kolo 8.6.2009.
(Ne)ozbiljan prekid utakmice 8.6.2009.
Druga fudbalska liga RS, grupa zapad, 28. kolo 29.5.2009.
Druga fudbalska liga RS, grupa zapad, 27. kolo 26.5.2009.
Druga fudbalska liga RS, grupa zapad, 26. kolo 21.5.2009.
Druga fudbalska liga RS, grupa zapad, 25. kolo 12.5.2009.
Druga fudbalska liga RS, grupa zapad, 24. kolo 5.5.2009.
Druga fudbalska liga RS, grupa zapad, 22. kolo 20.4.2009.
Druga fudbalska liga RS, grupa zapad, 21. kolo 13.4.2009.
Sloboda - Sloga (T) 2:2 7.4.2009.
Druga fudbalska liga RS, grupa zapad, 19. kolo 31.3.2009.
Tekstilac - Sloboda (MG) 2:2 10.3.2009.
Druga fudbalska liga RS, grupa zapad, 15. kolo 11.11.2008.
Derbi bez pobjednika 4.11.2008.
Krajina - Sloboda 1:0 26.10.2008.
Sloboda grabi prema vrhu 6.10.2008.
Nova pobjeda Slobode 1.10.2008.
'Pae Sloboda' 19.9.2008.
Deklasirali Slobodu 8.9.2008.
Pobjeda kod kue 5.9.2008.
Remi Slobode 19.8.2008.
Sloboda ubjedljiva 16.8.2008.
Trica za opstanak 7.4.2008.
Gol ist kao suza 31.3.2008.
Nema nepobjedivih 28.3.2008.
Sloboda jaa redove 5.1.2008.
Rezultati 14. kola 13.11.2007.
Sloboda-Sloga 1:3 8.11.2007.
Krajina-Sloboda 1:0 31.10.2007.
Sloboda-Lau 2:1 22.10.2007.
Sloboda-Sloga 1:0 10.10.2007.
Lijeve-Sloboda 0:1 2.10.2007.
Sloboda-Omladinac 3:1 18.9.2007.
Rudar-Sloboda 2:0 3.9.2007.
Sloboda-Mladost 1:1 29.8.2007.
Ureenje stadiona 'Luke' 24.8.2007.
Budunost-Sloboda 2:1 (prekid) 13.6.2007.
FK Mrkonji-Sloboda 1:9 30.5.2007.
Sloboda-elinac 1:0 23.5.2007.
Sineli-Sloboda 1:3 16.5.2007.
Sloboda(MG)-Sloboda(P) 8:1 9.5.2007.
Sloboda-Progres 3:1 25.4.2007.
IC Ramii-Sloboda 1:3 18.4.2007.
Kraj jesenjeg dijela prvenstva 15.11.2006.
Mineral-Sloboda 0:0 8.11.2006.
Sloboda - Mrkonji 4:0 2.11.2006.
Sloboda nerijeeno, FK Mrkonji debakl 25.10.2006.
Sloboda prati lidera 27.9.2006.
Pobjeda Slobode i poraz FK Mrkonjia 20.9.2006.
Lider zaustavljen na Lukama 17.9.2006.
Na evape kod ministra 15.8.2006.
FK Sloboda u novoj sezoni 9.8.2006.
FK Sloboda i zvanino u Treoj ligi 10.7.2006.
Bruka Slobode u Kozarskoj Dubici 19.6.2006.
Sloboda-Proleter 1:1 13.6.2006.
Sloboda - Sloga DIPO 4:0 26.5.2006.
Sloboda - Lau 4:2 24.5.2006.
Ravan-Sloboda 3:0 16.5.2006.
Sloboda-Omladinac 0:0 9.5.2006.
Sloga-Sloboda 3:0 3.5.2006.
Dva gola Stojiia za pobjedu 11.4.2006.
Poinje proljetni dio fudbalskog prvenstva 24.3.2006.
Kormilo Ljuboji 9.2.2006.
Najbolje izdanje Slobode 15.11.2005.
Poraz od lidera 8.11.2005.
Uspjeh Slobode u derbiju zaelja 1.11.2005.
Debakl Slobode 25.10.2005.
Vrijedna pobjeda 18.10.2005.
'Sedmica' u mrei Slobode 13.10.2005.
Goleada na 'Lukama' 4.10.2005.
Lider ne da tron 27.9.2005.
Minimalna pobjeda 20.9.2005.
Fudbalski vikend 17.9.2005.
Fudbalska 'uspavanka' 13.9.2005.
Konano pobjeda! 9.9.2005.
Poraz od devetorice 30.8.2005.
Ubjedljiv poraz 22.8.2005.
Sloboda gost Naprijeda 19.8.2005.
Pojaanja na 'Lukama' 23.7.2005.
Poetak priprema za novu sezonu 21.7.2005.
Pjesma na Lukama 7.6.2005.
Bijeg sa dna tabele 4.6.2005.
Jo starih fotografija Slobode... 24.5.2005.
Sloboda - nekada davno 20.5.2005.
Remi na domaem terenu 17.5.2005.
Tri gola u mrei Slobode 10.5.2005.
Nerijeeno na Lukama 3.5.2005.
Poraz Slobode u Trnu 29.4.2005.
Poraz Slobode uz dva auto-gola 12.4.2005.
Gol Travara za pobjedu 29.3.2005.
Trica na domaem terenu 3.11.2004.
Novi poraz 20.10.2004.
Kljaji prieljkuje reprizu 26.7.2004.
Poraz u Banjaluci 26.5.2004.
Snijeg oteava rad 16.2.2004.
Vana pobjeda 16.5.2003.
Pobjeda za opstanak 11.6.2002.
'Sloboda' za Ginisa 21.5.2002.
Zamalo pobjeda 30.4.2002.
Pobjeda i poraz 21.4.2002.
Jo jedan poraz 7.4.2002.
Poraz u Podgradcima 23.3.2002.
Krila Krajine - Sloboda 13.3.2002.
Kraj jesenjeg dijela fudbalskog prvenstva 20.11.2001.
Poraz uz pomo sudije 10.11.2001.
Konano pobjeda 2.11.2001.
Dvostruki debakl ! 30.10.2001.
Pobjeda 'Slobode' 21.10.2001.
Sloboda pobjeuje 8.11.2000.
Proitajte jo i...
U ponedjeljak poinje Fitnes ljeto 2018 2.7.2018.
'Point' prvi na dravnom prvenstvu 23.6.2018.
Fudbaleri ''Montevidea'' osvojili zlato na ''FENIKS KUP-u'' 18.5.2018.
Plesna arolija u Mrkonji Gradu 4.5.2018.
Prijave za Malu kolu aha 'Gambit' 12.4.2018.
Mladost u finiu savladala Vogou 1.4.2018.
Mostarski Studenti nakon poraza od Mladost korak blie niem rangu 24.3.2018.
Mladost pobjedonosno kroz Hadie 19.3.2018.
Mladost se pojaava: Stigao iskusni centar u Mrkonji Grad 14.3.2018.
Triler u Mrkonjiu: Sloboda vodila cijelo vrijeme, ali Mladost slavila 5.3.2018.
 Copyright © 2000-2018.  Kreativnije.com