Naslovna strana www.mrkonjic-grad.com Login Login
Weather Forecast
 ta ima novo?
Aktuelnosti
Iz grada
Privreda
Poljoprivreda
Saobraaj
Turizam
Zdravstvo
Iz Optine
Crna hronika
Ostalo iz grada
Sport
Kultura
Zanimljivosti
Biseri
 Mrkonji-Grad
O gradu
Priroda
Istorija
Mrkonji na Wikipediji
Foto-galerije
Vaniji telefoni
Karta grada
 Cyber MG
Poruke
Ljudi
Cyber kuhinja
Sjeanja
Zaboravljena vremena
Chat
Linkovi
 Usluge
Web dizajn
Reklamiranje
Sponzori
RSS 2.0

www.mrkonjic-grad.com
Na mrei od 2000.god.

www.kreativnije.com
Aktuelnosti -
 

 


Diplome za znanje

28.7.2004..

U Turistikom centru "Balkana" sa radom je zavren Omladinski kamp Crvenog krsta RS. U kampu "Balkana 2004." boravilo je ezdesetak lanova podmlatka i omlaine iz svih regionalnih odbora Crvenog krsta RS. Pored njih, meu uesnicima je bilo i 10 lanova Crvenog krsta iz Srbije i Crne Gore, Norveke i Federacije BiH.

Posljednjeg dana kampa, Veselinka Trobok, koordinator za rad sa mladima u Crvenom krstu RS, uruila je 20 diploma polaznicima kampa koji su osposobljeni za instruktore u ovoj organizaciji.

Za 7 dana trajanja kampa, polaznici su obradili 6 tematskih kursnih cjelina. Rije je o prvoj pomoi, kunoj njezi, te takozvanom realistikom prikazu povreda i oboljenja.

Organizator Omladinskog kampa na Balkani, koji se odrava po 7. put, Crveni krst RS, uz pomo Meunarodnog i Crvenog krsta iz Mrkonji-Grada.

Svoje zadovoljstvo boravkom u kampu, koji se nalazi uz obale 2 bistrooka jezera Balkane u podnoju planine Lisine, nije krio ni jedan od uesnika ovogodinje manifestacije.

Slobodan Daki ("Glas Srpske")


 

Podijeli na Facebook-u

Va komentar na tekst

Da biste poslali poruku morate biti registrovani na ovom sajtu.
Niste se jo registrovali?
Korisniko ime:
ifra:
Komentar:

Maksimalan broj slova po komentaru je 300.
Preostalo je jo slova.

 
Urednici sajta www.mrkonjic-grad.com ne odgovaraju za sadraj komentara posjetioca ovog sajta.
Urednici zadravaju pravo da komentare sa uvrijedljivim, vulgarnim i neprimjerenim sadrajem briu ili mijenjaju.
Ukoliko mislite da je neki od objavljenih komentara po bilo kom osnovu uvrijedljiv za vas, molimo da nas kontaktirate na adresu kontaktmrkonjic-grad.com sa zahtjevom da uklonimo neprimjereni komentar.
Donirajte novac u humanitarne svrhe!
Na istu temu: Crveni krst
Mladi Crvenog krsta obiljeili Svjetski dan zdravlja 12.4.2018.
Akcija dobrovoljnog davanja krvi 4.12.2017.
Optini Mrkonji Grad dodijeljen Srebrni znak Crvenog krsta 14.11.2017.
Prikupljeno 37 doza krvi 21.12.2016.
Obiljeavanje nedjelje solidarnosti 27.10.2015.
Akcija dobrovoljnog davanja krvi 23.5.2014.
Drue se, pjevaju i spaavaju ugroene 8.8.2012.
S osmijehom u kolu 28.9.2011.
Akcija dobrovoljnog davanja krvi 6.5.2011.
Otvoren kamp Crvenog krsta 22.7.2010.
Paketi za ljepi osmijeh 25.1.2010.
Osvojile televizor i poklonile koli 9.1.2009.
Crveni krst nagradio uenike 17.12.2008.
Ljetnji kamp omladine 24.7.2007.
Zavren kamp Crvenog krsta na Balkani 31.7.2006.
Kamp Crvenog krsta 28.7.2005.
Kamp Crvenog krsta 28.11.2001.
Proitajte jo i...
Maliani uz muziku i ples proslavili Djeiju novu godinu 31.12.2018.
Nagrada Nezavisnih novina za podvig godine hrabrim Mrkonjianima 17.12.2018.
Mrkonji Grad trai investitore za nove sadraje na Balkani 23.11.2018.
Predavanjem za voare poeo Aranelovdanski vaar 20.11.2018.
Humanitarno udruenje ena podralo kampanju 'RAVNOPRAVNO za ene na selu' 16.10.2018.
'R-S Silicon' najavljuje tubu protiv 'uma RS' 26.9.2018.
Trening za predstavnike banjaluke regije mRESURS-a 25.9.2018.
BBC o projektu hidrocentrale na rijeci Sani: Oni su unitili sve 12.9.2018.
Mrkonjianka Jelena krbi - Mis RS 2018. 1.9.2018.
Uskoro gradnja mosta preko Crne Rijeke 19.8.2018.
 Copyright © 2000-2018.  Kreativnije.com