Naslovna strana www.mrkonjic-grad.com Login Login
Weather Forecast
 ta ima novo?
Aktuelnosti
Iz grada
Sport
Fudbal
Koarka
Odbojka
Ostali sportovi
Kultura
Zanimljivosti
Biseri
 Mrkonji-Grad
O gradu
Priroda
Istorija
Mrkonji na Wikipediji
Foto-galerije
Vaniji telefoni
Karta grada
 Cyber MG
Poruke
Ljudi
Cyber kuhinja
Sjeanja
Zaboravljena vremena
Chat
Linkovi
 Usluge
Web dizajn
Reklamiranje
Sponzori
RSS 2.0

www.mrkonjic-grad.com
Na mrei od 2000.god.

www.kreativnije.com
Sport -
 

 


Zrinjski HTM - Mladost 90:80

25.1.2010..

Rezultati 15. kola prve muške košarkaške lige BiH:

Zrinjski HTM - Mladost 90:80
Leotar - Hercegovac 106:78
Igokea - Sloboda 77:62
apljina Lasta - elik 83:82
Grude - Borac Nektar 73:74
Slavija - Sutjeska 97:82

Tabela:
1. Igokea 15 14 1 1250:997 29
2. apljina Lasta 15 10 5 1167:1126 25
3. Sloboda 15 9 6 1139:1092 24
4. Zrinjski HTM 15 9 6 1059:1076 24
5. Borac Nektar 15 8 7 1053:1109 23
6. Hercegovac 15 8 7 1162:1239 23
7. elik 15 6 9 1139:1109 21
8. Leotar 15 6 9 1066:1084 21
9. Slavija 15 5 10 1098:1108 20
10. Mladost 15 5 10 1100:1121 20
11. Sutjeska 15 5 10 1061:1131 20
12. Grude 15 5 10 1038:1135 20

Izvor: "Dnevni avaz", www.avaz.ba


 

Podijeli na Facebook-u

Komentari na tekst

1. sada grude dobiti
BS17, 26.1.2010. 11:05:03 
2. Opet blanusa Nije igrao.ovaj brko je Levat pravi.ne mogu da vjerujem daon ne igra,a najbolji je strijelac ekipe.to se namjerno radi.politika cista.
Navijac, 26.1.2010. 14:54:55 
3. ja se slazem sa komentarom br.2.::Blanusa najbolji a neigra..stvarno sramota..
sss, 26.1.2010. 19:58:19 
4. Vrati nam staro rukovodstvo i trenera kluba.Kako vas nije sramota koliko ste para potroili samo gore stanje u klubu nije ovaj klub bio politiki dok nisu politiari i neznalice ule u njega,dabi i ovdje uzeli koju paricu,a nijedan nee da makar ulaznicu da plate.Samo napolje.
Navijai KK Mladosti, Bosna i Hercegovina26.1.2010. 20:07:15 
5. zna li iko 100% koliko ekipa ispada, 2 ili 4!? neki dan u blicu bilo da ispadaju 4... ako je tako treba poceti pripreme za I ligu RS-a... Ali cika milan otjerao sve mlade iz kluba kaze nema para da finansira juniore!:( tako da nece imati ko igrati, nist naci pojacenja u sipovu za I ligu RS-a!
007, Bosna i Hercegovina26.1.2010. 20:50:07 
7. Da, izgleda da hoce ponovo okupe juniore (boje se za svoju guzicu). Nazalost, neki ljudi kao navijac pod komentarom 4. ne znaju pravo stanje u klubu. Bolje i politicki klub nego lopovski, al najgore politicko lopovski. :/
008, 27.1.2010. 10:27:40 
8. ima jos da se igra. kako je bilo prosle godine dobro. dobar tim, dobar trener, dobra uprava. adamovic, djuric, cigale, palalic, golubovic, blanusa, djuran, keza, bilbija
publika, Srbija ili Crna Gora27.1.2010. 11:31:04 
9. Ima li ko zainteresovan,kao i ja da koju informaciju posaljemo u novine sta se radi u ovom klubu,i ko kako upravlja njime.Znam sve informacije,ko ima zainteresovan,ostavicu mu mail.
UVIJEK DRUGI NICK, Bosna i Hercegovina27.1.2010. 11:37:05 
10. Kada bi cika Milan umjesto informacije podnio finansijski izvjestaj otisao bi u zatvor.Znate li koliko je tu love otislo u njegove i zetove dzepove?
???, 27.1.2010. 20:48:45 
11. za koment.4.nemoj da ovi iz vladajuce sekte placaju ulaz,sramota je naplatiti,joj majko samo goli otok,gdje si vidjeo da oni daju,oni samo uzimaju,kao posast su
chigi, 28.1.2010. 0:42:49 
12. KAKO DA BUDE OZBILJAN RAD I DISCIPLINA U KLUBU,KAD NAKON OVOGA PORAZA POJEDINI IGRACI I POMOCNI TRENER,GOSPODIN GORAN SLADOJEVIC U POLA 4 UJUTRO BUDU PIJANI U GRADU.A JEDINI MRKONJICANIN KOJI IGRA ,MILAN KEZIC SUTRA DAN PIJE U KAFANI.TOLIKO O PROFESIONALIZMU,I KOME SE DAJU PARE IZ BUDZETA.
UVIJEK DRUGI NICK, Bosna i Hercegovina28.1.2010. 1:11:16 
13. GORAN S. je sve zakuvao,to citav grad zna.Nije on igrao IB ligu Jugoslavije nego se samo skidaao kao i ovaj nas Peki.Otjerao je kuma,DJURANA,CIGALEA,ne prica sa Palalicem,a ni Blanusa mu nije po volji pa suflira ovom Brki da sto manje igra.
ISTINA, 28.1.2010. 13:59:14 
14. SLAZEM SE SA KOMENTAREM BROJ 13.,
UVIJEK DRUGI NICK, Bosna i Hercegovina28.1.2010. 17:57:28 
15. UPRAVU JE OVAJ "ISTINA"...BLANUSA U ZADNJE VREME IGRA 5-6 MINUTA PO UTAKMICI...A MI SVI ZNAMO KAKAV JE ON IGRAC
dadada, 28.1.2010. 19:44:43 
16. ljudi kriminala ima svuda, a ovo je sve prepisano od Dodika, tj. njegove Igokee mislim isti tokovi se koriste za pranje para, kakva crna kosrka... i jos i javni radovi, trgovi i tako to, na tome najlakse pare oprat... tako da ne vjerujem da je Cika Milan sam u tome...
007, Bosna i Hercegovina28.1.2010. 20:23:46 
17. sve je jasno kad on raspusti juniore, sa izgovorom da nema para za putovanja, a jedan igrac ima platu 4000 i kusur KM... sa 2 takve plate moze se finansirati citava sezona 2. lige (npr. mladost 2) a ne juniorska liga!
007, Bosna i Hercegovina28.1.2010. 20:27:15 
18. Pa kako je Milan dopustio da zet "Spiran" bude smijenjem???
XXL, AUSTRIA28.1.2010. 21:24:29 
19. Ma kakav je Blanusa igrac? Nula igrac, nula. Prvo koci sve ostale, igra za svoju statistiku, davno smo ga trebali baciti na klupu. Komentator 007, znam ko si, i svaka ti cast. :) @XXL, ma politika. :)
008, 28.1.2010. 23:58:48 
20. JUNIORI BUDIMO REALNI:ZA 5 GODINA KOLIKO NAS JE GORAN VODIO UVIJEK SMO BILI POSLJEDNJI U SVOJOJ GRUPI,A HTJELI BI IGRTI II LIGU.NEMA SMISLA!
Gost, 29.1.2010. 8:13:41 
22. mlatite praznu slamu.ako dobijemo grude sve ce biti ok.vratite spirana,otjerajte gorana.
patriota, Srbija ili Crna Gora29.1.2010. 10:23:55 
24. Za komentar br.19.Nemas ti veze i zato bolje cuti..Blanusa je jedini pravi igrac u Mladosti..Ko je uveo Mladost u prvu ligu BIH..Ko je kapiten...
5454, 29.1.2010. 10:59:34 
25. JESI SIGURAN DA LI CE OSTATI U LIGI???ZA GOSTA,SLAZEM SE U POTPUNOSTI,DA NISTE MOGLI IMATI POBJEDA,A ONI MLADJI KLINCI SU BILI EXTRA.POZZ
UVIJEK DRUGI NICK, Bosna i Hercegovina29.1.2010. 11:03:18 
26. ma sta vi pricate,kosarka u mrkonjicu se pocela igrati prije 3 godine,nemate pojma o kosarci glumite svi neke strucnjake a 90 posto od vas nikad loptu u ruke nije uzelo.nemate vi pojma o kosarci budite sretni ako ostanete u ligi i nemoj da vise ...... ko treba da igra a ko ne treba.
borac bl, Bosna i Hercegovina29.1.2010. 11:42:05 
27. nije smisamo u tome hoce li se ostati u premijer ligi ili ne! smisamo je u tome sto MG nema koristi ali ama bas nikakve od tog kluba, osim pojedinaca... za mene profisionalni sport nije za meli grad... sport bi trebao da odvuce omladinu od kafane, a u mladosti,a i slobodi niko od mladi iz MG ne igra
007, 29.1.2010. 12:31:50 
28. Ti 008 cuti I ne javljaj se.vidi se da si klasicni glupan kosarkaski.pa pogledaj Blanusinu stat. Pa Onda pricaj.zadnje 4 godine je ubjedljivo najkorisniji igrac kluba."
Gost, Bosna i Hercegovina29.1.2010. 15:41:30 
29. BORAC BL,U POTPUNOSTI SE SLAZEM SA TOBOM:),AL SRAMOTA JE IPAK OVO STO RADE U KLUBU.
UVIJEK DRUGI NICK, Bosna i Hercegovina29.1.2010. 16:00:17 
30. blanusa igra samo za sebe
patriota, Srbija ili Crna Gora29.1.2010. 18:57:03 
31. SLAZEM SE SA GOSTOM...BLLANUSA JE NAJACI.....
645, 30.1.2010. 11:01:49 
32. Sta jedete govna??Pa Srdjan Blanusa je najbolji igrac u historiji kluba!Kako vas nije sramota da tako pisete o njemu..On je proglasen za njeboljeg igraca RS u 2009 god. a kod nas nemoze igrati ni 10 minuta..Stvarno sramota!
Srdjan Blanusa the best!!!, 30.1.2010. 14:25:53 
33. i ja bi se slozio da je Blanusa nas najbolji igrac bar u napadu... bolje se pokazao i od Velimirovica. a da zna igrat jos i odbranu on bi davno bio u igokei ili bosni... jeste sebican ali sta ce kada nema kome dodati loptu bolje da on sutne za tri nego da onom panju od centra spustaju
007, Bosna i Hercegovina30.1.2010. 15:57:25 
34. dobila mladost 79:76!!! Grude...
007, Bosna i Hercegovina30.1.2010. 21:39:27 
35. dajte ljudima po gajbu piva za svaku pobjedu pa cete vidjeti rezultate. Vidite sta FK Sloboda radi...
nn, Srbija ili Crna Gora30.1.2010. 21:52:46 
36. Blanusa......VECERAS JE BLISTAO..I SVAKOGA TREBA DA BUDE SRAMOTA KAD KAZE DA ON NEMA VEZE....STVARNO STE SMJESNI SVI VI KOJI NAPADATE COVJEKA A SVI DOBRO ZNAMO KO JE NAJBOLJI IGRAC MLADOSTI SVIH VREMENA..SRAMOTA...BLANUSA,,,. BLANUSA
rrrrr, 31.1.2010. 0:07:09 
37. Ti 008 cuti I ne javljaj se. pa pogledaj Blanusinu stat. Pa Onda pricaj.zadnje 4 godine je ubjedljivo najkorisniji igrac kluba.
Gost, 31.1.2010. 10:47:17 
38. bravo momci.spiran je zakon
publika, Srbija ili Crna Gora31.1.2010. 20:31:49 
Va komentar na tekst

Da biste poslali poruku morate biti registrovani na ovom sajtu.
Niste se jo registrovali?
Korisniko ime:
ifra:
Komentar:

Maksimalan broj slova po komentaru je 300.
Preostalo je jo slova.

 
Urednici sajta www.mrkonjic-grad.com ne odgovaraju za sadraj komentara posjetioca ovog sajta.
Urednici zadravaju pravo da komentare sa uvrijedljivim, vulgarnim i neprimjerenim sadrajem briu ili mijenjaju.
Ukoliko mislite da je neki od objavljenih komentara po bilo kom osnovu uvrijedljiv za vas, molimo da nas kontaktirate na adresu kontaktmrkonjic-grad.com sa zahtjevom da uklonimo neprimjereni komentar.
Donirajte novac u humanitarne svrhe!
Na istu temu: KK Mladost
Student nakon produetka porazio Mladost 18.11.2018.
Mladost porazila Kakanj: Double-double Gojka Suduma 5.11.2018.
Mladost sruila ampiona 24.10.2018.
Gradina poraena u Srebreniku od Mladosti 16.10.2018.
Memorijalni koarkaki turnir Da se ne zaboravi, 28. i 29. septembra 15.9.2018.
Mladost upalila motore: Sladojevi izvrio prozivku 1.9.2018.
Gavri u Mladosti iz Mrkonji Grada 19.8.2018.
Mladost iz Mrkonji Grada sa Stankoviem kompletirala tim 12.8.2018.
Mladost u finiu savladala Vogou 1.4.2018.
Mostarski Studenti nakon poraza od Mladost korak blie niem rangu 24.3.2018.
Mladost pobjedonosno kroz Hadie 19.3.2018.
Mladost se pojaava: Stigao iskusni centar u Mrkonji Grad 14.3.2018.
Triler u Mrkonjiu: Sloboda vodila cijelo vrijeme, ali Mladost slavila 5.3.2018.
Mladost upisala etvrtu pobjedu zaredom u Ligi BiH 6.2.2018.
Triler u Mrkonjiu pripao Mladosti 22.1.2018.
Mladost poraena u finalu Kupa RS u koarci 17.1.2018.
Mrkonjika kola: Dragan uranovi okirao Olimpiju u Tivoliju 2.12.2017.
Mladost pobijedila Radnik na svom terenu u Ligi 12 BiH 9.11.2017.
Koarkai Mladosti odbranili trofej na Memorijalnom turniru 3.10.2017.
U petak i subotu MEMORIJALNI TURNIR 2017 u koarci 27.9.2017.
Mladost dovela tri pojaanja, vrebaju jo nekoliko 3.8.2017.
Bosna i Zrinjski direktno u Drugoj ABA ligi, Mladost, iroki i Sloboda igraju kvalifikacije 25.7.2017.
Mladost opstala u turbulentnoj sezoni 4.5.2017.
Mladost poraena pred domaom publikom 12.4.2017.
Kup BiH: Bosna protiv Mladosti, Igokea sa Zrinjskim 14.2.2017.
Finale Kupa RS u Mrkonji Gradu 25. januara 15.1.2017.
Mladost poraena na gostovanju kod Zrinjskog u 6. kolu Lige 10 BiH 30.11.2016.
Skromne ambicije koarkakih klubova iz Srpske 21.10.2016.
KK Mladost sa novim timom u iduu sezonu 1.9.2016.
Mladost pravi ekipu za narednu sezonu 5.8.2016.
Kakanj sa Igokeom za titulu 24.4.2016.
Mladost u polufinalu! 14.4.2016.
Uzbudljiva borba za doigravanje 8.4.2016.
Mladost pobjedom u Trebinju blizu doigravanja 31.3.2016.
Spars ubjedljiv protiv Mladosti 26.3.2016.
Mladost pobjedom skoila na drugo mjesto 21.3.2016.
Igokea porazila Mladost, iroki bolji od Sparsa 17.3.2016.
Mladost se osladila pobjedom nakon produetka 14.3.2016.
Poinju Liga 6 za prvaka i Liga za opstanak BiH: rijeb u podne 7.3.2016.
Sladojevi i Raduki jasni: Uz punu dvoranu idemo ka finalu 20.2.2016.
Direktor Mladosti Miladin Rmu: Pozivam sve ljubitelje koarke da dou u Mrkonji Grad 19.2.2016.
Mrkonji Grad domain zavrnice Kupa BiH za koarkae 12.2.2016.
Mladost eli domainstvo zavrnog turnira 9.2.2016.
Koarkai Mladosti osvojili Kup RS! 28.1.2016.
Fenomenalna partija koarkaa Mladosti protiv Graanskog 25.1.2016.
Bajramovi sa 26 poena predvodio Sparse do pobjede u Mrkonjiu 11.1.2016.
Liga 12: Mostarski Studenti poraeni od Mladosti 10.12.2015.
Raduki sa 23 poena i 10 skokova predvodio Mladost do trijumfa 1.12.2015.
Svilar odveo Mladost do trijumfa u derbiju 15.11.2015.
Koarkaka BH liga 12: Mladost BN Basket 94:81 19.10.2015.
17. kolo koarkake Lige 12 BiH: Slavlje Mladosti i Graanskog 12.2.2015.
Goran Sladojevi, trener Mladosti: Vratili smo se u ritam 15.1.2015.
etvrto kolo Lige BiH: Varda HE - Mladost 82:68 18.11.2014.
Tree kolo Lige BiH: Mladost stala protiv Leotara 10.11.2014.
Nita od mea Mladosti i Posuja 4.11.2014.
Poetak koarkake Lige BiH u magli 6.10.2014.
Igokea slavila u Mrkonji Gradu 29.9.2014.
Radmilovi novi lan Mladosti 21.8.2014.
Igokea u finalu plej-ofa 5.5.2014.
Igokea lako protiv Mladosti 30.4.2014.
Igokea za finale, Mladost za presti 29.4.2014.
Mladost sprema rampu za iroki 16.4.2014.
Mladost sprema rampu za Igokeu 9.4.2014.
Mladost u Ligi 4 1.4.2014.
Mladost i Spars blizu doigravanja 5.3.2014.
Mladost ne posustaje 25.2.2014.
Mladost slavila u produetku 18.2.2014.
Mladost ne isputa vrh 4.2.2014.
Liga BiH za koarkae, 14. kolo 28.1.2014.
Mladost sruila Bosnu u finiu 15.1.2014.
Mladost danas juri podvig 8.1.2014.
Obavljen rijeb parova osmine finala Kupa BiH za koarkae 3.1.2014.
Mladost opet na vrhu 30.12.2013.
Mladost sama na vrhu tabele 19.12.2013.
Mladost drala as koarke 4.12.2013.
Debi u Evroligi za sva vremena 30.10.2013.
Mladost slavila u Sarajevu 21.10.2013.
Na startu derbi Bosne i Mladosti 3.10.2013.
Prijem za koarkae Mladosti u optini 29.3.2013.
Odran rijeb za Ligu 6 21.3.2013.
Lekcija iz koarke 11.3.2013.
Mladost moe i do Jadrana 11.3.2013.
Mladost ne isputa vrh 25.2.2013.
Igokea osvojila Kup RS 10.1.2013.
Igokea i Mladost za pehar 8.1.2013.
Kotizacija ili suspenzija 4.1.2013.
Mladost slomila Radnik u finiu 24.12.2012.
Mladost ponovo na vrhu tabele 17.12.2012.
Igokea i Mladost u polufinalu 7.12.2012.
Mladost gazi redom 4.12.2012.
Mladost pregazila Posuje 19.11.2012.
Trei trijumf Mladosti zaredom 14.11.2012.
Mladost slavila tek u produetku 6.11.2012.
Bjeli vodio do trijumfa 29.10.2012.
Sanjam da zaigram u dresu orlova 9.7.2012.
Igokea - Mladost 82:71 7.5.2012.
Me lopta za Igokeu 4.5.2012.
Samo pobjeda donosi plej-of 24.4.2012.
Mladost lak zalogaj za Igokeu 12.4.2012.
Liga 6, 4. kolo: Velimirovi sruio Bosnu 6.4.2012.
Liga 6, 3. kolo: iroki - Mladost 80:63 3.4.2012.
Ivani i Leri sruili Vardu 30.3.2012.
Dozet i Komatina sruili Mladost 25.3.2012.
Mladost - Borac 90:83 16.3.2012.
Poraz Mladosti 13.3.2012.
Liga 13: Mladost - SLT Leotar 71:59 2.3.2012.
Mladost slomila Bosnu 13.2.2012.
Mladost prekinula seriju poraza 30.1.2012.
apljina - Mladost 93:91 23.1.2012.
Niko nee organizaciju zavrnog turnira 20.1.2012.
ori sruio Mladost 7.1.2012.
Smotra koarke u Bijeljini 26.12.2011.
Borac - Mladost 87:92 20.12.2011.
Radnik i Igokea za pehar 16.12.2011.
Ignjatovi napustio redove Mladosti 14.12.2011.
Liga 13 BiH, 10 kolo 6.12.2011.
Prva liga BiH za koarkae, 8. kolo 24.11.2011.
Slavlje Mladosti 4.11.2011.
Mladost - apljina Lasta 68:55 1.11.2011.
Igokea lako sa Mladosti 24.10.2011.
Igokei derbi 23.10.2011.
Mladost - elik 71:61 21.10.2011.
Borac podigao pehar 4.10.2011.
Igokea bolja od Mladosti 23.9.2011.
Mladost upalila motore 1.9.2011.
Milo Triki pojaao Mladost 20.8.2011.
Mladost izborila majstoricu 13.5.2011.
Polufinale plej-ofa BiH 7.5.2011.
Bocka tripl-dablom sruio iroki 28.4.2011.
Mladost - iroki TT Kabeli 84:68 27.4.2011.
Mladost izborila plej-of 24.4.2011.
Liga 6: Borac Nektar - Mladost 101:103 17.4.2011.
Liga 6 BiH: Harvi sruio Mladost 4.4.2011.
Mladost pokorila apljinu 31.3.2011.
Vranje pogodio sa zvukom sirene 28.3.2011.
Mladost u Ligi 6 21.3.2011.
Za Ligu est stie Bocka 17.3.2011.
Bosna - Mladost 100:90 8.3.2011.
Mladost - Varda HE 95:69 28.2.2011.
Mrkonjiki tajfun 28.2.2011.
Liga 13 BiH: Poraz Mladosti 4.2.2011.
Kup BiH: Porazi Borca i Mladosti 28.1.2011.
Lider pao u Trebinju 20.12.2010.
Slomljen lider 13.12.2010.
Mladost - Bosna 89:73 9.12.2010.
Borba za tron 8.12.2010.
Mladost prejaka za Vardu 6.12.2010.
Borac Nektar u finalu 3.12.2010.
Mladost - Kakanj 92:72 30.11.2010.
Liga 13: Mladost rastopila elik 22.11.2010.
Liga 13 BiH: Mladost kui pjevajui 5.11.2010.
Borcu pehar poslije produetka 4.10.2010.
Mladost i Servicijum otvaraju 1.10.2010.
I dalje nepoznato koji klubovi naputaju koarkaku bh. elitu 24.3.2010.
Zavren prvi dio koarkakog prvenstva BiH 22.3.2010.
Sutjeska - Mladost 75:81 15.3.2010.
Mladost trijumfovala u duelu sa Slavijom 8.3.2010.
Sloboda - Mladost 92:83 1.3.2010.
Liga sa 14 klubova 26.2.2010.
Mladost - apljina Lasta 73:77 17.2.2010.
Hercegovac - Mladost 83:69 8.2.2010.
Mladost - Grude 79:76 31.1.2010.
Mladost - Borac Nektar 77:58 18.1.2010.
SL IAT Leotar - Mladost 85:69 14.1.2010.
Direktni prenos Leotar - Mladost 12.1.2010.
Pehar u Aleksandrovcu 11.1.2010.
Mladost - elik 63:56 5.1.2010.
Polufinale Kupa RS: Mrkonjiani se osvetili 28.12.2009.
Drama u dva produetka 27.12.2009.
Igokea - Mladost 88:81 21.12.2009.
Slavija - Mladost 82:71 7.12.2009.
Liga BiH: Koarkai Slavije doekuju Mladost 5.12.2009.
Mladost - Sloboda Dita 76:70 30.11.2009.
Mladost poraena od apljine 24.11.2009.
Mladost - Hercegovac 88:90 16.11.2009.
Pobjede Borca i Mladosti 5.11.2009.
Pivari slomili Mladost 30.10.2009.
Mladost bolja od SL IAT Leotara 22.10.2009.
Mrkonjika Mladost formira ekipu 3.8.2009.
Milanovi na elu 17.6.2009.
Palali i Adamovi 'pivari' 30.3.2009.
Mladost pregazila Leotar 22.3.2009.
Poinje rasplet u koarkakoj Ligi 13 21.3.2009.
Koarkai Mladosti kao gosti poraeni od Viteza 20.3.2009.
Mladost - Grude 76:80 15.3.2009.
Mladost - Igokea Partizan 78:101 1.3.2009.
Ne plae se Igokee 28.2.2009.
Hercegovac bolji od Mladosti 16.2.2009.
Mladost - Slavija 78:56 13.2.2009.
iroki Eronet - Mladost 108:78 9.2.2009.
Ubjedljiva pobjeda Mladosti 1.2.2009.
Mladost - Borac Nektar 87:75 19.1.2009.
Borac Nektar - Mladost 98-86 10.1.2009.
Osmina finala Kupa BiH: Igokea bez problema 23.12.2008.
Mladost u finalu Kupa RS! 18.12.2008.
Koarkaka Liga 13: 12. kolo 15.12.2008.
Grude - Mladost 103:76 8.12.2008.
Mladost - Novi Grad ATAL 87:74 30.11.2008.
etvrtfinale koarkakog Kupa RS bez iznenaenja 27.11.2008.
piranov odgovor 20.11.2008.
Igrani meevi osmog kola koarkake Lige 13 20.11.2008.
Igokea Partizan - Mladost 93:59 18.11.2008.
Mladost - Hercegovac 68:64 15.11.2008.
Publika adut Mladosti 15.11.2008.
Rezultati susreta 6. kola prve muke koarkake lige BiH 10.11.2008.
Slavija - Mladost 79:88 9.11.2008.
Mladost - iroki Eronet 79:76 1.11.2008.
Posuje - Mladost 87:82 30.10.2008.
Mladost - Sloboda Dita 70:79 26.10.2008.
Slom u nastavku 20.10.2008.
Borac Nektar - Mladost 96:76 19.10.2008.
LIGA 13: Obavljen rijeb, start 11. oktobra 4.10.2008.
Mladost - Igokea 77:109 28.9.2008.
Mladost brani pehar 24.9.2008.
Liga s 13 klubova poinje 11. oktobra ? 18.9.2008.
No ampiona 5.5.2008.
Titula na poklon gradu 4.5.2008.
Mladost - Radnik 87:69 26.4.2008.
Raspored utakmica finala plej-ofa 25.4.2008.
Borba za titulu 22.4.2008.
Mladost - Varda HE 79:67 19.4.2008.
Majstorica u subotu 18.4.2008.
Varda HE - Mladost 81:76 16.4.2008.
Druge polufinalne utakmice 15.4.2008.
Mladost - Varda HE 101:80 13.4.2008.
Poinje plej-of 11.4.2008.
Varda HE - Mladost 80:87 30.3.2008.
Igokea Partizan 2 - Mladost 76:94 23.3.2008.
Mladost - Wolf Sekjuriti 89:68 9.3.2008.
Mladost 76 - Mladost MG 72:91 7.3.2008.
Mladost - Bijeljina Plus 97:78 2.3.2008.
Glasinac - Mladost 84:83 24.2.2008.
Mladost - Bratunac MINS 87:78 16.2.2008.
Rudar - Mladost 75:98 9.2.2008.
Mladost - Sutjeska 75:49 2.2.2008.
Radnik - Mladost 81:73 27.1.2008.
Vrelo - Mladost MG 74:97 29.12.2007.
Mladost-Varda HE 98:80 23.12.2007.
Mladost-Igokea Partizan 2 89:72 16.12.2007.
Sve blie cilju 11.12.2007.
Wolf Sekjuriti-Mladost 85:94 8.12.2007.
Mladost MG-Mladost 76 104:75 1.12.2007.
Mladost-Leotar 74:88 30.11.2007.
Bijeljina Plus-Mladost 82:91 25.11.2007.
Jo jedna pobjeda 17.11.2007.
Pobjeda u gostima 12.11.2007.
Pobjeda na domaem terenu 5.11.2007.
Mladost-Radnik 92:104 21.10.2007.
Slavlje 'pivara' 14.10.2007.
Radost domaina 8.10.2007.
Pehari Mladosti 8.10.2007.
Turnir za vikend 3.10.2007.
Stigli Kovaevi i Filipovi 16.8.2007.
Borac-Mladost 89:66 (43:29) 28.4.2007.
Bez bijele zastave 27.4.2007.
Volf Sekjuriti - Mladost 63:69 20.4.2007.
Mladost-Volf Sekjuriti 79:75 16.4.2007.
Mladost MG-Mladost WS 64:69 8.4.2007.
Bratunac-Mladost 62:89 2.4.2007.
Varda HE-Mladost 78:75 25.3.2007.
Mladost - Sutjeska 66:57 5.3.2007.
Mladost - Bosna ASA 69:84 16.1.2007.
Volf S.-Mladost 81:86 26.12.2006.
Veeras protiv Borca 20.12.2006.
Mladost-Bratunac 80:54 19.12.2006.
Mrkonji Grad dobio novu sportsku dvoranu 14.12.2006.
Mladost u polufinalu protiv Borca 6.12.2006.
Vrelo B.O. - Mladost 71:90 5.12.2006.
Radivoj Kora-Mladost 57:76 30.11.2006.
Mladost-Igokea2 94:86 28.11.2006.
Sutjeska-Mladost 62:78 24.11.2006.
Bijeljina Plus-Mladost 78:77 19.11.2006.
Rudar-Mladost 80:82 14.11.2006.
Mladost odgodila me 5.11.2006.
Drina-Mladost 74:90 31.10.2006.
Filozofski - Mladost 79:92 24.10.2006.
Koarkai Mladosti gostuju na Palama 21.10.2006.
Poraz u majstorici 23.4.2006.
Ispunili obeanje 21.4.2006.
etiri autobusa navijaa prema Banja Luci! 19.4.2006.
Poraz u prvoj utakmici plej-ofa 15.4.2006.
Pobjeda na Palama 11.4.2006.
Moe i bez Protia 5.4.2006.
Lider ipak prejak 28.3.2006.
etvrti ovosezonski poraz Mladosti 21.3.2006.
Mladost u borbi za sam vrh tabele 17.3.2006.
Odlini Blanua 14.3.2006.
Presuda za deset minuta 7.3.2006.
Nastavili seriju 28.2.2006.
Sportski vikend 18.2.2006.
Na vidiku plej-of 14.2.2006.
Radosni iz Bijeljine 7.2.2006.
Odlian napad i odbrana 31.1.2006.
Bez iznenaenja protiv Mostaraca 27.1.2006.
Lider zaustavljen 27.12.2005.
Mladost u borbi protiv lidera 24.12.2005.
Sigurna pobjeda u Rogatici 20.12.2005.
Pobjeda u Rogatici 6.12.2005.
Samo laki trening 29.11.2005.
Mirna ruka Protia 22.11.2005.
Rampa Viegraana 16.11.2005.
Vodili i izgubili 9.11.2005.
I druga pobjeda Mladosti 1.11.2005.
Poelo koarkako prvenstvo 25.10.2005.
Sa Balkane ka plej-ofu 15.9.2005.
Oprotaj od finala 21.4.2005.
Odluka ili majstorica 20.4.2005.
Slavija ubjedljiva protiv Mladosti 18.4.2005.
Novo rukovodstvo, nove ideje 16.4.2005.
POBJEDA !!! 10.4.2005.
Koarkai se prikljuuju vrhu 5.4.2005.
Novi poraz Mladosti 29.3.2005.
Odluka u finiu 22.3.2005.
Neuspjeh u Gacku 15.3.2005.
Rutinska pobjeda 23.2.2005.
Lider eli u elitu 6.2.2005.
Jo jedna pobjeda 30.11.2004.
Nema ale sa debitantom 18.11.2004.
Prva pobjeda koarkaa 3.11.2004.
ampioni bez dvorane 26.3.2004.
Nova pobjeda koarkaa 13.3.2004.
Izbor najboljeg sportiste 19.1.2001.
Proitajte jo i...
Student nakon produetka porazio Mladost 18.11.2018.
Mladost porazila Kakanj: Double-double Gojka Suduma 5.11.2018.
Mladost sruila ampiona 24.10.2018.
Gradina poraena u Srebreniku od Mladosti 16.10.2018.
Sutra 'Gospojinska ulina trka' 19.9.2018.
Memorijalni koarkaki turnir Da se ne zaboravi, 28. i 29. septembra 15.9.2018.
Mladost upalila motore: Sladojevi izvrio prozivku 1.9.2018.
Gavri u Mladosti iz Mrkonji Grada 19.8.2018.
Besplatna kola tenisa 16.8.2018.
Mladost iz Mrkonji Grada sa Stankoviem kompletirala tim 12.8.2018.
 Copyright © 2000-2018.  Kreativnije.com