Naslovna strana www.mrkonjic-grad.com Login Login
Weather Forecast
 ta ima novo?
Aktuelnosti
Iz grada
Sport
Fudbal
Koarka
Odbojka
Ostali sportovi
Kultura
Zanimljivosti
Biseri
 Mrkonji-Grad
O gradu
Priroda
Istorija
Mrkonji na Wikipediji
Foto-galerije
Vaniji telefoni
Karta grada
 Cyber MG
Poruke
Ljudi
Cyber kuhinja
Sjeanja
Zaboravljena vremena
Chat
Linkovi
 Usluge
Web dizajn
Reklamiranje
Sponzori
RSS 2.0

www.mrkonjic-grad.com
Na mrei od 2000.god.

www.kreativnije.com
Sport -
 
Mladost - iroki Eronet 79:76

1.11.2008..

Tek u petom kolu košarkaške Premier lige mrkonjika Mladost je uspjela zabiljeiti svoju prvu pobjedu. Mrkonjiki košarkaši su  veeras na domaem parketu savladali nekadašnjeg šampiona Bosne i Hercegovine, ekipu Široki Eronet, rezultatom 79:76.

Uskoro detaljniji izvještaj sa utakmice.


 

Podijeli na Facebook-u

Komentari na tekst

1. svaka cast...niste sami ...mrkonjic je uz vas ...vratite nam nebeskog letaca ...kondica...poozzzz za kosarkase...zakon ste ...kiss
nikolina, 1.11.2008. 23:33:16 
2. samo naprjed moze mo mi to
madji, ITALY1.11.2008. 23:50:38 
3. Adamovic i Palalic su najbolji!Stvarno su super veceras odigrali..
neko, Bosna i Hercegovina2.11.2008. 0:39:58 
4. Cestitam samo igracima i ostajem pri svom,Spiran je visak!Ako smo u boljoj ligi treba nam i bolji trener(npr.Prota).I daj covjece vrati Kondu,vidis da to citav grad hoce,jbt tvoj ponos..uf...Covjek bi da se vrati,a ti ne das 1000eura za onakvog igraca..a ovim novim smokljama?!Cast Palalicu i Filipu
xy, 2.11.2008. 1:01:48 
5. Cestitam!!! Samo naprijed!!!
Gost, UNITED STATES2.11.2008. 3:41:41 
6. Ljudi jel istina da Konda igra za Prijedor?
Gost 7, Bosna i Hercegovina2.11.2008. 10:55:52 
7. svaka cast....sinoc su momci super igrali,nadam se da se ih ova pobjeda motivisati da budu jos bolji....daj pustite vise spirana,sta vam je za njim.....pod hitno nam treba CENTAR!!!!pozzzz
12, Bosna i Hercegovina2.11.2008. 11:02:44 
8. cestitam na pobjedi!Panta je dobro odigrao,svaka cast!
:-), 2.11.2008. 11:44:58 
9. Jest Konda igra za Prijedor. A e ete Protu za trenera , pa taj ovjek nema veze za taj posao
jajajaja, Bosna i Hercegovina2.11.2008. 12:27:27 
10. Dosadni ste vise s Kondicem,ja sam za to da se on ne vraca!Filip je naj,naj!Pozz za Danila i Goluba...
Mmm, Bosna i Hercegovina2.11.2008. 12:53:52 
11. estitam.Debata je uvek dobra ako nije lina(sebina).Nastavimo - slanje pozitivne energije bilo od kuda e donijeti.Neka se postave jasni ciljevi iz toga e proistei pravo raenje.Nikad pojedinac nije toliko kriv kao kolektiv.
lija, Srbija ili Crna Gora2.11.2008. 13:47:37 
12. MA KAKAV SPIRAN ...EJ NIJE ZADRZAO KONDU....LJUDI ....OVO JE PREMIJER LIGA...HOCEMO KONDICA....POZ ZA KOSARKASE ...A I CIJELI GA GRAD HOCE ...DAJTE KONDU
NIIIIIIINA, 2.11.2008. 14:14:43 
14. Ljudi,pustite Kondia,covjek zajedno sa Brkom i Burom igra za Prijedor. Nama treba centar umjesto ovog Grujia,koji nema pojma,(a ne znam ni kako je zalutao ovamo),pa e mo imati solidnu ekipu sa Adamoviem,Palaliem,Blanuom i Golubom!!!pozZz P.S. Pustite i pirana,ovjeka nee niko smijeniti 100
glaukon, 2.11.2008. 15:33:20 
15. kupite protu ya centra
brkonn mg, 2.11.2008. 17:05:51 
16. Smatram da komentar br.14 nije na mjestu.Istina je da nam treba centar,al` priznajte da je i Kondic itekako dobrodosao.Adamovic,Palalic,Blanusa,Golub i Konda,e to se zove MOC,SNAGA...
vijerni navijac, 2.11.2008. 18:56:06 
17. Ma jeste Filip extra,naj,naj...je!!!Al mi hocemo i Kondu...Igra on za Prijedor,al bi se isto tako vratio nama...Ljudi imali bi extra ekipu zajedno s njim...Pa zamislite:Palalic,Filip,Blanusa,Cigla,Golub,Djuran i KONDA,ljudi...
xx, 2.11.2008. 19:05:24 
18. e ljudi,sta ce vam konda i ostali bivsi igraci......mozemo mi i sa ovim igracima:Blanusa,Djuran,Filip,Golub,Palalic....I naravno trener Spiran....pozzz
marko, AUSTRIA2.11.2008. 21:14:34 
19. ja se slaZEM SA KOMENTAROM 16...SPIRAN NEMA POJMA
nina , 2.11.2008. 21:37:31 
20. MA KAKAV SPIRAN ON JE NIKO I NISTA ...ZA NAS SU KONDA,FILIP,PALALIC,GOLUBOVIC,TIM IAKO KONDA NIJE SA NAMA... POZ ZA KONDICA
KUMA, 2.11.2008. 21:43:08 
21. SA TIM KOSARKASIMA DA ALI JA SE NESLAZEM OKO SPIRANA SA KOMENTAROM 18...I OKO KONDE
NINA, 2.11.2008. 21:45:04 
22. prota za trenera... igra srcem za mladost...vratite nam protu...
kobra, 2.11.2008. 22:01:42 
24. Kobra, pardon, Prota igra sa mozgom! :D
Mark0, 2.11.2008. 23:01:30 
25. ma dajte ljudi kakav prota kakva ljubav prema nasem klubu...smesno.lik dodje da gleda utakmicu i kada gubimo smeje se i krebelji a jeste videli sad kad smo pobedili skupio se i usutio.dajte ljudi da ona nas toliko voli taj lik bi se vratio a ne igro za neki tamo cazin.
uf, 2.11.2008. 23:59:08 
26. slazem se i za to sam da vratimo kondica jer nam je igrac takvog kalibra zaista potreban i fali nam igrac na toj poziciji broj 2.pod hitno treba naci novog centra jer samo od centara valja djuran a ona dvojica se jos nisu pokazala ali ko zna...neverujem grujic igra povredjen ali...ipak poz svima
uf , 3.11.2008. 0:02:30 
27. Spirane i Milane,ako ikada procitate ove komentare,razmislite dobro o KONDI.I vi znate da nam je potreban.Pustite taj ponos,nicemu ne vodi...A komentar br.18 sigurno nikad nije gledao KK Mladost,jer ocito ne zna kakav je KONDA igrac...pozz za sve koji podrzavaju ideju o Kondinom povratku!!!KONDA....
vijerni navijac, 3.11.2008. 0:38:58 
28. 28.Slaem se ostalim vjernim navijaima KK Mladosi da piran vrati Kondioa
vjerni navija, 3.11.2008. 10:34:48 
29. 28.Slaem se ostalim vjernim navijaima KK Mladosi da piran vrati Kondioa
vjerni navija, 3.11.2008. 11:57:05 
30. Treba nam centar,a ne Konda!
Mmm, Bosna i Hercegovina3.11.2008. 12:20:52 
31. ti ti mmm komentaar 30 nemas pojma...zato se nemoj sramotiti...hocemo kondu...
nina, 3.11.2008. 13:15:03 
32. tako je KOBRA najaci komentar, prota hoce da igra ali ga nece mladost, prota najjaci
lendakl, 3.11.2008. 14:35:31 
33. urednniku komentara br.30,stvarno nemate pojma...Treba centar,al treba i Kondic...
Gost, 3.11.2008. 15:03:52 
34. mozda bi se trebali zapitati zasto nema kondica...ali ja znam za sve je kriv barasin,spiran,uprava....i ja se slazem za strajk,samo tako mozemo vratiti kondica....
marko, 3.11.2008. 16:02:55 
35. Ma daj Nina,ti kao imas pojma??Treba i Konda,ali je centar hitno pntreban!
Mmm, Bosna i Hercegovina3.11.2008. 16:03:15 
36. joooj ova nina se napalila na kondu ko djete na igracku,hhah!!treba nam centar hitnooooooooooo
Gost, Bosna i Hercegovina3.11.2008. 20:07:02 
37. Vi ste vise dosadili sa tim kondom.ko igra centra sad?I ostavite Spiru na miru!!!
Aco, AUSTRIA3.11.2008. 20:47:58 
40. Ti Austrijanac nemas pravo da komentarises,jer si Mladost gledao sigurno samo par puta dok je Konda igrao.Ne mjesaj se tamo gdje ti nije mjesto.A za tvoju informaciju centra igru Grujic,koji veze s` vezom nema...I dalje sam uz KONDU!!!
vijerni navijac, 4.11.2008. 14:05:28 
41. Centra sad igraju Grujic koji je "povrijedjen" i Dojcinovic koji veze s mozgom nema!!!
Mmm, 4.11.2008. 15:46:27 
42. E,ti vijerni navijac,bolje bi ti bilo da malo manje pricas,a malo vise navijas.
Aco, AUSTRIA4.11.2008. 21:02:31 
43. Je li istina da je Mladost dobila novog centra? Navodno iz Cacka. Ako jeste onda je to odlican potez jer su Grujic i Dojcinovic najveci promasaji.
,,,, 4.11.2008. 21:32:44 
44. jeste mladost je dobila novog centra ali mi bi opet dragana kondica...
nina, 4.11.2008. 22:58:15 
46. Konacno nesto pozitivno,ko je novi centar?!A ACO,AUSTRIA za tvoju informaciju,gledao sam svaku utakmicu Mladosti kad su igrali u MG.I navijam kao sva publika u dvorani,koja voli Mladost koliko i ja,a to je,vjeruj mi,MNOGO!!!Zato te zamoljavam da prestanes sa tvojim komentarima koji nemaju osnove!...
vijerni navijac, 5.11.2008. 18:29:37 
47. nadam se da je tak novi centar bolji od ovih predhodnih!!o nina ti stvarno uveliko pukla na kondu!!pozdrav
Gost, Bosna i Hercegovina5.11.2008. 18:33:05 
48. Nina hoces da ti platim kartu za Prijedor,da vidis svog Kondu?haha
Mmm, Bosna i Hercegovina5.11.2008. 19:36:15 
49. ocemo kondica nazad....slazem se sa komentarom 26....ocemo kondu....pozz za mg
madji, ITALY5.11.2008. 20:09:34 
50. Novi centar je Boban Bilbija,bivsi igrac Borca iz Cacka!!
Mmm, 5.11.2008. 21:12:52 
51. nina se nije napalila na kondu....vec mi je on bio kao brat i zato zelim da ga vratimo...
nina, 5.11.2008. 23:29:08 
52. hahahahaahaha......jest ova nina duhovita...
Gost, Bosna i Hercegovina6.11.2008. 19:29:33 
53. UKLJUCITE TO MALO MOZGA AKO GA IMATE I SHVATITE MI SMO NAVIJACI./...
NINA, 6.11.2008. 20:54:09 
55. Nina,ne obaziri se na komentare pojedinih.Konda je bio stvarno super i ja zelim da se vrati.A
vijerni navijac, 7.11.2008. 13:36:28 
57. ma nek nina ima mozga,a za nas ostale nije ni bitno.....pozdrav za igrace i novog centra!!!
Gost, Bosna i Hercegovina7.11.2008. 14:46:26 
60. Kondi samo magao grijati klupu Goluboviu i Palaliu.
Brane, 8.11.2008. 8:09:23 
61. ma ti znas ...
ddd, 8.11.2008. 19:06:26 
62. mladost pobijedila u sarajevu
uuuuuuuuuuuuuuuu, 9.11.2008. 0:05:37 
63. nama jes da je konda potreban ali on nebi mogao igrati pored palalica nema sanse i uostalom kondic igra za prijedor i nema sanze da ga dovedu ove sezone prema tome nina nemoj sanjati da ce konda da se vrati i molim vas prestanite sa tim prozivanjem spirana zbog kondica.kondic nece doci i tacka
uf, 10.11.2008. 12:37:31 
64. Joj komentar 30. ocito nije gledao poslednje utakimice.Golub igra vise nego ocajno.Stvarno ne znam sta se s` njim desava...
vijerni navijac, 10.11.2008. 18:43:49 
65. nebudi glup konda je bolji i doce i tacka
dddddd, 10.11.2008. 19:47:00 
66. nediraj te goluba nedira ni on vas
hhhh, 10.11.2008. 23:52:43 
67. ko je bolji konda od palalica.ma daj covece sta ti gledas kosarku ili hokej.kad je palalic igrao u bugarskoj i polskoj konda je duvao travu.i samo ti sanjaj da ce doci nije spiran glup da dovede igraca koji dolazi 1 sedmicno na treninga i misli da je faca.
uf, 11.11.2008. 11:03:47 
69. kosarku gledam ..
ddddddddd, 11.11.2008. 19:57:32 
70. UF,stvarno ne znam sta imas toliko protiv Konde.U svakom slucaju,on zasluzuje sve pohvale naseg grada.Pa koliko je samo puta ``digao dovranu ne noge``?!Nista vi ne pamtite,nazalost...poz za nase igrace,a sigurno mozemo dobiti i hercegovac,samo naprijed...
vijerni navijac, 11.11.2008. 22:58:47 
71. komentar 70 ima pravo...ti trenutci se nesmiju zaboraviti...a i kada je igrao za nas svima je bio dobar...a sada...samo pojedinim i zaista vijernim navijacima...konda najbolji si ,,,svaka cast nasim kosarkasima....vrh ste...
nina, 11.11.2008. 23:27:08 
72. ma vratite Donu
inter, Srbija ili Crna Gora12.11.2008. 7:43:05 
74. Nina,potpuno si u pravu.Dok je Konda vodio Mladost do premijer lige,bio je super,a sad...E ljudi,koliko ste vi nezahvalni.Tako cete pricati i za Blanusu i ostale igrace kad odu iz naseg tima!zalosno...pozdrav nasim igracima i Kondi!!!
aaaaaa, 13.11.2008. 20:08:29 
75. ljudi Kondic se vraca! pouzdana informacija
Anonimus, Bosna i Hercegovina14.11.2008. 19:00:58 
76. E,ti Anonimus nemoj nam MOLIM TE,davati laznu nadu...Kamo srece da je to istina..
vijerni navijac, 14.11.2008. 20:31:04 
77. Kondic se vraca, salju ga da bi napravio nemir u redovima Mladosti. Bez njega nema ni tuce... toliko...
Markan, 14.11.2008. 20:33:08 
78. a Doni?
inter, Srbija ili Crna Gora14.11.2008. 21:53:53 
79. Nije mogue da se KONDA vraa?!SUPER!!!Nece on unijeti nemir,sigurno.Meu nasim koarkaima vec ima nemira.Pa Blanusa se proli trening htio potui sa jednim od koarkaa,i nije htio raditi trening...pa vi vidite..I jo neto;pa narode nije Konda avo...ta ste toliko skoili na njega?!
vijerni navijac, 15.11.2008. 16:23:17 
81. ma sram te bilo balavac jedan daj podpisi svoje ima,a ne vijerni navijac,pa u vezi to sa kondom,da vidis kako ces proci.....
tsagt, 16.11.2008. 11:53:23 
82. ma palalic je najbolji
ana, Bosna i Hercegovina30.11.2008. 22:26:52 
Va komentar na tekst

Da biste poslali poruku morate biti registrovani na ovom sajtu.
Niste se jo registrovali?
Korisniko ime:
ifra:
Komentar:

Maksimalan broj slova po komentaru je 300.
Preostalo je jo slova.

 
Urednici sajta www.mrkonjic-grad.com ne odgovaraju za sadraj komentara posjetioca ovog sajta.
Urednici zadravaju pravo da komentare sa uvrijedljivim, vulgarnim i neprimjerenim sadrajem briu ili mijenjaju.
Ukoliko mislite da je neki od objavljenih komentara po bilo kom osnovu uvrijedljiv za vas, molimo da nas kontaktirate na adresu kontaktmrkonjic-grad.com sa zahtjevom da uklonimo neprimjereni komentar.
Donirajte novac u humanitarne svrhe!
Na istu temu: KK Mladost
Mladost iz Mrkonji Grada sa Stankoviem kompletirala tim 12.8.2018.
Mladost u finiu savladala Vogou 1.4.2018.
Mostarski Studenti nakon poraza od Mladost korak blie niem rangu 24.3.2018.
Mladost pobjedonosno kroz Hadie 19.3.2018.
Mladost se pojaava: Stigao iskusni centar u Mrkonji Grad 14.3.2018.
Triler u Mrkonjiu: Sloboda vodila cijelo vrijeme, ali Mladost slavila 5.3.2018.
Mladost upisala etvrtu pobjedu zaredom u Ligi BiH 6.2.2018.
Triler u Mrkonjiu pripao Mladosti 22.1.2018.
Mladost poraena u finalu Kupa RS u koarci 17.1.2018.
Mrkonjika kola: Dragan uranovi okirao Olimpiju u Tivoliju 2.12.2017.
Mladost pobijedila Radnik na svom terenu u Ligi 12 BiH 9.11.2017.
Koarkai Mladosti odbranili trofej na Memorijalnom turniru 3.10.2017.
U petak i subotu MEMORIJALNI TURNIR 2017 u koarci 27.9.2017.
Mladost dovela tri pojaanja, vrebaju jo nekoliko 3.8.2017.
Bosna i Zrinjski direktno u Drugoj ABA ligi, Mladost, iroki i Sloboda igraju kvalifikacije 25.7.2017.
Mladost opstala u turbulentnoj sezoni 4.5.2017.
Mladost poraena pred domaom publikom 12.4.2017.
Kup BiH: Bosna protiv Mladosti, Igokea sa Zrinjskim 14.2.2017.
Finale Kupa RS u Mrkonji Gradu 25. januara 15.1.2017.
Mladost poraena na gostovanju kod Zrinjskog u 6. kolu Lige 10 BiH 30.11.2016.
Skromne ambicije koarkakih klubova iz Srpske 21.10.2016.
KK Mladost sa novim timom u iduu sezonu 1.9.2016.
Mladost pravi ekipu za narednu sezonu 5.8.2016.
Kakanj sa Igokeom za titulu 24.4.2016.
Mladost u polufinalu! 14.4.2016.
Uzbudljiva borba za doigravanje 8.4.2016.
Mladost pobjedom u Trebinju blizu doigravanja 31.3.2016.
Spars ubjedljiv protiv Mladosti 26.3.2016.
Mladost pobjedom skoila na drugo mjesto 21.3.2016.
Igokea porazila Mladost, iroki bolji od Sparsa 17.3.2016.
Mladost se osladila pobjedom nakon produetka 14.3.2016.
Poinju Liga 6 za prvaka i Liga za opstanak BiH: rijeb u podne 7.3.2016.
Sladojevi i Raduki jasni: Uz punu dvoranu idemo ka finalu 20.2.2016.
Direktor Mladosti Miladin Rmu: Pozivam sve ljubitelje koarke da dou u Mrkonji Grad 19.2.2016.
Mrkonji Grad domain zavrnice Kupa BiH za koarkae 12.2.2016.
Mladost eli domainstvo zavrnog turnira 9.2.2016.
Koarkai Mladosti osvojili Kup RS! 28.1.2016.
Fenomenalna partija koarkaa Mladosti protiv Graanskog 25.1.2016.
Bajramovi sa 26 poena predvodio Sparse do pobjede u Mrkonjiu 11.1.2016.
Liga 12: Mostarski Studenti poraeni od Mladosti 10.12.2015.
Raduki sa 23 poena i 10 skokova predvodio Mladost do trijumfa 1.12.2015.
Svilar odveo Mladost do trijumfa u derbiju 15.11.2015.
Koarkaka BH liga 12: Mladost BN Basket 94:81 19.10.2015.
17. kolo koarkake Lige 12 BiH: Slavlje Mladosti i Graanskog 12.2.2015.
Goran Sladojevi, trener Mladosti: Vratili smo se u ritam 15.1.2015.
etvrto kolo Lige BiH: Varda HE - Mladost 82:68 18.11.2014.
Tree kolo Lige BiH: Mladost stala protiv Leotara 10.11.2014.
Nita od mea Mladosti i Posuja 4.11.2014.
Poetak koarkake Lige BiH u magli 6.10.2014.
Igokea slavila u Mrkonji Gradu 29.9.2014.
Radmilovi novi lan Mladosti 21.8.2014.
Igokea u finalu plej-ofa 5.5.2014.
Igokea lako protiv Mladosti 30.4.2014.
Igokea za finale, Mladost za presti 29.4.2014.
Mladost sprema rampu za iroki 16.4.2014.
Mladost sprema rampu za Igokeu 9.4.2014.
Mladost u Ligi 4 1.4.2014.
Mladost i Spars blizu doigravanja 5.3.2014.
Mladost ne posustaje 25.2.2014.
Mladost slavila u produetku 18.2.2014.
Mladost ne isputa vrh 4.2.2014.
Liga BiH za koarkae, 14. kolo 28.1.2014.
Mladost sruila Bosnu u finiu 15.1.2014.
Mladost danas juri podvig 8.1.2014.
Obavljen rijeb parova osmine finala Kupa BiH za koarkae 3.1.2014.
Mladost opet na vrhu 30.12.2013.
Mladost sama na vrhu tabele 19.12.2013.
Mladost drala as koarke 4.12.2013.
Debi u Evroligi za sva vremena 30.10.2013.
Mladost slavila u Sarajevu 21.10.2013.
Na startu derbi Bosne i Mladosti 3.10.2013.
Prijem za koarkae Mladosti u optini 29.3.2013.
Odran rijeb za Ligu 6 21.3.2013.
Mladost moe i do Jadrana 11.3.2013.
Lekcija iz koarke 11.3.2013.
Mladost ne isputa vrh 25.2.2013.
Igokea osvojila Kup RS 10.1.2013.
Igokea i Mladost za pehar 8.1.2013.
Kotizacija ili suspenzija 4.1.2013.
Mladost slomila Radnik u finiu 24.12.2012.
Mladost ponovo na vrhu tabele 17.12.2012.
Igokea i Mladost u polufinalu 7.12.2012.
Mladost gazi redom 4.12.2012.
Mladost pregazila Posuje 19.11.2012.
Trei trijumf Mladosti zaredom 14.11.2012.
Mladost slavila tek u produetku 6.11.2012.
Bjeli vodio do trijumfa 29.10.2012.
Sanjam da zaigram u dresu orlova 9.7.2012.
Igokea - Mladost 82:71 7.5.2012.
Me lopta za Igokeu 4.5.2012.
Samo pobjeda donosi plej-of 24.4.2012.
Mladost lak zalogaj za Igokeu 12.4.2012.
Liga 6, 4. kolo: Velimirovi sruio Bosnu 6.4.2012.
Liga 6, 3. kolo: iroki - Mladost 80:63 3.4.2012.
Ivani i Leri sruili Vardu 30.3.2012.
Dozet i Komatina sruili Mladost 25.3.2012.
Mladost - Borac 90:83 16.3.2012.
Poraz Mladosti 13.3.2012.
Liga 13: Mladost - SLT Leotar 71:59 2.3.2012.
Mladost slomila Bosnu 13.2.2012.
Mladost prekinula seriju poraza 30.1.2012.
apljina - Mladost 93:91 23.1.2012.
Niko nee organizaciju zavrnog turnira 20.1.2012.
ori sruio Mladost 7.1.2012.
Smotra koarke u Bijeljini 26.12.2011.
Borac - Mladost 87:92 20.12.2011.
Radnik i Igokea za pehar 16.12.2011.
Ignjatovi napustio redove Mladosti 14.12.2011.
Liga 13 BiH, 10 kolo 6.12.2011.
Prva liga BiH za koarkae, 8. kolo 24.11.2011.
Slavlje Mladosti 4.11.2011.
Mladost - apljina Lasta 68:55 1.11.2011.
Igokea lako sa Mladosti 24.10.2011.
Igokei derbi 23.10.2011.
Mladost - elik 71:61 21.10.2011.
Borac podigao pehar 4.10.2011.
Igokea bolja od Mladosti 23.9.2011.
Mladost upalila motore 1.9.2011.
Milo Triki pojaao Mladost 20.8.2011.
Mladost izborila majstoricu 13.5.2011.
Polufinale plej-ofa BiH 7.5.2011.
Bocka tripl-dablom sruio iroki 28.4.2011.
Mladost - iroki TT Kabeli 84:68 27.4.2011.
Mladost izborila plej-of 24.4.2011.
Liga 6: Borac Nektar - Mladost 101:103 17.4.2011.
Liga 6 BiH: Harvi sruio Mladost 4.4.2011.
Mladost pokorila apljinu 31.3.2011.
Vranje pogodio sa zvukom sirene 28.3.2011.
Mladost u Ligi 6 21.3.2011.
Za Ligu est stie Bocka 17.3.2011.
Bosna - Mladost 100:90 8.3.2011.
Mrkonjiki tajfun 28.2.2011.
Mladost - Varda HE 95:69 28.2.2011.
Liga 13 BiH: Poraz Mladosti 4.2.2011.
Kup BiH: Porazi Borca i Mladosti 28.1.2011.
Lider pao u Trebinju 20.12.2010.
Slomljen lider 13.12.2010.
Mladost - Bosna 89:73 9.12.2010.
Borba za tron 8.12.2010.
Mladost prejaka za Vardu 6.12.2010.
Borac Nektar u finalu 3.12.2010.
Mladost - Kakanj 92:72 30.11.2010.
Liga 13: Mladost rastopila elik 22.11.2010.
Liga 13 BiH: Mladost kui pjevajui 5.11.2010.
Borcu pehar poslije produetka 4.10.2010.
Mladost i Servicijum otvaraju 1.10.2010.
I dalje nepoznato koji klubovi naputaju koarkaku bh. elitu 24.3.2010.
Zavren prvi dio koarkakog prvenstva BiH 22.3.2010.
Sutjeska - Mladost 75:81 15.3.2010.
Mladost trijumfovala u duelu sa Slavijom 8.3.2010.
Sloboda - Mladost 92:83 1.3.2010.
Liga sa 14 klubova 26.2.2010.
Mladost - apljina Lasta 73:77 17.2.2010.
Hercegovac - Mladost 83:69 8.2.2010.
Mladost - Grude 79:76 31.1.2010.
Zrinjski HTM - Mladost 90:80 25.1.2010.
Mladost - Borac Nektar 77:58 18.1.2010.
SL IAT Leotar - Mladost 85:69 14.1.2010.
Direktni prenos Leotar - Mladost 12.1.2010.
Pehar u Aleksandrovcu 11.1.2010.
Mladost - elik 63:56 5.1.2010.
Polufinale Kupa RS: Mrkonjiani se osvetili 28.12.2009.
Drama u dva produetka 27.12.2009.
Igokea - Mladost 88:81 21.12.2009.
Slavija - Mladost 82:71 7.12.2009.
Liga BiH: Koarkai Slavije doekuju Mladost 5.12.2009.
Mladost - Sloboda Dita 76:70 30.11.2009.
Mladost poraena od apljine 24.11.2009.
Mladost - Hercegovac 88:90 16.11.2009.
Pobjede Borca i Mladosti 5.11.2009.
Pivari slomili Mladost 30.10.2009.
Mladost bolja od SL IAT Leotara 22.10.2009.
Mrkonjika Mladost formira ekipu 3.8.2009.
Milanovi na elu 17.6.2009.
Palali i Adamovi 'pivari' 30.3.2009.
Mladost pregazila Leotar 22.3.2009.
Poinje rasplet u koarkakoj Ligi 13 21.3.2009.
Koarkai Mladosti kao gosti poraeni od Viteza 20.3.2009.
Mladost - Grude 76:80 15.3.2009.
Mladost - Igokea Partizan 78:101 1.3.2009.
Ne plae se Igokee 28.2.2009.
Hercegovac bolji od Mladosti 16.2.2009.
Mladost - Slavija 78:56 13.2.2009.
iroki Eronet - Mladost 108:78 9.2.2009.
Ubjedljiva pobjeda Mladosti 1.2.2009.
Mladost - Borac Nektar 87:75 19.1.2009.
Borac Nektar - Mladost 98-86 10.1.2009.
Osmina finala Kupa BiH: Igokea bez problema 23.12.2008.
Mladost u finalu Kupa RS! 18.12.2008.
Koarkaka Liga 13: 12. kolo 15.12.2008.
Grude - Mladost 103:76 8.12.2008.
Mladost - Novi Grad ATAL 87:74 30.11.2008.
etvrtfinale koarkakog Kupa RS bez iznenaenja 27.11.2008.
piranov odgovor 20.11.2008.
Igrani meevi osmog kola koarkake Lige 13 20.11.2008.
Igokea Partizan - Mladost 93:59 18.11.2008.
Mladost - Hercegovac 68:64 15.11.2008.
Publika adut Mladosti 15.11.2008.
Rezultati susreta 6. kola prve muke koarkake lige BiH 10.11.2008.
Slavija - Mladost 79:88 9.11.2008.
Posuje - Mladost 87:82 30.10.2008.
Mladost - Sloboda Dita 70:79 26.10.2008.
Slom u nastavku 20.10.2008.
Borac Nektar - Mladost 96:76 19.10.2008.
LIGA 13: Obavljen rijeb, start 11. oktobra 4.10.2008.
Mladost - Igokea 77:109 28.9.2008.
Mladost brani pehar 24.9.2008.
Liga s 13 klubova poinje 11. oktobra ? 18.9.2008.
No ampiona 5.5.2008.
Titula na poklon gradu 4.5.2008.
Mladost - Radnik 87:69 26.4.2008.
Raspored utakmica finala plej-ofa 25.4.2008.
Borba za titulu 22.4.2008.
Mladost - Varda HE 79:67 19.4.2008.
Majstorica u subotu 18.4.2008.
Varda HE - Mladost 81:76 16.4.2008.
Druge polufinalne utakmice 15.4.2008.
Mladost - Varda HE 101:80 13.4.2008.
Poinje plej-of 11.4.2008.
Varda HE - Mladost 80:87 30.3.2008.
Igokea Partizan 2 - Mladost 76:94 23.3.2008.
Mladost - Wolf Sekjuriti 89:68 9.3.2008.
Mladost 76 - Mladost MG 72:91 7.3.2008.
Mladost - Bijeljina Plus 97:78 2.3.2008.
Glasinac - Mladost 84:83 24.2.2008.
Mladost - Bratunac MINS 87:78 16.2.2008.
Rudar - Mladost 75:98 9.2.2008.
Mladost - Sutjeska 75:49 2.2.2008.
Radnik - Mladost 81:73 27.1.2008.
Vrelo - Mladost MG 74:97 29.12.2007.
Mladost-Varda HE 98:80 23.12.2007.
Mladost-Igokea Partizan 2 89:72 16.12.2007.
Sve blie cilju 11.12.2007.
Wolf Sekjuriti-Mladost 85:94 8.12.2007.
Mladost MG-Mladost 76 104:75 1.12.2007.
Mladost-Leotar 74:88 30.11.2007.
Bijeljina Plus-Mladost 82:91 25.11.2007.
Jo jedna pobjeda 17.11.2007.
Pobjeda u gostima 12.11.2007.
Pobjeda na domaem terenu 5.11.2007.
Mladost-Radnik 92:104 21.10.2007.
Slavlje 'pivara' 14.10.2007.
Pehari Mladosti 8.10.2007.
Radost domaina 8.10.2007.
Turnir za vikend 3.10.2007.
Stigli Kovaevi i Filipovi 16.8.2007.
Borac-Mladost 89:66 (43:29) 28.4.2007.
Bez bijele zastave 27.4.2007.
Volf Sekjuriti - Mladost 63:69 20.4.2007.
Mladost-Volf Sekjuriti 79:75 16.4.2007.
Mladost MG-Mladost WS 64:69 8.4.2007.
Bratunac-Mladost 62:89 2.4.2007.
Varda HE-Mladost 78:75 25.3.2007.
Mladost - Sutjeska 66:57 5.3.2007.
Mladost - Bosna ASA 69:84 16.1.2007.
Volf S.-Mladost 81:86 26.12.2006.
Veeras protiv Borca 20.12.2006.
Mladost-Bratunac 80:54 19.12.2006.
Mrkonji Grad dobio novu sportsku dvoranu 14.12.2006.
Mladost u polufinalu protiv Borca 6.12.2006.
Vrelo B.O. - Mladost 71:90 5.12.2006.
Radivoj Kora-Mladost 57:76 30.11.2006.
Mladost-Igokea2 94:86 28.11.2006.
Sutjeska-Mladost 62:78 24.11.2006.
Bijeljina Plus-Mladost 78:77 19.11.2006.
Rudar-Mladost 80:82 14.11.2006.
Mladost odgodila me 5.11.2006.
Drina-Mladost 74:90 31.10.2006.
Filozofski - Mladost 79:92 24.10.2006.
Koarkai Mladosti gostuju na Palama 21.10.2006.
Poraz u majstorici 23.4.2006.
Ispunili obeanje 21.4.2006.
etiri autobusa navijaa prema Banja Luci! 19.4.2006.
Poraz u prvoj utakmici plej-ofa 15.4.2006.
Pobjeda na Palama 11.4.2006.
Moe i bez Protia 5.4.2006.
Lider ipak prejak 28.3.2006.
etvrti ovosezonski poraz Mladosti 21.3.2006.
Mladost u borbi za sam vrh tabele 17.3.2006.
Odlini Blanua 14.3.2006.
Presuda za deset minuta 7.3.2006.
Nastavili seriju 28.2.2006.
Sportski vikend 18.2.2006.
Na vidiku plej-of 14.2.2006.
Radosni iz Bijeljine 7.2.2006.
Odlian napad i odbrana 31.1.2006.
Bez iznenaenja protiv Mostaraca 27.1.2006.
Lider zaustavljen 27.12.2005.
Mladost u borbi protiv lidera 24.12.2005.
Sigurna pobjeda u Rogatici 20.12.2005.
Pobjeda u Rogatici 6.12.2005.
Samo laki trening 29.11.2005.
Mirna ruka Protia 22.11.2005.
Rampa Viegraana 16.11.2005.
Vodili i izgubili 9.11.2005.
I druga pobjeda Mladosti 1.11.2005.
Poelo koarkako prvenstvo 25.10.2005.
Sa Balkane ka plej-ofu 15.9.2005.
Oprotaj od finala 21.4.2005.
Odluka ili majstorica 20.4.2005.
Slavija ubjedljiva protiv Mladosti 18.4.2005.
Novo rukovodstvo, nove ideje 16.4.2005.
POBJEDA !!! 10.4.2005.
Koarkai se prikljuuju vrhu 5.4.2005.
Novi poraz Mladosti 29.3.2005.
Odluka u finiu 22.3.2005.
Neuspjeh u Gacku 15.3.2005.
Rutinska pobjeda 23.2.2005.
Lider eli u elitu 6.2.2005.
Jo jedna pobjeda 30.11.2004.
Nema ale sa debitantom 18.11.2004.
Prva pobjeda koarkaa 3.11.2004.
ampioni bez dvorane 26.3.2004.
Nova pobjeda koarkaa 13.3.2004.
Izbor najboljeg sportiste 19.1.2001.
Proitajte jo i...
Mladost iz Mrkonji Grada sa Stankoviem kompletirala tim 12.8.2018.
Najbolji ekipa NMS Promet i Najbolji ortaci 7.8.2018.
Ljetnja kola rolanja 26.7.2018.
Otvoren '13. Memorijalni turnir Milenko Ubiparip umar i Dalibor Mileki Dajo 23.7.2018.
U ponedjeljak poinje Fitnes ljeto 2018 2.7.2018.
'Point' prvi na dravnom prvenstvu 23.6.2018.
Fudbaleri ''Montevidea'' osvojili zlato na ''FENIKS KUP-u'' 18.5.2018.
Plesna arolija u Mrkonji Gradu 4.5.2018.
Prijave za Malu kolu aha 'Gambit' 12.4.2018.
Mladost u finiu savladala Vogou 1.4.2018.
 Copyright © 2000-2018.  Kreativnije.com