Naslovna strana www.mrkonjic-grad.com Login Login
Weather Forecast
 ta ima novo?
Aktuelnosti
Iz grada
Sport
Fudbal
Koarka
Odbojka
Ostali sportovi
Kultura
Zanimljivosti
Biseri
 Mrkonji-Grad
O gradu
Priroda
Istorija
Mrkonji na Wikipediji
Foto-galerije
Vaniji telefoni
Karta grada
 Cyber MG
Poruke
Ljudi
Cyber kuhinja
Sjeanja
Zaboravljena vremena
Chat
Linkovi
 Usluge
Web dizajn
Reklamiranje
Sponzori
RSS 2.0

www.mrkonjic-grad.com
Na mrei od 2000.god.

www.kreativnije.com
Sport -
 

 


Druga liga RS, grupa zapad, 20. kolo: Vujii spasao lidera

6.4.2010..

Poslije 20. kola Druge fudbalske lige Republike Srpske, grupa zapad, na vrhu tabele ista meta, isto odstojanje. Mrkonjika Sloboda zadrala je tri boda prednosti u odnosu na najblieg pratioca Crvenu zemlju iz Nove Vesi i njihov meusobni duel u sljedeem kolu mogao bi da riješi mnoge dileme.

Fudbaleri Slobode u 20. kolu teško su došli do bodova u meu sa banjolukom Krajinom, koja se vješto i organizovano branila svih 90 minuta. Trenutak odluke desio se u 84. minutu. Ini je sa lijeve strane izveo korner, loptu je izbio golman Pavlovi, a ona je došla do Vujiia, koji je sjajnim udarcem sa dvadeset metara pogodio mreu za slavlje domaih navijaa.

Domai su tokom svih 90 minuta napadali, ali nisu uspjeli da pet, šest idealnih prilika pretvore u gol. Gosti su prvu i jedinu šansu imali u 70. minutu kada je Dojinovi šutirao pored gola. Najbolji akter na meu bio je sudija Radislav Kaavenda iz Gradiške, koji je bez ijedne greške obavio svoj posao.

Najblii pratilac Slobode Crvena zemlja iz Nove Vesi zabiljeila je pobjedu na teškom gostovanju u Bronzanom Majdanu, gdje je savladala Gomionicu sa 2:1. Gosti su poveli u 58. minutu golom Lovria, da bi samo sedam minuta kasnije Gaji izjednaio na 1:1. Pobjednik je odluen u 81. minutu, kada je drugi gol za goste iz Nove Vesi postigao Barovi iz penala.

Fudbaleri Pelagieva ostvarili su prvu proljenu pobjedu savladavši na svom terenu Ozren iz Petrova sa 4:2. Domai su poveli preko Doborca koji je u 36. minutu realizovao penal. Gosti su bolje otvorili drugo poluvrijeme i golovima Vladimira i Spomenka Simia u 47. i 57. minutu došli do prednosti. U 72. minutu Pelagievo je preko Gatarevia izjednailo na 2:2. Igra domaih je izveo slobodan udarac, golman Ozrena ukovi se okliznuo i lopta je završila u mrei. Pet minuta kasnije, poslije centaršuta Gatarevia Borojevi je glavom smjestio loptu u mreu. U finišu susreta Dejan Markovi je pogodio za konanih 4:2.

Šamaki Borac na svom terenu poraen je od dobojskog eljezniara sa 1:2. Ovom pobjedom gosti su znaajno poveali šanse u borbi za opstanak. Poveli su Šamani u 16. minutu golom mladog Josipovia. Dvadeset minuta kasnije Dabi je pogodio za 1:1. Pobjedu vrijednu tri boda donio je "rezervista" M. Milutin u 55. minutu.

Rezultati 20. kola:
ERAVICA: Jedinstvo - Omarska 2:2, MRKONjI GRAD: Sloboda - Krajina 1:0, BRONZANI MAJDAN: Gomionica - Crvena zemlja 1:2, ŠAMAC: Borac - eljezniar (D) 1:2, GORNjI PODGRADCI: Sloga DIPO - upa Milka 2:1, PELAGIEVO: Pelagievo - Ozren 4:2, SRBAC: Sloga - Tekstilac 3:2, MEEA: Ravan - Mladost (KV) 1:0.

Plasman:
1. Sloboda (MG) 54, 2. Crvena zemlja 51, 3. Jedinstvo () 33, 4. Sloga (S) 33, 5. Pelagievo 31, 6. upa Milka 30, 7. Ozren 29, 8. Omarska 28, 9. Gomionica 27, 10. Borac (Š) 27, 11. Ravan 21, 12. eljezniar 21, 13. Mladost (KV) 20, 14. Krajina 19, 15. Sloga DIPO (-3) 16, 16. Tekstilac 10.

Parovi 21. kola:
U 21. kolu, koje se igra sutra sa poetkom u 15.30 asova, sastaju se: MEEA: Ravan - Jedinstvo (), KOTOR VAROŠ: Mladost - Sloga (S), DERVENTA: Tekstilac - Pelagievo, PETROVO: Ozren - Sloga DIPO, MILOSAVCI: upa Milka - Borac (Š), DOBOJ: eljezniar - Gomionica, NOVA VES: Crvena zemlja - Sloboda (MG), BANjA LUKA: Krajina - Omarska.

Darko Pašagi ("Glas Sepske", www.glassrpske.com)


 

Podijeli na Facebook-u

Va komentar na tekst

Da biste poslali poruku morate biti registrovani na ovom sajtu.
Niste se jo registrovali?
Korisniko ime:
ifra:
Komentar:

Maksimalan broj slova po komentaru je 300.
Preostalo je jo slova.

 
Urednici sajta www.mrkonjic-grad.com ne odgovaraju za sadraj komentara posjetioca ovog sajta.
Urednici zadravaju pravo da komentare sa uvrijedljivim, vulgarnim i neprimjerenim sadrajem briu ili mijenjaju.
Ukoliko mislite da je neki od objavljenih komentara po bilo kom osnovu uvrijedljiv za vas, molimo da nas kontaktirate na adresu kontaktmrkonjic-grad.com sa zahtjevom da uklonimo neprimjereni komentar.
Donirajte novac u humanitarne svrhe!
Na istu temu: FK Sloboda
Loptu na Lukama tjeraju uzbrdo-nizbrdo 13.7.2018.
Sloboda slomila Slogu iz Doboja 3.10.2017.
Sloboda zaustavljena u Doboju 6.6.2017.
Sloboda silovita u amcu 23.5.2017.
Sloboda deklasirala Borac 3.5.2017.
Remi Slobode i Podrinja u 18. kolu 20.3.2017.
Fudbaleri Slobode u treem kolo Prve lige RS savladali banjaluki Borac 1:0 23.8.2016.
Sutjeska i Sloboda (MG) igraju kljunu utakmicu u borbi za opstanak u ligi RS 31.5.2016.
Rekonstrukcija pomonog stadiona FK Sloboda 19.8.2015.
Prva fudbalska liga RS, prvo kolo: Osveta Krupe 11.8.2015.
Poinje fudbalski ampionat RS, ekipe u borbi za plej-of 7.8.2015.
Jubilej - 70 godina FK Sloboda iz Mrkonji Grada 4.8.2015.
Prva liga RS po novom sistemu 21.7.2015.
Skuptina FK Sloboda Mrkonji Grad 8.7.2015.
Disciplinska komisija FS RS: Klubovima oduzeto po 6 bodova 25.6.2015.
Rudar iz Prijedora ampion RS 8.6.2015.
Jefteni donio Slobodi tri boda 28.4.2015.
Patar presudio Slobodi 21.10.2014.
Prva fudbalska liga RS, 9. kolo 14.10.2014.
Kozara protutnjala Lukama 24.9.2014.
Juri na Premijer ligu 13.8.2014.
Ini nametnuo estok ritam fudbalerima Slobode 21.7.2014.
Tuli blizu klupe Slobode 7.7.2014.
Prijateljska humanitarna utakmica Sloboda - eljezniar 0:1 18.6.2014.
Prva fudbalska liga RS, 21. kolo: Sloboda vratila 2. poziciju 23.4.2014.
FK Sloboda i preduzee R-S Silikon potpisali ugovor o sponzorstvu 26.3.2014.
Prva liga RS: Pola timova ganja opstanak 7.3.2014.
Svilar vodio do pobjede 19.11.2013.
Vladimir Karali - Bombarder sa Luka 19.11.2013.
Sloboda pripao derbi sa Drinom 11.11.2013.
Prva fudbalska liga RS: Radoja vodio do slavlja 5.11.2013.
Sloboda bolja od Travnika 20.9.2013.
Tri gola za tri boda 9.4.2013.
Mrkonjika Sloboda silna u derbiju 26.3.2013.
Skuptina, plata pa pripreme 31.1.2013.
Zavretak jesenjeg dijela prvenstva RS za fudbalere 10.12.2012.
Pobjeda Slobode u posljdnjem kolu 6.11.2012.
Sloboda do pobjede sa igraem vie 29.10.2012.
Prva liga RS, 10. kolo 16.10.2012.
Malbai za slavlje Kozare 10.9.2012.
Sloboda prijeti istupanjem iz lige 28.8.2012.
Devui pogodio 'trojku' 21.8.2012.
Slobodi slaa polovina plijena 15.8.2012.
Sloga i Sloboda juriaju na Premijer ligu 6.8.2012.
Borac odbranio pehar 11.6.2012.
Za istoriju utakmica 5.6.2012.
Sloboda zaustavljena u pohodu ka tituli 21.5.2012.
Sloboda ne isputa tree mjesto 23.4.2012.
Sloboda u finalu Kupa RS 19.4.2012.
Treninzi u dvorani i teretani 16.2.2012.
Zalet za finale Kupa i vrh tabele 19.1.2012.
Stjepi ostaje do kraja sezone 15.12.2011.
Sloboda u plofilnau Kupa RS 11.11.2011.
Sloboda nokautirala lidera 10.10.2011.
Sloboda pokleknula u Novoj Vesi 26.9.2011.
Lijep pogled sa vrha 22.9.2011.
Sloboda - Laktai 7:2 20.9.2011.
Zoran Dragii - Igraemo napadaki 15.8.2011.
Prva liga RS, 25. kolo: Mrkonjiani ostali u eliti 3.6.2011.
Prva liga RS, 23. kolo 16.5.2011.
Sloboda (MG) - Proleter 1:0 3.5.2011.
Prva fudbalska liga RS, 18. kolo 11.4.2011.
Prva fudbalska liga RS, 14. kolo: Radnik - Sloboda (MG) 1:0 16.3.2011.
Prva liga RS, 13. kolo 10.11.2010.
Prva fudbalska liga RS, 12. kolo 31.10.2010.
Prva lfudbalska iga RS, 11. kolo 25.10.2010.
Prva liga RS, deseto kolo 17.10.2010.
Prva liga RS, deveto kolo 11.10.2010.
Drama na Lukama 27.9.2010.
Prva liga RS, esto kolo 20.9.2010.
Prva liga RS, etvrto kolo: Poraz Slobode 6.9.2010.
Prva liga RS, tree kolo: Radoja trasirao put ka pobjedi 31.8.2010.
Prva fudbalska liga RS, drugo kolo 23.8.2010.
Sloboda poraena, Vuka nije zabrinut 10.8.2010.
Pehar u rukama Mrkonjiana 3.8.2010.
Druga liga RS, grupa zapad, 30. kolo: Sloboda prvoliga? 1.6.2010.
Druga liga RS, grupa zapad, 29. kolo: Gai igrao pod suspenzijom 25.5.2010.
Druga liga RS, grupa zapad, 25. kolo: Vodei dvojac ne poputa 4.5.2010.
Druga liga RS, grupa zapad, 24. kolo: Sloboda stigla Crvenu zemlju 27.4.2010.
Druga liga RS, grupa zapad, 24. kolo: Sloboda stigla Crvenu zemlju 27.4.2010.
Druga liga RS, grupa zapad, 23. kolo: Crvena zvezda odmie 19.4.2010.
Druga liga RS, grupa zapad, 21. kolo: Smjena na vrhu 9.4.2010.
Druga liga RS, grupa zapad, 21. kolo: Sloboda prola i Omarsku 30.3.2010.
Druga liga RS, grupa zapad, 18. kolo 26.3.2010.
Druga fudbalska liga RS, grupa zapad, 16. kolo 9.3.2010.
Ljubi - Sloboda 1 : 1 15.2.2010.
Sve se zna, ali svi ute 27.11.2009.
Druga fudbalska liga RS, grupa zapad, 15. kolo 11.11.2009.
FS RS: Suspendovana 24 kluba 6.11.2009.
Druga fudbalska liga RS, grupa zapad, 14. kolo 3.11.2009.
Druga fudbalska liga RS, grupa zapad, 13. kolo 28.10.2009.
Druga fudbalska liga RS, grupa zapad, 12. kolo 19.10.2009.
Druga fudbalska liga RS, grupa zapad, 11. kolo 13.10.2009.
Druga fudbalska liga RS, grupa zapad, 9. kolo 7.10.2009.
Druga fudbalska liga RS, grupa zapad, 8. kolo 30.9.2009.
Druga fudbalska liga RS, grupa zapad, 7. kolo 22.9.2009.
Druga fudbalska liga RS, grupa zapad, 6. kolo 15.9.2009.
Druga fudbalska liga RS, grupa zapad, 5. kolo 11.9.2009.
Druga fudbalska liga RS, grupa zapad, 4. kolo 8.9.2009.
Druga fudbalska liga RS, grupa zapad, 3. kolo 1.9.2009.
Druga fudbalska liga RS, grupa zapad, 30. kolo 8.6.2009.
(Ne)ozbiljan prekid utakmice 8.6.2009.
Druga fudbalska liga RS, grupa zapad, 28. kolo 29.5.2009.
Druga fudbalska liga RS, grupa zapad, 27. kolo 26.5.2009.
Druga fudbalska liga RS, grupa zapad, 26. kolo 21.5.2009.
Druga fudbalska liga RS, grupa zapad, 25. kolo 12.5.2009.
Druga fudbalska liga RS, grupa zapad, 24. kolo 5.5.2009.
Druga fudbalska liga RS, grupa zapad, 22. kolo 20.4.2009.
Druga fudbalska liga RS, grupa zapad, 21. kolo 13.4.2009.
Sloboda - Sloga (T) 2:2 7.4.2009.
Druga fudbalska liga RS, grupa zapad, 19. kolo 31.3.2009.
Tekstilac - Sloboda (MG) 2:2 10.3.2009.
Druga fudbalska liga RS, grupa zapad, 15. kolo 11.11.2008.
Derbi bez pobjednika 4.11.2008.
Krajina - Sloboda 1:0 26.10.2008.
Sloboda grabi prema vrhu 6.10.2008.
Nova pobjeda Slobode 1.10.2008.
'Pae Sloboda' 19.9.2008.
Deklasirali Slobodu 8.9.2008.
Pobjeda kod kue 5.9.2008.
Remi Slobode 19.8.2008.
Sloboda ubjedljiva 16.8.2008.
Sloboda u reorganizovanoj drugoj ligi RS 9.6.2008.
Trica za opstanak 7.4.2008.
Gol ist kao suza 31.3.2008.
Nema nepobjedivih 28.3.2008.
Sloboda jaa redove 5.1.2008.
Rezultati 14. kola 13.11.2007.
Sloboda-Sloga 1:3 8.11.2007.
Krajina-Sloboda 1:0 31.10.2007.
Sloboda-Lau 2:1 22.10.2007.
Sloboda-Sloga 1:0 10.10.2007.
Lijeve-Sloboda 0:1 2.10.2007.
Sloboda-Omladinac 3:1 18.9.2007.
Rudar-Sloboda 2:0 3.9.2007.
Sloboda-Mladost 1:1 29.8.2007.
Ureenje stadiona 'Luke' 24.8.2007.
Budunost-Sloboda 2:1 (prekid) 13.6.2007.
FK Mrkonji-Sloboda 1:9 30.5.2007.
Sloboda-elinac 1:0 23.5.2007.
Sineli-Sloboda 1:3 16.5.2007.
Sloboda(MG)-Sloboda(P) 8:1 9.5.2007.
Sloboda-Progres 3:1 25.4.2007.
IC Ramii-Sloboda 1:3 18.4.2007.
Kraj jesenjeg dijela prvenstva 15.11.2006.
Mineral-Sloboda 0:0 8.11.2006.
Sloboda - Mrkonji 4:0 2.11.2006.
Sloboda nerijeeno, FK Mrkonji debakl 25.10.2006.
Sloboda prati lidera 27.9.2006.
Pobjeda Slobode i poraz FK Mrkonjia 20.9.2006.
Lider zaustavljen na Lukama 17.9.2006.
Na evape kod ministra 15.8.2006.
FK Sloboda u novoj sezoni 9.8.2006.
FK Sloboda i zvanino u Treoj ligi 10.7.2006.
Bruka Slobode u Kozarskoj Dubici 19.6.2006.
Sloboda-Proleter 1:1 13.6.2006.
Sloboda - Sloga DIPO 4:0 26.5.2006.
Sloboda - Lau 4:2 24.5.2006.
Ravan-Sloboda 3:0 16.5.2006.
Sloboda-Omladinac 0:0 9.5.2006.
Sloga-Sloboda 3:0 3.5.2006.
Dva gola Stojiia za pobjedu 11.4.2006.
Poinje proljetni dio fudbalskog prvenstva 24.3.2006.
Kormilo Ljuboji 9.2.2006.
Najbolje izdanje Slobode 15.11.2005.
Poraz od lidera 8.11.2005.
Uspjeh Slobode u derbiju zaelja 1.11.2005.
Debakl Slobode 25.10.2005.
Vrijedna pobjeda 18.10.2005.
'Sedmica' u mrei Slobode 13.10.2005.
Goleada na 'Lukama' 4.10.2005.
Lider ne da tron 27.9.2005.
Minimalna pobjeda 20.9.2005.
Fudbalski vikend 17.9.2005.
Fudbalska 'uspavanka' 13.9.2005.
Konano pobjeda! 9.9.2005.
Poraz od devetorice 30.8.2005.
Ubjedljiv poraz 22.8.2005.
Sloboda gost Naprijeda 19.8.2005.
Pojaanja na 'Lukama' 23.7.2005.
Poetak priprema za novu sezonu 21.7.2005.
Pjesma na Lukama 7.6.2005.
Bijeg sa dna tabele 4.6.2005.
Jo starih fotografija Slobode... 24.5.2005.
Sloboda - nekada davno 20.5.2005.
Remi na domaem terenu 17.5.2005.
Tri gola u mrei Slobode 10.5.2005.
Nerijeeno na Lukama 3.5.2005.
Poraz Slobode u Trnu 29.4.2005.
Poraz Slobode uz dva auto-gola 12.4.2005.
Gol Travara za pobjedu 29.3.2005.
Trica na domaem terenu 3.11.2004.
Novi poraz 20.10.2004.
Kljaji prieljkuje reprizu 26.7.2004.
Poraz u Banjaluci 26.5.2004.
Snijeg oteava rad 16.2.2004.
Vana pobjeda 16.5.2003.
Pobjeda za opstanak 11.6.2002.
'Sloboda' za Ginisa 21.5.2002.
Zamalo pobjeda 30.4.2002.
Pobjeda i poraz 21.4.2002.
Jo jedan poraz 7.4.2002.
Poraz u Podgradcima 23.3.2002.
Krila Krajine - Sloboda 13.3.2002.
Kraj jesenjeg dijela fudbalskog prvenstva 20.11.2001.
Poraz uz pomo sudije 10.11.2001.
Konano pobjeda 2.11.2001.
Dvostruki debakl ! 30.10.2001.
Pobjeda 'Slobode' 21.10.2001.
Sloboda pobjeuje 8.11.2000.
Proitajte jo i...
Sutra 'Gospojinska ulina trka' 19.9.2018.
Memorijalni koarkaki turnir Da se ne zaboravi, 28. i 29. septembra 15.9.2018.
Mladost upalila motore: Sladojevi izvrio prozivku 1.9.2018.
Gavri u Mladosti iz Mrkonji Grada 19.8.2018.
Besplatna kola tenisa 16.8.2018.
Mladost iz Mrkonji Grada sa Stankoviem kompletirala tim 12.8.2018.
Najbolji ekipa NMS Promet i Najbolji ortaci 7.8.2018.
Ljetnja kola rolanja 26.7.2018.
Otvoren '13. Memorijalni turnir Milenko Ubiparip umar i Dalibor Mileki Dajo 23.7.2018.
U ponedjeljak poinje Fitnes ljeto 2018 2.7.2018.
 Copyright © 2000-2018.  Kreativnije.com