Naslovna strana www.mrkonjic-grad.com Login Login
Weather Forecast
 ta ima novo?
Aktuelnosti
Iz grada
Sport
Fudbal
Koarka
Odbojka
Ostali sportovi
Kultura
Zanimljivosti
Biseri
 Mrkonji-Grad
O gradu
Priroda
Istorija
Mrkonji na Wikipediji
Foto-galerije
Vaniji telefoni
Karta grada
 Cyber MG
Poruke
Ljudi
Cyber kuhinja
Sjeanja
Zaboravljena vremena
Chat
Linkovi
 Usluge
Web dizajn
Reklamiranje
Sponzori
RSS 2.0

www.mrkonjic-grad.com
Na mrei od 2000.god.

www.kreativnije.com
Sport -
 

 


Slavija - Mladost 79:88

9.11.2008..

Košarkaši Slavije su u okviru 6. kola „Lige 13“ BiH izgubili dobijenu utakmicu na svom terenu od Mladosti iz Mrkonji Grada. Iako su domai košarkaši u pojedinim momentima imali i 20 poena prednosti, gosti su presing igrom uspjeli da zbune domae igrae i naprave nevjerovatan preokret u ovom susretu.

Gosti su na samom poetku vodili, ali su domaini od 2 do 6 minute napravili seriju 16:2 i otišli na 18:7. Do kraja prve etvrtine Slavija je konstantno poveavala prednost, pa je ona završena +13 za domae, 31:18. I u drugoj etvrtini domai su nastavili u istom ritmu. U 17 minuti imali su +20, 44:24.

Tu prednost „sokolovi“ su drali do posljednjeg minuta prvog poluvremena, kada su gosti preko Blanuše uspjeli da smanje na 51:35. Kada se oekivalo da domai drugo poluvrijeme odigraju rutinski, desio se nevjerovatan preokret. Furiozno i uz presing igru, Mrkonjiani su sveli razliku na -10, 58:48. Nakon toga Mladost se nije zaustavljala, napravila je još jednu seriju od 12:5, pa je u 29 minuti bilo 63:60 za domae, a ista razlika ostala je i na isteku 30 minute, 67:64. U posljednjoj etvrtini Mladost je nastavila sa pritiskom i trojkom Adamovia u 33 minuti došla u vodstvo 69:67.

Do samog kraja igralo se koš za koš, a minut prije kraja gosti su odravali prednost od 2 poena, da bi Adamovi 38 sekundi prije kraja doveo goste u vodstvo 82:78. Do kraja Slavija nije uspjela da se vrati pa je ekipa Mladosti došla do svoje druge pobjede, a Slavija do treeg poraza. U narednom kolu Slavija e kod još jednog novajlije u Ligi 13 i evidentno najslabije ekipe ovog takmienja, ekipi Novog Grada Atal, gdje e pokušati da isprave ovaj kiks.

Dvorana: „SD Slavija“ , Gledalaca: 200, Sudije: Medin Dušhaj (Sarajevo), Miljan Šobot (Gradiška), Davorin Skenderija (Banja Luka), Delegat: eljko Škrobot (Sarajevo)

Slavija: Vukeli, Joji 9, Simeunovi, Prašovi 19, Janji, Damjanovi, Gambiroa 22, Zelenovi, Boi 3, Kalanj 8, Hodi, Demi 18. Trener: Bogdan Stanojevi.

Mladost MG. : Panti, Sladojevi, Maleševi, Adamovi 19, Cigale 4, Bilbija 16, Blanuša 16, Markovi, Kei 2, Golubovi 3, Palali 16, Dojinovi 12. Trener: Zoran Špiri.

Izvor: www.kosarka.ba


 

Podijeli na Facebook-u

Komentari na tekst

1. brAVO sampioni
ledu, 9.11.2008. 12:00:51 
2. svaka cast
nina, 9.11.2008. 12:20:47 
3. svaka cast igracima ........
......., Bosna i Hercegovina9.11.2008. 12:31:55 
4. Cestitke kk Mladosti na pobjedi.Novi centar je pun pogodak
Navijac, Bosna i Hercegovina9.11.2008. 12:37:54 
5. Svaka ast svim koarkaima i strunom tabu!Samo tako nastavite i sledeu utakmicu protiv Hercegovca!pozdrav
glaukon, 9.11.2008. 12:48:57 
6. BRAVO!!!Svaka cast...Znali smo da ce Adamovic i Palalic odigrati odlicno...Sve pohvale za novog centra...
vijerni navijac, 9.11.2008. 12:49:28 
7. Po broju poena, cini mi se da je Mladost dovela dobrog centra.
Vladan, Bosna i Hercegovina9.11.2008. 14:57:47 
8. ZIIIV SPOMENIK U KAFANI UDARICU NEKA STOJI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!To se sinoc slusalo kad je dosla informacija da je mladost dobila hha
sinoc HIT, 9.11.2008. 15:04:00 
9. BRAVO BILBIJA TAKAV NAM JE TREBAO!!! DOBRO STE SE SJETILI DOVESTI NEKOG TAKVOG!!!
djuza, 9.11.2008. 16:08:09 
10. svaka cast momci!!!ko je sledeci protivnik,i gdje se igra utakmica?POzdrav za sve igrace!
Gost, Bosna i Hercegovina9.11.2008. 16:23:41 
11. "sinoc HIT", mora da si bio sinoc u Konobi! Slijedeci protivnik je Hercegovac iz Bilece i igra se u Mrkonjicu!
Alal, 9.11.2008. 17:24:59 
12. Svaka cast momcima i klubu! Jedina zamjerka klubu je to
Hit iz konobe!, Bosna i Hercegovina9.11.2008. 18:54:25 
13. svaka cast....svaka cast.....vjerovao sam u vas....svaka cast
madji, ITALY9.11.2008. 19:00:28 
14. Vratite Kondica,Spirica i Barasina treba pod hitno izbaciti,uprava napolje itd.Gdje su sad takvi komentari? Klub se voli i kad se gubi,a ne samo kad se dobija!
grof Monte Kristo, SWEDEN9.11.2008. 19:54:25 
15. Iskrene estitke KK "Mladost" i velika zahvalnost za radost koju su nam pruili.
Vaso, Srbija ili Crna Gora9.11.2008. 20:06:57 
16. slazem se sa komentarom 14 u potpunosti
jjjja, 9.11.2008. 22:24:36 
17. bravo sampioni ,svaka cast...........pada i hercegovac....ajmo podrske malo navijaca......imate jakog premijerligasa a nema te navijaca-organizovanih
congaa, 9.11.2008. 23:00:12 
18. vratiti protica...samo nam on hvali da imamo drim tim...ona idemo ka jadranskoj...bez njega nazad u prvu ligu..
milenko, 9.11.2008. 23:53:08 
20. bravo milenko...djelim tvoje misljenje..
marko, 9.11.2008. 23:54:20 
21. ako iko ima navijace to je mladost
fffffffffff, 10.11.2008. 10:29:20 
22. Pozdrav svima igraima Mladosti i njihovom treneru samo sa radom i trudom dolazi se do rezultata.
Vjerni navija,, 10.11.2008. 10:45:39 
23. svaka cast za pobedu samo napred momci.samo napred sledi hercegovac i moramo da dobijemo tu utakmicu sto cemo i uradidi siguran sam u to.srecno
vic, 10.11.2008. 12:21:40 
24. Svima "BRAVO!" a Malesevicu i pusa ( moze i u koleno koje je u oporavku)!
Gost, Srbija ili Crna Gora10.11.2008. 17:53:50 
25. Spirane samo ti tjeraj po svome sve ce leci na svoje mjesto.Nemoj da te brinu komentari izbjeglica br.14.Pozdrav
ravna gora pobjediti mora, SWITZERLAND10.11.2008. 17:59:32 
26. Meni ne treba organizovano navijanje da bih navijao za MLADOST!A i dalje zelim povratak Kondica,to ostaje...Sve cestitke igracima...pozzz
vijerni navijac, 10.11.2008. 18:38:53 
27. protu i kondu nazad
lolo kljss, 11.11.2008. 0:33:37 
29. ma svi mi navijamo za mladost i pruzamo podrsku gubila ona, ili pobjedjivala......
nikolina, 11.11.2008. 13:00:15 
30. Kakav presing ovi spominju...Igrali smo zonu cjelo drugo poluvrijeme,bar tako se na onom amaterskom snimku na kablovskoj vidi....Ljudi su sve promasili a da su pogodili bilo bi 30 razlike...Nema sta,Spiranova kukavicka kosarka je ovoga puta dala rezultat,ali dokle tako....???
igor, 11.11.2008. 17:57:05 
31. Ha,ha...ocigledno "gospodin" Spiran posjecuje sajt,pa skontao da mora neto mijenjati...hvala ti Boe!Svaka cast momcima,super su igrali,extra!Bilbija je super,samo da ne zariba kao Cigla i Golub...nadam se da se sjecate kako su igrali kad su doli,al ta je sad s tim mimcima?!Hocemo Kondu;)...
xy, 11.11.2008. 19:46:21 
32. spiran je katastrofa trener...nema pojma o rotaciji igraca u ekipi...!!!
kosaaaarka, 11.11.2008. 22:04:44 
33. golub ili je povrijedjen ili je bolestan danas nije radio trening vec je sjedio na klupi....
jijiji, 11.11.2008. 23:21:29 
34. OVO PROTIV TRENERA PISU IGRACI KOJI NE IGRAJU,A NE MOGU IGRATI NI U DRUGOJ LIGI,PA MLADOST JE DOBILA JEDAN SIROKI O CEMU SE NIJE MOGLO NI SANJATI,SELJACINE MRKONJICKE OBUCITE OPANKE
Gost, 12.11.2008. 9:02:49 
35. Neznam i zato pojedinci protiv piria i Baraina, vratitese unazad kakose razvijala koarka u Mrkonjiu poev oddruge lige Srpske pa do premjer lige i koje zasluan zato.Koji klub u Srpskoj tako brzo doo u premjer ligu toje KK Mladost i opet se nose jakim klubovima koji imaju tradiciju.
Vjerni navija, 12.11.2008. 10:30:04 
36. Ne znam kako je u drugim zemljama ali ovde u Austriji ljudi su ponosni na svoju tradiciju,na selo,s ponosom oblace svoju nacionalnu nosnju.A kod nas kad neko hoce nekog da uvrijedi i ponizi spominje selo,opanke itd.Zato mi na zalost nemamo ni drzavu.
Gost, AUSTRIA12.11.2008. 11:20:15 
37. Vratite Donu
Inter, Srbija ili Crna Gora12.11.2008. 11:59:57 
40. E ti "gost"(komentar br.34) si puko totalno...Daj ne pametuj,ovde pisu i ljudi koji ne igraju kosarku ali vole da gledaju dobru kosarku i spiran nema veze s vezom,osim da igrece poalje u pm i kad dobro igraju a sluajno naprave gresku!!!poz nasim sjajnim igracima,samo mi je ao ko ih trenira:(
xy, 12.11.2008. 22:56:08 
42. potpuno se slazem sa komentarom 40....nisu kosarkasi krivi ko ih trenira....
kuma, 13.11.2008. 11:09:16 
43. PA ZASTO SU KOSARKASI KRIVI,JEL ZATO STO SU DOBILI SIROKI,A POJEDINCIMA TO SMETA.
Gost, 13.11.2008. 14:14:46 
44. Rekli smo da kosarkasi nisu krivi,malo bolje citajte
xy, 14.11.2008. 20:26:09 
45. sutra pada hercegovac...naprijed mladost!Pozz za najjj igrace Filipa,Danila,Gorana...
Mmm, 14.11.2008. 21:27:59 
46. Mmm pao hercegovac.superrr
vijerni navijac, 15.11.2008. 22:39:43 
Va komentar na tekst

Da biste poslali poruku morate biti registrovani na ovom sajtu.
Niste se jo registrovali?
Korisniko ime:
ifra:
Komentar:

Maksimalan broj slova po komentaru je 300.
Preostalo je jo slova.

 
Urednici sajta www.mrkonjic-grad.com ne odgovaraju za sadraj komentara posjetioca ovog sajta.
Urednici zadravaju pravo da komentare sa uvrijedljivim, vulgarnim i neprimjerenim sadrajem briu ili mijenjaju.
Ukoliko mislite da je neki od objavljenih komentara po bilo kom osnovu uvrijedljiv za vas, molimo da nas kontaktirate na adresu kontaktmrkonjic-grad.com sa zahtjevom da uklonimo neprimjereni komentar.
Donirajte novac u humanitarne svrhe!
Na istu temu: KK Mladost
Mladost porazila Bosnu Royal 15.12.2018.
Mladost do nove pobjede: Kobna trea etvrtina za Bratunac 24.11.2018.
Student nakon produetka porazio Mladost 18.11.2018.
Mladost porazila Kakanj: Double-double Gojka Suduma 5.11.2018.
Mladost sruila ampiona 24.10.2018.
Gradina poraena u Srebreniku od Mladosti 16.10.2018.
Memorijalni koarkaki turnir Da se ne zaboravi, 28. i 29. septembra 15.9.2018.
Mladost upalila motore: Sladojevi izvrio prozivku 1.9.2018.
Gavri u Mladosti iz Mrkonji Grada 19.8.2018.
Mladost iz Mrkonji Grada sa Stankoviem kompletirala tim 12.8.2018.
Mladost u finiu savladala Vogou 1.4.2018.
Mostarski Studenti nakon poraza od Mladost korak blie niem rangu 24.3.2018.
Mladost pobjedonosno kroz Hadie 19.3.2018.
Mladost se pojaava: Stigao iskusni centar u Mrkonji Grad 14.3.2018.
Triler u Mrkonjiu: Sloboda vodila cijelo vrijeme, ali Mladost slavila 5.3.2018.
Mladost upisala etvrtu pobjedu zaredom u Ligi BiH 6.2.2018.
Triler u Mrkonjiu pripao Mladosti 22.1.2018.
Mladost poraena u finalu Kupa RS u koarci 17.1.2018.
Mrkonjika kola: Dragan uranovi okirao Olimpiju u Tivoliju 2.12.2017.
Mladost pobijedila Radnik na svom terenu u Ligi 12 BiH 9.11.2017.
Koarkai Mladosti odbranili trofej na Memorijalnom turniru 3.10.2017.
U petak i subotu MEMORIJALNI TURNIR 2017 u koarci 27.9.2017.
Mladost dovela tri pojaanja, vrebaju jo nekoliko 3.8.2017.
Bosna i Zrinjski direktno u Drugoj ABA ligi, Mladost, iroki i Sloboda igraju kvalifikacije 25.7.2017.
Mladost opstala u turbulentnoj sezoni 4.5.2017.
Mladost poraena pred domaom publikom 12.4.2017.
Kup BiH: Bosna protiv Mladosti, Igokea sa Zrinjskim 14.2.2017.
Finale Kupa RS u Mrkonji Gradu 25. januara 15.1.2017.
Mladost poraena na gostovanju kod Zrinjskog u 6. kolu Lige 10 BiH 30.11.2016.
Skromne ambicije koarkakih klubova iz Srpske 21.10.2016.
KK Mladost sa novim timom u iduu sezonu 1.9.2016.
Mladost pravi ekipu za narednu sezonu 5.8.2016.
Kakanj sa Igokeom za titulu 24.4.2016.
Mladost u polufinalu! 14.4.2016.
Uzbudljiva borba za doigravanje 8.4.2016.
Mladost pobjedom u Trebinju blizu doigravanja 31.3.2016.
Spars ubjedljiv protiv Mladosti 26.3.2016.
Mladost pobjedom skoila na drugo mjesto 21.3.2016.
Igokea porazila Mladost, iroki bolji od Sparsa 17.3.2016.
Mladost se osladila pobjedom nakon produetka 14.3.2016.
Poinju Liga 6 za prvaka i Liga za opstanak BiH: rijeb u podne 7.3.2016.
Sladojevi i Raduki jasni: Uz punu dvoranu idemo ka finalu 20.2.2016.
Direktor Mladosti Miladin Rmu: Pozivam sve ljubitelje koarke da dou u Mrkonji Grad 19.2.2016.
Mrkonji Grad domain zavrnice Kupa BiH za koarkae 12.2.2016.
Mladost eli domainstvo zavrnog turnira 9.2.2016.
Koarkai Mladosti osvojili Kup RS! 28.1.2016.
Fenomenalna partija koarkaa Mladosti protiv Graanskog 25.1.2016.
Bajramovi sa 26 poena predvodio Sparse do pobjede u Mrkonjiu 11.1.2016.
Liga 12: Mostarski Studenti poraeni od Mladosti 10.12.2015.
Raduki sa 23 poena i 10 skokova predvodio Mladost do trijumfa 1.12.2015.
Svilar odveo Mladost do trijumfa u derbiju 15.11.2015.
Koarkaka BH liga 12: Mladost BN Basket 94:81 19.10.2015.
17. kolo koarkake Lige 12 BiH: Slavlje Mladosti i Graanskog 12.2.2015.
Goran Sladojevi, trener Mladosti: Vratili smo se u ritam 15.1.2015.
etvrto kolo Lige BiH: Varda HE - Mladost 82:68 18.11.2014.
Tree kolo Lige BiH: Mladost stala protiv Leotara 10.11.2014.
Nita od mea Mladosti i Posuja 4.11.2014.
Poetak koarkake Lige BiH u magli 6.10.2014.
Igokea slavila u Mrkonji Gradu 29.9.2014.
Radmilovi novi lan Mladosti 21.8.2014.
Igokea u finalu plej-ofa 5.5.2014.
Igokea lako protiv Mladosti 30.4.2014.
Igokea za finale, Mladost za presti 29.4.2014.
Mladost sprema rampu za iroki 16.4.2014.
Mladost sprema rampu za Igokeu 9.4.2014.
Mladost u Ligi 4 1.4.2014.
Mladost i Spars blizu doigravanja 5.3.2014.
Mladost ne posustaje 25.2.2014.
Mladost slavila u produetku 18.2.2014.
Mladost ne isputa vrh 4.2.2014.
Liga BiH za koarkae, 14. kolo 28.1.2014.
Mladost sruila Bosnu u finiu 15.1.2014.
Mladost danas juri podvig 8.1.2014.
Obavljen rijeb parova osmine finala Kupa BiH za koarkae 3.1.2014.
Mladost opet na vrhu 30.12.2013.
Mladost sama na vrhu tabele 19.12.2013.
Mladost drala as koarke 4.12.2013.
Debi u Evroligi za sva vremena 30.10.2013.
Mladost slavila u Sarajevu 21.10.2013.
Na startu derbi Bosne i Mladosti 3.10.2013.
Prijem za koarkae Mladosti u optini 29.3.2013.
Odran rijeb za Ligu 6 21.3.2013.
Mladost moe i do Jadrana 11.3.2013.
Lekcija iz koarke 11.3.2013.
Mladost ne isputa vrh 25.2.2013.
Igokea osvojila Kup RS 10.1.2013.
Igokea i Mladost za pehar 8.1.2013.
Kotizacija ili suspenzija 4.1.2013.
Mladost slomila Radnik u finiu 24.12.2012.
Mladost ponovo na vrhu tabele 17.12.2012.
Igokea i Mladost u polufinalu 7.12.2012.
Mladost gazi redom 4.12.2012.
Mladost pregazila Posuje 19.11.2012.
Trei trijumf Mladosti zaredom 14.11.2012.
Mladost slavila tek u produetku 6.11.2012.
Bjeli vodio do trijumfa 29.10.2012.
Sanjam da zaigram u dresu orlova 9.7.2012.
Igokea - Mladost 82:71 7.5.2012.
Me lopta za Igokeu 4.5.2012.
Samo pobjeda donosi plej-of 24.4.2012.
Mladost lak zalogaj za Igokeu 12.4.2012.
Liga 6, 4. kolo: Velimirovi sruio Bosnu 6.4.2012.
Liga 6, 3. kolo: iroki - Mladost 80:63 3.4.2012.
Ivani i Leri sruili Vardu 30.3.2012.
Dozet i Komatina sruili Mladost 25.3.2012.
Mladost - Borac 90:83 16.3.2012.
Poraz Mladosti 13.3.2012.
Liga 13: Mladost - SLT Leotar 71:59 2.3.2012.
Mladost slomila Bosnu 13.2.2012.
Mladost prekinula seriju poraza 30.1.2012.
apljina - Mladost 93:91 23.1.2012.
Niko nee organizaciju zavrnog turnira 20.1.2012.
ori sruio Mladost 7.1.2012.
Smotra koarke u Bijeljini 26.12.2011.
Borac - Mladost 87:92 20.12.2011.
Radnik i Igokea za pehar 16.12.2011.
Ignjatovi napustio redove Mladosti 14.12.2011.
Liga 13 BiH, 10 kolo 6.12.2011.
Prva liga BiH za koarkae, 8. kolo 24.11.2011.
Slavlje Mladosti 4.11.2011.
Mladost - apljina Lasta 68:55 1.11.2011.
Igokea lako sa Mladosti 24.10.2011.
Igokei derbi 23.10.2011.
Mladost - elik 71:61 21.10.2011.
Borac podigao pehar 4.10.2011.
Igokea bolja od Mladosti 23.9.2011.
Mladost upalila motore 1.9.2011.
Milo Triki pojaao Mladost 20.8.2011.
Mladost izborila majstoricu 13.5.2011.
Polufinale plej-ofa BiH 7.5.2011.
Bocka tripl-dablom sruio iroki 28.4.2011.
Mladost - iroki TT Kabeli 84:68 27.4.2011.
Mladost izborila plej-of 24.4.2011.
Liga 6: Borac Nektar - Mladost 101:103 17.4.2011.
Liga 6 BiH: Harvi sruio Mladost 4.4.2011.
Mladost pokorila apljinu 31.3.2011.
Vranje pogodio sa zvukom sirene 28.3.2011.
Mladost u Ligi 6 21.3.2011.
Za Ligu est stie Bocka 17.3.2011.
Bosna - Mladost 100:90 8.3.2011.
Mrkonjiki tajfun 28.2.2011.
Mladost - Varda HE 95:69 28.2.2011.
Liga 13 BiH: Poraz Mladosti 4.2.2011.
Kup BiH: Porazi Borca i Mladosti 28.1.2011.
Lider pao u Trebinju 20.12.2010.
Slomljen lider 13.12.2010.
Mladost - Bosna 89:73 9.12.2010.
Borba za tron 8.12.2010.
Mladost prejaka za Vardu 6.12.2010.
Borac Nektar u finalu 3.12.2010.
Mladost - Kakanj 92:72 30.11.2010.
Liga 13: Mladost rastopila elik 22.11.2010.
Liga 13 BiH: Mladost kui pjevajui 5.11.2010.
Borcu pehar poslije produetka 4.10.2010.
Mladost i Servicijum otvaraju 1.10.2010.
I dalje nepoznato koji klubovi naputaju koarkaku bh. elitu 24.3.2010.
Zavren prvi dio koarkakog prvenstva BiH 22.3.2010.
Sutjeska - Mladost 75:81 15.3.2010.
Mladost trijumfovala u duelu sa Slavijom 8.3.2010.
Sloboda - Mladost 92:83 1.3.2010.
Liga sa 14 klubova 26.2.2010.
Mladost - apljina Lasta 73:77 17.2.2010.
Hercegovac - Mladost 83:69 8.2.2010.
Mladost - Grude 79:76 31.1.2010.
Zrinjski HTM - Mladost 90:80 25.1.2010.
Mladost - Borac Nektar 77:58 18.1.2010.
SL IAT Leotar - Mladost 85:69 14.1.2010.
Direktni prenos Leotar - Mladost 12.1.2010.
Pehar u Aleksandrovcu 11.1.2010.
Mladost - elik 63:56 5.1.2010.
Polufinale Kupa RS: Mrkonjiani se osvetili 28.12.2009.
Drama u dva produetka 27.12.2009.
Igokea - Mladost 88:81 21.12.2009.
Slavija - Mladost 82:71 7.12.2009.
Liga BiH: Koarkai Slavije doekuju Mladost 5.12.2009.
Mladost - Sloboda Dita 76:70 30.11.2009.
Mladost poraena od apljine 24.11.2009.
Mladost - Hercegovac 88:90 16.11.2009.
Pobjede Borca i Mladosti 5.11.2009.
Pivari slomili Mladost 30.10.2009.
Mladost bolja od SL IAT Leotara 22.10.2009.
Mrkonjika Mladost formira ekipu 3.8.2009.
Milanovi na elu 17.6.2009.
Palali i Adamovi 'pivari' 30.3.2009.
Mladost pregazila Leotar 22.3.2009.
Poinje rasplet u koarkakoj Ligi 13 21.3.2009.
Koarkai Mladosti kao gosti poraeni od Viteza 20.3.2009.
Mladost - Grude 76:80 15.3.2009.
Mladost - Igokea Partizan 78:101 1.3.2009.
Ne plae se Igokee 28.2.2009.
Hercegovac bolji od Mladosti 16.2.2009.
Mladost - Slavija 78:56 13.2.2009.
iroki Eronet - Mladost 108:78 9.2.2009.
Ubjedljiva pobjeda Mladosti 1.2.2009.
Mladost - Borac Nektar 87:75 19.1.2009.
Borac Nektar - Mladost 98-86 10.1.2009.
Osmina finala Kupa BiH: Igokea bez problema 23.12.2008.
Mladost u finalu Kupa RS! 18.12.2008.
Koarkaka Liga 13: 12. kolo 15.12.2008.
Grude - Mladost 103:76 8.12.2008.
Mladost - Novi Grad ATAL 87:74 30.11.2008.
etvrtfinale koarkakog Kupa RS bez iznenaenja 27.11.2008.
Igrani meevi osmog kola koarkake Lige 13 20.11.2008.
piranov odgovor 20.11.2008.
Igokea Partizan - Mladost 93:59 18.11.2008.
Mladost - Hercegovac 68:64 15.11.2008.
Publika adut Mladosti 15.11.2008.
Rezultati susreta 6. kola prve muke koarkake lige BiH 10.11.2008.
Mladost - iroki Eronet 79:76 1.11.2008.
Posuje - Mladost 87:82 30.10.2008.
Mladost - Sloboda Dita 70:79 26.10.2008.
Slom u nastavku 20.10.2008.
Borac Nektar - Mladost 96:76 19.10.2008.
LIGA 13: Obavljen rijeb, start 11. oktobra 4.10.2008.
Mladost - Igokea 77:109 28.9.2008.
Mladost brani pehar 24.9.2008.
Liga s 13 klubova poinje 11. oktobra ? 18.9.2008.
No ampiona 5.5.2008.
Titula na poklon gradu 4.5.2008.
Mladost - Radnik 87:69 26.4.2008.
Raspored utakmica finala plej-ofa 25.4.2008.
Borba za titulu 22.4.2008.
Mladost - Varda HE 79:67 19.4.2008.
Majstorica u subotu 18.4.2008.
Varda HE - Mladost 81:76 16.4.2008.
Druge polufinalne utakmice 15.4.2008.
Mladost - Varda HE 101:80 13.4.2008.
Poinje plej-of 11.4.2008.
Varda HE - Mladost 80:87 30.3.2008.
Igokea Partizan 2 - Mladost 76:94 23.3.2008.
Mladost - Wolf Sekjuriti 89:68 9.3.2008.
Mladost 76 - Mladost MG 72:91 7.3.2008.
Mladost - Bijeljina Plus 97:78 2.3.2008.
Glasinac - Mladost 84:83 24.2.2008.
Mladost - Bratunac MINS 87:78 16.2.2008.
Rudar - Mladost 75:98 9.2.2008.
Mladost - Sutjeska 75:49 2.2.2008.
Radnik - Mladost 81:73 27.1.2008.
Vrelo - Mladost MG 74:97 29.12.2007.
Mladost-Varda HE 98:80 23.12.2007.
Mladost-Igokea Partizan 2 89:72 16.12.2007.
Sve blie cilju 11.12.2007.
Wolf Sekjuriti-Mladost 85:94 8.12.2007.
Mladost MG-Mladost 76 104:75 1.12.2007.
Mladost-Leotar 74:88 30.11.2007.
Bijeljina Plus-Mladost 82:91 25.11.2007.
Jo jedna pobjeda 17.11.2007.
Pobjeda u gostima 12.11.2007.
Pobjeda na domaem terenu 5.11.2007.
Mladost-Radnik 92:104 21.10.2007.
Slavlje 'pivara' 14.10.2007.
Pehari Mladosti 8.10.2007.
Radost domaina 8.10.2007.
Turnir za vikend 3.10.2007.
Stigli Kovaevi i Filipovi 16.8.2007.
Borac-Mladost 89:66 (43:29) 28.4.2007.
Bez bijele zastave 27.4.2007.
Volf Sekjuriti - Mladost 63:69 20.4.2007.
Mladost-Volf Sekjuriti 79:75 16.4.2007.
Mladost MG-Mladost WS 64:69 8.4.2007.
Bratunac-Mladost 62:89 2.4.2007.
Varda HE-Mladost 78:75 25.3.2007.
Mladost - Sutjeska 66:57 5.3.2007.
Mladost - Bosna ASA 69:84 16.1.2007.
Volf S.-Mladost 81:86 26.12.2006.
Veeras protiv Borca 20.12.2006.
Mladost-Bratunac 80:54 19.12.2006.
Mrkonji Grad dobio novu sportsku dvoranu 14.12.2006.
Mladost u polufinalu protiv Borca 6.12.2006.
Vrelo B.O. - Mladost 71:90 5.12.2006.
Radivoj Kora-Mladost 57:76 30.11.2006.
Mladost-Igokea2 94:86 28.11.2006.
Sutjeska-Mladost 62:78 24.11.2006.
Bijeljina Plus-Mladost 78:77 19.11.2006.
Rudar-Mladost 80:82 14.11.2006.
Mladost odgodila me 5.11.2006.
Drina-Mladost 74:90 31.10.2006.
Filozofski - Mladost 79:92 24.10.2006.
Koarkai Mladosti gostuju na Palama 21.10.2006.
Poraz u majstorici 23.4.2006.
Ispunili obeanje 21.4.2006.
etiri autobusa navijaa prema Banja Luci! 19.4.2006.
Poraz u prvoj utakmici plej-ofa 15.4.2006.
Pobjeda na Palama 11.4.2006.
Moe i bez Protia 5.4.2006.
Lider ipak prejak 28.3.2006.
etvrti ovosezonski poraz Mladosti 21.3.2006.
Mladost u borbi za sam vrh tabele 17.3.2006.
Odlini Blanua 14.3.2006.
Presuda za deset minuta 7.3.2006.
Nastavili seriju 28.2.2006.
Sportski vikend 18.2.2006.
Na vidiku plej-of 14.2.2006.
Radosni iz Bijeljine 7.2.2006.
Odlian napad i odbrana 31.1.2006.
Bez iznenaenja protiv Mostaraca 27.1.2006.
Lider zaustavljen 27.12.2005.
Mladost u borbi protiv lidera 24.12.2005.
Sigurna pobjeda u Rogatici 20.12.2005.
Pobjeda u Rogatici 6.12.2005.
Samo laki trening 29.11.2005.
Mirna ruka Protia 22.11.2005.
Rampa Viegraana 16.11.2005.
Vodili i izgubili 9.11.2005.
I druga pobjeda Mladosti 1.11.2005.
Poelo koarkako prvenstvo 25.10.2005.
Sa Balkane ka plej-ofu 15.9.2005.
Oprotaj od finala 21.4.2005.
Odluka ili majstorica 20.4.2005.
Slavija ubjedljiva protiv Mladosti 18.4.2005.
Novo rukovodstvo, nove ideje 16.4.2005.
POBJEDA !!! 10.4.2005.
Koarkai se prikljuuju vrhu 5.4.2005.
Novi poraz Mladosti 29.3.2005.
Odluka u finiu 22.3.2005.
Neuspjeh u Gacku 15.3.2005.
Rutinska pobjeda 23.2.2005.
Lider eli u elitu 6.2.2005.
Jo jedna pobjeda 30.11.2004.
Nema ale sa debitantom 18.11.2004.
Prva pobjeda koarkaa 3.11.2004.
ampioni bez dvorane 26.3.2004.
Nova pobjeda koarkaa 13.3.2004.
Izbor najboljeg sportiste 19.1.2001.
Proitajte jo i...
Mladost porazila Bosnu Royal 15.12.2018.
Mladost do nove pobjede: Kobna trea etvrtina za Bratunac 24.11.2018.
Student nakon produetka porazio Mladost 18.11.2018.
Mladost porazila Kakanj: Double-double Gojka Suduma 5.11.2018.
Mladost sruila ampiona 24.10.2018.
Gradina poraena u Srebreniku od Mladosti 16.10.2018.
Sutra 'Gospojinska ulina trka' 19.9.2018.
Memorijalni koarkaki turnir Da se ne zaboravi, 28. i 29. septembra 15.9.2018.
Mladost upalila motore: Sladojevi izvrio prozivku 1.9.2018.
Gavri u Mladosti iz Mrkonji Grada 19.8.2018.
 Copyright © 2000-2018.  Kreativnije.com