Naslovna strana www.mrkonjic-grad.com Login Login
Weather Forecast
 ta ima novo?
Aktuelnosti
Iz grada
Privreda
Poljoprivreda
Saobraaj
Turizam
Zdravstvo
Iz Optine
Crna hronika
Ostalo iz grada
Sport
Kultura
Zanimljivosti
Biseri
 Mrkonji-Grad
O gradu
Priroda
Istorija
Mrkonji na Wikipediji
Foto-galerije
Vaniji telefoni
Karta grada
 Cyber MG
Poruke
Ljudi
Cyber kuhinja
Sjeanja
Zaboravljena vremena
Chat
Linkovi
 Usluge
Web dizajn
Reklamiranje
Sponzori
RSS 2.0

www.mrkonjic-grad.com
Na mrei od 2000.god.

www.kreativnije.com
 Iz grada/Crna hronika
Gorjela kola u Podbrdu kod Mrkonji Grada
9.3.2019..
Školski objekat u selu Podbrdo, kod Mrkonji Grada, noas je zahvatio poar, koji je oštetio vei dio krova.
Po rijeima mještana, šteta na školi je velika, a ne znaju šta je uzrok poara.
Povrijeen mladi voza iz Mrkonji Grada
15.2.2019..
Dvadesetjednogodišnji V. T. iz Mrkonji Grada povrijeen je jue ujutru u saobraajnoj nezgodi u mjestu aavica, na putu Jajce - Klju, potvreno je "Nezavisnim".
Taj mladi je, u dva sata nakon ponoi, upravljajui folksvagen pasatom, izgubio kontrolu nad tim automobilom, te sletio sa kolovoza.
Potukla se etvorica Mrkonjiana, dvojica povrijeena
22.1.2018..
Nakon tue etvorice Mrkonjiana u ugostiteljskom objektu u Ulici svetog Save u Mrkonji Gradu, dvojica su upuena na dalje lijeenje u Univerzitetski kliniki centar Republike Srpske u Banjaluku.
Utopio se mladi iz Ribnika
25.7.2017..
Uroš Gali (24) iz Ribnika utopio se u jezeru Turistikog centra "Balkana" kod Mrkonji Grada dok se kupao s prijateljima. Tragedija se desila u subotu popodne, a beivotno tijelo mladia izvueno je nekoliko sati nakon utapanja.
Utopio se mladi iz Ribnika
24.7.2017..
Dvadesetetverogodišnji mladi iz Ribnika iji su inicijali G.U. utopio se danas u jezeru Balkana kod Mrkonji Grada, reeno je u Policijskoj upravi Mrkonji Grad.
Tragedija kod Mrkonji Grada: Poginuo mladi
28.4.2016..
Sran uli (20), iz Bjelajca, kod Mrkonji Grada, poginuo je u saobraajnoj nesrei u mjestu Staro selo, potvreno je "Nezavisnim" iz Okrunog tuilaštva Banjaluka.
Tragedija se na regionalnom putnom pravcu Mrkonji Grad - Crna Rijeka dogodila jutros u 0.35 asova, kada je opel astra, koju je ovaj mladi vozio, sletjela sa kolovoza.
U rijeci Vrbas nestao voza Fijata
17.4.2016..
Policija ve drugi dan traga za etrdesettrogodišnjim muškarcem iz Laktaša iji su inicijali D.V. koji je u mjestu Surjan, opština Mrkonji Grad, automobilom "fijat" sletio u rijeku Vrbas.
Saobraajna nesrea dogodila se u petak, 15. aprila, oko 23.30 asova na magistralnom putu Crna Rijeka-Banjaluka, reeno je Srni u Centru javne bezbjednosti Banjaluka.
Osamdesetrogodinju enu usmrtio kombi
11.1.2016..
Osamdesettrogodišnja ena iz Mrkonji Grada iji su inicijali S.R. poginula je u saobraajnoj nesrei na magistralnom putu Mrkonji Grad – Banjaluka, kada ju je udarilo putniko vozilo "folksvagen transporter" kojim je upravljalo lice iji su inicijali N.V. /62/ iz Mrkonji Grada.
Horor kod Mrkonji Grada: Opljakani, oteti, pa isprebijani!
8.8.2015..
Nezapamenu torturu preivjeli su Predrag L. (39) i Slavica M. (32), koje su dvojica razbojnika, pored puta Rogolji - Glamo, kod Mrkonji Grada, opljakali, oteli, zavezali i krvniki premlatili!
Mještani sela Podrašnica, iz kojeg je Predrag, te Barai, odakle je Slavica, ne mogu sebi da dou od šoka nakon ovog stravinog razbojništva, koje je sve uznemirilo, a dogodilo se u noi izmeu srijede i etvrtka.
Donirajte novac u humanitarne svrhe!
Ostali naslovi
Tinejder se utopio na Balkani15.7.2015.
Teka nesrea kod Mrkonji Grada, jedan mladi poginuo, dvojica povrijeena17.6.2015.
Iz Crne rijeke izvukli automobil i spasili tri osobe1.12.2014.
Kod Mrkonji Grada poginuo motociklista6.10.2014.
Poginula dok je etala s kominicom11.8.2014.
Banjaluani krali stoku kod Mrkonji Grada30.7.2014.
Pjeak poginuo u Mrkonji Gradu16.5.2014.
Kod maloljetnika u Mrkonji Gradu pronaene bombe i eksploziv28.3.2014.
Poginuo 19-godinji pjeak, voza pobjegao s mjesta nesree14.10.2013.
Povrijeen motociklista20.8.2013.
Maloljetnik pokuao opljakati butik21.2.2013.
Nestao Vlajko Bubnjevi8.2.2013.
Izbio poar na kui17.12.2012.
Zastupnik Hrvatskog sabora priveden u Mrkonjiu7.11.2012.
Dvije saobraajne nesree za vikend23.7.2012.
Uhapeno 16 osoba zbog falsifikovanja diploma25.4.2012.
Maloljetnici ukrali i slupali automobil24.4.2012.
Djevojica se objesila u potkrovlju kue1.4.2012.
Poginuo eljko Sladojevi padom sa zaprenih kola25.3.2012.
Pronaen ukradeni 'mercedes'1.11.2011.
: Arhiva
2015.
2014.
2013.
2012.
2011.
2010.
2009.
2008.
2007.
2006.
2005.
2004.
2003.
2002.
2001.
2000.
 Copyright © 2000-2018.  Kreativnije.com