Naslovna strana www.mrkonjic-grad.com Login Login
Weather Forecast
 ta ima novo?
Aktuelnosti
Iz grada
Privreda
Poljoprivreda
Saobraaj
Turizam
Zdravstvo
Iz Optine
Crna hronika
Ostalo iz grada
Sport
Kultura
Zanimljivosti
Biseri
 Mrkonji-Grad
O gradu
Priroda
Istorija
Mrkonji na Wikipediji
Foto-galerije
Vaniji telefoni
Karta grada
 Cyber MG
Poruke
Ljudi
Cyber kuhinja
Sjeanja
Zaboravljena vremena
Chat
Linkovi
 Usluge
Web dizajn
Reklamiranje
Sponzori
RSS 2.0

www.mrkonjic-grad.com
Na mrei od 2000.god.

www.kreativnije.com
 Iz grada/Crna hronika
Potukla se etvorica Mrkonjiana, dvojica povrijeena
22.1.2018..
Nakon tue etvorice Mrkonjiana u ugostiteljskom objektu u Ulici svetog Save u Mrkonji Gradu, dvojica su upuena na dalje lijeenje u Univerzitetski kliniki centar Republike Srpske u Banjaluku.
Utopio se mladi iz Ribnika
25.7.2017..
Uroš Gali (24) iz Ribnika utopio se u jezeru Turistikog centra "Balkana" kod Mrkonji Grada dok se kupao s prijateljima. Tragedija se desila u subotu popodne, a beivotno tijelo mladia izvueno je nekoliko sati nakon utapanja.
Utopio se mladi iz Ribnika
24.7.2017..
Dvadesetetverogodišnji mladi iz Ribnika iji su inicijali G.U. utopio se danas u jezeru Balkana kod Mrkonji Grada, reeno je u Policijskoj upravi Mrkonji Grad.
Tragedija kod Mrkonji Grada: Poginuo mladi
28.4.2016..
Sran uli (20), iz Bjelajca, kod Mrkonji Grada, poginuo je u saobraajnoj nesrei u mjestu Staro selo, potvreno je "Nezavisnim" iz Okrunog tuilaštva Banjaluka.
Tragedija se na regionalnom putnom pravcu Mrkonji Grad - Crna Rijeka dogodila jutros u 0.35 asova, kada je opel astra, koju je ovaj mladi vozio, sletjela sa kolovoza.
U rijeci Vrbas nestao voza Fijata
17.4.2016..
Policija ve drugi dan traga za etrdesettrogodišnjim muškarcem iz Laktaša iji su inicijali D.V. koji je u mjestu Surjan, opština Mrkonji Grad, automobilom "fijat" sletio u rijeku Vrbas.
Saobraajna nesrea dogodila se u petak, 15. aprila, oko 23.30 asova na magistralnom putu Crna Rijeka-Banjaluka, reeno je Srni u Centru javne bezbjednosti Banjaluka.
Osamdesetrogodinju enu usmrtio kombi
11.1.2016..
Osamdesettrogodišnja ena iz Mrkonji Grada iji su inicijali S.R. poginula je u saobraajnoj nesrei na magistralnom putu Mrkonji Grad – Banjaluka, kada ju je udarilo putniko vozilo "folksvagen transporter" kojim je upravljalo lice iji su inicijali N.V. /62/ iz Mrkonji Grada.
Horor kod Mrkonji Grada: Opljakani, oteti, pa isprebijani!
8.8.2015..
Nezapamenu torturu preivjeli su Predrag L. (39) i Slavica M. (32), koje su dvojica razbojnika, pored puta Rogolji - Glamo, kod Mrkonji Grada, opljakali, oteli, zavezali i krvniki premlatili!
Mještani sela Podrašnica, iz kojeg je Predrag, te Barai, odakle je Slavica, ne mogu sebi da dou od šoka nakon ovog stravinog razbojništva, koje je sve uznemirilo, a dogodilo se u noi izmeu srijede i etvrtka.
Tinejder se utopio, Hitnu ekali skoro sat?!
16.7.2015..
Sedamnaestogodišnji Mrkonjianin Danijel Gali utopio se jue popodne u jezeru Balkana, što je šokiralo njegove sugraane, a pogotovo oevice, koji tvrde da je Slubi hitne pomoi trebalo skoro sat da stignu te pozivaju nadlene da, konano, formiraju spasilaki tim na ovom kupalištu, koje gotovo svake sezone odnese mladi ivot.
Tinejder se utopio na Balkani
15.7.2015..
Sedamnaestogodišnji Mrkonjianin utopio se danas u jezeru Balkana, kod Mrkonji Grada, potvrdili su "Nezavisnim" oevici ove tragedije.
Iz policije su takoe potvrdili da im je prijavljeno utapanje maloljetnika, ali detalje ne mogu da saopšte, pošto je u toku uviaj.
Donirajte novac u humanitarne svrhe!
Ostali naslovi
Iz Crne rijeke izvukli automobil i spasili tri osobe1.12.2014.
Kod Mrkonji Grada poginuo motociklista6.10.2014.
Poginula dok je etala s kominicom11.8.2014.
Banjaluani krali stoku kod Mrkonji Grada30.7.2014.
Pjeak poginuo u Mrkonji Gradu16.5.2014.
Kod maloljetnika u Mrkonji Gradu pronaene bombe i eksploziv28.3.2014.
Poginuo 19-godinji pjeak, voza pobjegao s mjesta nesree14.10.2013.
Povrijeen motociklista20.8.2013.
Maloljetnik pokuao opljakati butik21.2.2013.
Nestao Vlajko Bubnjevi8.2.2013.
Izbio poar na kui17.12.2012.
Zastupnik Hrvatskog sabora priveden u Mrkonjiu7.11.2012.
Dvije saobraajne nesree za vikend23.7.2012.
Uhapeno 16 osoba zbog falsifikovanja diploma25.4.2012.
Maloljetnici ukrali i slupali automobil24.4.2012.
Djevojica se objesila u potkrovlju kue1.4.2012.
Poginuo eljko Sladojevi padom sa zaprenih kola25.3.2012.
Pronaen ukradeni 'mercedes'1.11.2011.
Deminer pao sa stijene i poginuo15.8.2011.
Ubio druga igrajui se pukom5.8.2011.
: Arhiva
2015.
2014.
2013.
2012.
2011.
2010.
2009.
2008.
2007.
2006.
2005.
2004.
2003.
2002.
2001.
2000.
 Copyright © 2000-2018.  Kreativnije.com