Naslovna strana www.mrkonjic-grad.com Login Login
Weather Forecast
 ta ima novo?
Aktuelnosti
Iz grada
Privreda
Poljoprivreda
Saobraaj
Turizam
Zdravstvo
Iz Optine
Crna hronika
Ostalo iz grada
Sport
Kultura
Zanimljivosti
Biseri
 Mrkonji-Grad
O gradu
Priroda
Istorija
Mrkonji na Wikipediji
Foto-galerije
Vaniji telefoni
Karta grada
 Cyber MG
Poruke
Ljudi
Cyber kuhinja
Sjeanja
Zaboravljena vremena
Chat
Linkovi
 Usluge
Web dizajn
Reklamiranje
Sponzori
RSS 2.0

www.mrkonjic-grad.com
Na mrei od 2000.god.

www.kreativnije.com
Iz grada -
 

 


Crveni krst nagradio uenike

17.12.2008..

Uenici Osnovne škole "Petar Koi" iz Mrkonji Grada ovogodišnji su pobjednici Osmog republikog takmienja ekipa podmlatka o poznavanju pokreta Crvenog krsta (CK), koje je jue odrano na Palama.

Struni saradnik za rad s podmlatkom i omladinom u CK RS Veselinka Trobok izjavila je da su drugo mjesto osvojili takmiari OŠ "Sveti Sava" iz Lopara, a tree OŠ "Dositej Obradovi" iz Doboja.

Prvoplasirana ekipa osvojila je televizor, drugoplasirana muziku liniju, a treeplasirana DVD plejer.

Svi uesnici na ovom takmienju, nastavnici i uenici iz osam ekipa iz isto toliko osnovnih škola, predstavnika opštinskih organizacija CK i regija iz RS, dobili su zahvalnice.

"Srna", "Nezavisne novine" www.nezavisne.com


 

Podijeli na Facebook-u

Komentari na tekst

1. Djeco cestitam vam na pobjedi i zelim da budete tako dobri u svemu!Poseban pozdrav i cmoka ide za onu koja vas je pripremala za takmicenje!
4i4A, DENMARK17.12.2008. 14:27:31 
2. Cestitam...Gdje su komentari?Zar niko ovo ne cijeni???
Gost, Bosna i Hercegovina17.12.2008. 17:26:41 
3. Da li je Stevo Milasinovic jos predsednik C.Krsta?
Joja, UNITED STATES18.12.2008. 4:34:40 
4. Iskrene estitke uenicima, voditelju i svim radnicima kole. Samo naprijed,dobro je poelo....
Mile,prethodni pedagog, 18.12.2008. 15:38:27 
5. Vi ste nasa nada.....
Kopuz, 21.12.2008. 16:31:13 
6. Ba sam ganut uspjehom nae omladine iz O "P.Koi" iz M.Grada koju sam i ja pohaao.Podsjetili su me na vrijeme kad sam i ja uestvovao u slinom takmienju i kad je moja ekipa osvojila tree mjesto, a kao nagradu dobila jednodnevni izlet na Trebevic. Bilo je nezaboravno.irite pozitivnu energiju!
mg/08, Bosna i Hercegovina22.12.2008. 9:18:19 
7. BRAVO,BRAVO
DRAGANA, 23.12.2008. 18:08:08 
8. spominjete takmienje o crvenom krst, a niste detaljno govorili o doboju, a ja sam se takmiijo za osnovnu kolu dositej obradovi doboj.
mimo, 28.12.2008. 15:19:05 
9. izvinite zbog pismenih greaka
mimo, 28.12.2008. 17:42:01 
10. SVAKA CAS DRUGARICAMA :)
GANGSTER, 3.2.2009. 15:06:30 
Va komentar na tekst

Da biste poslali poruku morate biti registrovani na ovom sajtu.
Niste se jo registrovali?
Korisniko ime:
ifra:
Komentar:

Maksimalan broj slova po komentaru je 300.
Preostalo je jo slova.

 
Urednici sajta www.mrkonjic-grad.com ne odgovaraju za sadraj komentara posjetioca ovog sajta.
Urednici zadravaju pravo da komentare sa uvrijedljivim, vulgarnim i neprimjerenim sadrajem briu ili mijenjaju.
Ukoliko mislite da je neki od objavljenih komentara po bilo kom osnovu uvrijedljiv za vas, molimo da nas kontaktirate na adresu kontaktmrkonjic-grad.com sa zahtjevom da uklonimo neprimjereni komentar.
Donirajte novac u humanitarne svrhe!
Na istu temu: Crveni krst
Odrano 24. republiko takmienje ekipa Crvenog krsta 16.6.2019.
Akcija dobrovoljnog darivanja krvi 11.5.2019.
Mladi Crvenog krsta obiljeili Svjetski dan zdravlja 12.4.2018.
Akcija dobrovoljnog davanja krvi 4.12.2017.
Optini Mrkonji Grad dodijeljen Srebrni znak Crvenog krsta 14.11.2017.
Prikupljeno 37 doza krvi 21.12.2016.
Obiljeavanje nedjelje solidarnosti 27.10.2015.
Akcija dobrovoljnog davanja krvi 23.5.2014.
Drue se, pjevaju i spaavaju ugroene 8.8.2012.
S osmijehom u kolu 28.9.2011.
Akcija dobrovoljnog davanja krvi 6.5.2011.
Otvoren kamp Crvenog krsta 22.7.2010.
Paketi za ljepi osmijeh 25.1.2010.
Osvojile televizor i poklonile koli 9.1.2009.
Ljetnji kamp omladine 24.7.2007.
Zavren kamp Crvenog krsta na Balkani 31.7.2006.
Kamp Crvenog krsta 28.7.2005.
Diplome za znanje 28.7.2004.
Kamp Crvenog krsta 28.11.2001.
Proitajte jo i...
Balkana je mjesto gdje se trai spas od vruine 11.8.2019.
Rekonstrukcija asfaltne podloge u Brki Bati 25.7.2019.
Eko aktivisti razvijaju ruralni turizam i prave prvo 'solarno selo' u BiH 14.7.2019.
Potpisan ugovor o ureenju 'Mitria potoka' 22.6.2019.
Odrano 24. republiko takmienje ekipa Crvenog krsta 16.6.2019.
Renovirane uionice i fiskulturna sala 11.5.2019.
XIII Vaskrnji sabor na Kolobari 28.4.2019.
Ispovijest Milana Vrbljanca (31) iz Mrkonji Grada: elinom voljom se digao iz kome 1.4.2019.
Niko nee odgovarati zbog medicinskog otpada kod Mrkonji Grada 27.3.2019.
Ekoloka akcija 'epom do lopte' 20.3.2019.
 Copyright © 2000-2018.  Kreativnije.com