Naslovna strana www.mrkonjic-grad.com Login Login
Weather Forecast
 ta ima novo?
Aktuelnosti
Iz grada
Privreda
Poljoprivreda
Saobraaj
Turizam
Zdravstvo
Iz Optine
Crna hronika
Ostalo iz grada
Sport
Kultura
Zanimljivosti
Biseri
 Mrkonji-Grad
O gradu
Priroda
Istorija
Mrkonji na Wikipediji
Foto-galerije
Vaniji telefoni
Karta grada
 Cyber MG
Poruke
Ljudi
Cyber kuhinja
Sjeanja
Zaboravljena vremena
Chat
Linkovi
 Usluge
Web dizajn
Reklamiranje
Sponzori
RSS 2.0

www.mrkonjic-grad.com
Na mrei od 2000.god.

www.kreativnije.com
 Iz grada/Saobraaj
Zimsko ienje gradskih saobraajnica i lokalnih puteva
25.11.2020..
U prostorijama preduzea "Mrkonjiputevi"  u Podbrdu danas su potpisani ugovori  za zimsko išenje gradskih saobraajnica (ulica, trgova, parkova i trotoara) i lokalnih puteva na podruju opštine Mrkonji Grad.
Ugovori su potpisani izmeu opštine Mrkonji Grad i tri lokalna preduzea KP "Park"  "Šik Turs" i "Mrkonjiputevi".
Poelo nasipanje lokalnih kategorisanih i nekategorisanih puteva
1.5.2020..
Na podruju opštine Mrkonji Grad poelo je nasipanje lokalnih kategorisanih i nekategorisanih puteva, koje bi trebalo da bude završeno u narednih mjesec dana.
Sanacija puta od Novog Naselja prema ehovcima i Trijebovu
1.12.2019..
Opština Mrkonji Grad nastavlja sanaciju lokalnih puteva, koji su pretrpjeli ozbiljna ošteenja.
Trenutno su u toku radovi na sanaciji udarnih rupa sa rekonstrukcijom pojedinih dijelova na putu od Novog Naselja prema Šehovcima i Trijebovu.
Rekonstrukcija asfaltne podloge u Brki Bati
25.7.2019..
U naselju Brkia Bašta u toku su radovi na rekonstrukciji asfaltne podloge. Radi se o 4200m² površine, gdje e se uraditi novi asfalt sa ivinjacima i trotoarima, kao i neki od prilaza zgradama.
Vodostaji u Srpskoj u porastu, u Jezeru poplavljeno 20 kua
4.2.2019..
Zbog izlijevanja Plive saobraaj se odvija naizmjenino, jednom saobraajom trakom na magistralnom putu M-5 Mrkonji Grad-Јajce u mjestu Јezero.
Uskoro gradnja mosta preko Crne Rijeke
19.8.2018..
Naelnik opštine Mrkonji Grad Divna Anii i direktor firme “Zid-art” Damir Mili potpisali su danas ugovor o izgradnji mosta u Starom Selu preko Crne rijeke, ukupne vrijednosti 25.000 KM.
Povrijeenog konopcem izvukli iz korita Crne rijeke
20.8.2017..
Dravljanina Hrvatske Mateja Matia (28) iz Zagreba iz provalije duboke 50 metara, u koju je upao vozei "nisan primeru", izvukli su uz pomo konopaca vatrogasci.
On je vozilom sletio s puta i završio u koritu Crne rijeke kod Mrkonji Grada.
Asfaltiran put Surjan-Racune
3.5.2017..
U selu Surjan kod Mrkonji Grada danas je pušten u upotrebu asfaltirani put duine oko šest kilometara koji mještane tog sela vee sa Banjalukom, a ukupna vrijednost radova je 510.000 KM.
Potpisan ugovor za izgradnju autoputa Banjaluka Mlinita
6.11.2016..
Direktor preduzea "Auto-putevi Republike Srpske" Dušan Topi i potpredsednik kineske kompanije "Pauer ajna - Sinohidro" za Evroaziju Jang Fan potpisali su danas u Rigi komercijalni ugovor za izgradnju autoputa od Banjaluke do Mliništa.
Ugovor bi trebalo da ubrza proceduru za odobravanje kredita od kineske Eksim banke, ime bi se finansirala izgradnja prve deonice navedenog autoputa, od Glamoana do Puta AVNOJ-a, duine 62 kilometra, saopšteno je iz "Auto-puteva Republike Srpske".
Donirajte novac u humanitarne svrhe!
Ostali naslovi
Asfaltirana Ulica Cara Lazara i izgraen novi most preko Breinog potoka6.6.2016.
U toku kampanja ''Alkohol + volan = ubitana kombinacija'' 30.12.2015.
Kinezi izradili studiju za autoput Banjaluka - Mlinita4.11.2015.
Usporen saobraaj zbog snijega7.4.2015.
Kampanja 'Stop alkoholu na tokovima'26.12.2014.
Ekipe oistile odron na putu Banjaluka - Jajce 24.10.2014.
Kampanja 'Vozai, kola je za nas, a oprez je za vas!'17.10.2014.
Kampanja: Zavei! Dosta prie, vei pojas!24.6.2014.
Puten za saobraaj pravac preko Manjae21.5.2014.
Put prema Banjaluci dolinom Vrbasa u prekidu19.5.2014.
Za obnovu ulica 153.000 KM13.5.2014.
Kinezi u maju alju prijedlog za autoput12.3.2014.
Saobraaj otean i usporen zbog snijega26.11.2013.
Toplo-hladno25.12.2012.
Snjeno nevrijeme paralisalo Srpsku20.12.2012.
Asfalt stigao u Barae20.7.2012.
Zavrena izgradnja pjeake staze uz tranzitni put7.11.2011.
Snijeg iskljuio struju i blokirao saobraaj21.10.2011.
Trotoari za bezbjedniji korak4.8.2011.
Planine prekrio majski snijeg17.5.2011.
: Arhiva
2015.
2014.
2013.
2012.
2011.
2010.
2009.
2008.
2007.
2006.
2005.
2004.
2003.
2002.
2001.
2000.
 Copyright © 2000-2018.  Kreativnije.com