Naslovna strana www.mrkonjic-grad.com Login Login
Weather Forecast
 ta ima novo?
Aktuelnosti
Iz grada
Sport
Kultura
Knjievnost
Pozorite
Muzika
Slikarstvo
Fotografija
Tradicija
kolstvo
Ostali dogaaji
Zanimljivosti
Biseri
 Mrkonji-Grad
O gradu
Priroda
Istorija
Mrkonji na Wikipediji
Foto-galerije
Vaniji telefoni
Karta grada
 Cyber MG
Poruke
Ljudi
Cyber kuhinja
Sjeanja
Zaboravljena vremena
Chat
Linkovi
 Usluge
Web dizajn
Reklamiranje
Sponzori
RSS 2.0

www.mrkonjic-grad.com
Na mrei od 2000.god.

www.kreativnije.com
 Kultura/Muzika
Koncert Jelene Tomaevi u Mrkonji Gradu
1.9.2016..
Pop pjevaica Jelena Tomaševi nastupie u pozorišnoj sali Kulturnog centra "Petar Koi" u Mrkonji Gradu, 8. septembra (etvrtak) u 20.00 asova.
Rok simfonija odzvanjala na Zelenkovcu
21.8.2016..
Banjaluka Rok simfonija odrala je nezaboravan koncert na Zelenkovcu, kod Mrkonji Grada.
Publika je sino dva sata uivala u domaim i stranim rok pjesmama, u interpretaciji Rok simfonije.
Stefanovski spustio zavjesu na festivalu na Zelenkovcu
1.8.2016..
Nastupom Vlatka Stefanovskog na Zelenkovcu kod Mrkonji Grada završen je 16. Internacionalni dez festival, koji je ljubiteljima ove vrste muzike pruio etiri dana nezaboravnog uivanja.
Osim Stefanovskog sino su nastupile i grupe "Iva etno-dez" iz Doboja, te "Aleksandar Ševa kvintet" iz Banjaluke.
Zvuci deza ponovo na Zelenkovcu
21.7.2016..
Meunarodni dez festival na Zelenkovcu, 16. po redu, okupie poznate muziare ovog anra iz Srpske i Srbije, ali i ostalog dela Evrope.
Tako e ve 28. jula u kampu Zelenkovca, od 18 asova, zasvirati grupa „Paprika Paprika“ iz Maarske, nakon toga „Peter sentius“ iz Holandije, potom „Tobacco blues Band“ iz Banjaluke i na kraju „Die Ungeraden“ iz Austrije.
12. Festival ''Djeca pjevaju gradu''
24.5.2016..
U etvrtak 26. maja, u pozorišnoj sali Kulturno-sportskog centra "Petar Koi" odrae se 12. Festival "Djeca pjevaju gradu".
Mali princ uveseljavao maliane
18.12.2015..
lanovi hora "Mali princ" iz Mrkonji Grada odrali su tradicionalni godišnji koncert pod nazivom "Djeca djeci".
Hor se predstavio kroz 11 djeijih pjesama, od njihove himne do duhovnog repertoara posveenog Svetom Nikoli.
Gran pri Karli Havi
30.8.2015..
Gran pri na 6. Meunarodnom djeijem festivalu horova i solista "Raspjevane pahuljice" u Mrkonji Gradu osvojila je Karla Havi iz Hrvatske sa pjesmom "Što bi bilo".
Prvo mjesto u kategoriji djece do 10 godina sino su osvojile Nikolina Ivkovi i Katarina ivkovi, a u kategoriji od 11 do 13 godina Jana Jovanovi i Nina Sinkovi.
Otvoren esti meunarodni festival 'Raspjevane pahuljice'
28.8.2015..
U Mrkonji Gradu sino je poeo Šesti meunarodni djeiji festival ''Raspjevane pahuljice'' tokom kojeg e se takmiiti  24 solista i pet horova iz  Srbije i Crne Gore, Hrvatske, Slovenije, Bugarske i Republike Srpske.
Festival ''Raspjevane pahuljice'' namijenjen je solistima i horovima, djeci osnovnoškolskog uzrasta.
Peti Meunarodni djeiji festival 'Raspjevane pahuljice'
1.10.2014..
Naelnica opštine Mrkonji Grad Divna Anii otvorila je Peti meunarodni djeiji festival "Raspjevane pahuljice", tokom kojeg e se takmiiti 28 solista i etiri hora iz svih dijelova bivše Jugoslavije.
Prve veeri Festivala, Gran pri je pripao horu Djeijeg kulturnog centra u Beogradu, prvo mjesto je osvojio hor "Mali princ" iz Mrkonji Grada, drugo hor "Alegro" iz Zagreba i tree hor "Orfej iz Novog Sada.
Donirajte novac u humanitarne svrhe!
Ostali naslovi
Donacija za Dez festival Zelenkovac 201421.7.2014.
Maa okalo pobjednik festivala Djeca pjevaju gradu29.5.2014.
Gran-pri festivala Teodori Stankovi10.9.2013.
Intervju sa RJ Mentom16.1.2013.
Hadimanov spustio zavjesu na festival31.7.2012.
Dez smotra na Zelenkovcu11.7.2012.
Dan Planete Zemlje u Mrkonji Gradu8.6.2012.
Zavren 19. urevdanski festival18.5.2012.
Specijalna nagrada Nikolini Cviji20.5.2011.
Uesnik Nikolina Cviji iz Mrkonji Grada17.5.2011.
Gran pri otiao u Sombor17.10.2010.
Muzika na Zelenkovcu pobijedila i nevrijeme3.8.2010.
Duica Novkovi osvojila gran pri8.6.2010.
Prijem za lanove Gradskog hora 'Mali princ'24.1.2010.
Jazz rock festival Zelenkovac 2009.14.5.2009.
Jedna dua, dva glasa29.4.2009.
Osam kompozicija u finalu 28.4.2009.
Vee vedrih djeijih nota27.5.2008.
Vesna ide u Makedoniju4.10.2007.
Djeca pjevaju gradu24.5.2007.
: Arhiva
2015.
2014.
2013.
2012.
2011.
2010.
2009.
2008.
2007.
2006.
2005.
2004.
2003.
2002.
2001.
2000.
 Copyright © 2000-2018.  Kreativnije.com